Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Miniauta dříve a dnes: Bývala hitem, končí však jejich éra?

Pokud máte utažený rozpočet a potřebujete auto do města, udělá vám službu minivůz. Jak levný je dnes? Zmapovali jsme nejnižší segment trhu a podívali se do budoucnosti.
Zpět na článek
19. 6. 2021 10:04
19. 6. 2021 15:16
20. 6. 2021 08:03
19. 6. 2021 10:04
Miniauta
Nejen u nás je v současnosti módou velikost. Proto mezi mladými a ženami jsou nejoblíbenější kombíky, SUV nebo pickupy a nikoliv jako za mých mladých let sporťáky.
Rozbalit vlákno
1
19. 6. 2021 15:16
Re: Miniauta
Bohužel ano. Hlavně v Praze je nutno mít poslední iPhone a co největší SUV s co nejstylovějšími koly, aby bylo ego spokojeno. A mobil v ruce, nepoužívání blinkru a časté troubení jsou in i ve zbytku republiky.
19. 6. 2021 11:27
Miniauto uz je asi moc
Ale mala auta do 4 metru, s malym, jednoduchym, benzinovym motorem jsou jedina skutecna "ekologie" .
Min sajrajtu pri vyrobe i pri provozu, a pritom relativne dlouha zivotnost.
Pokud jsou udelany dobre.

A co je na Pande "off road" ?
Ze existuje i jako 4x4 jeste z tech normalnich nedela off roady.
A s tim mild-hybridem je to jeste furt normalni auto.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ja Prvni 123
19. 6. 2021 15:11
Re: Miniauto uz je asi moc
A jenom pro jistotu, ono je to snad patrné - ale jsem to pořád já.
Jen se mi přes telefén nedaří přihlásit původním účtem / jménem.

;-)
20. 6. 2021 08:03
Miniautá
S tou glosou autora sa dá asi súhlasiť, trochu v našom regióne zamieša karty aj fakt, že pri našej kúpyschopnosti rodina uprednostní jedno väčšie auto na rozdiel od kombinácie jedno väčšie a jedno menšie ( skokan do mesta na rozvoz detí do školy, krúžkov atď). Zase toto už absolútne neplatí v ekonomických centrách ani v našom regióne

Ad eu, nezvyknem všetko hádzať na úradníka, ale zrovna miniautá sú úplne elegantný prípad toho, ako európsky úradník nezmyselnou legislatívou ( stále pridavanie nových technológií, asistentov a ešte k tomu úplne prij€baná emisná legislatíva postavená na hlavu) tento segment úplne zlikvidoval. Ono uprednostniť/zvýhodniť legislatívou, resp výškou pokuty napríklad dízelové kombi strednej triedy alebo suv, pred benzínovým miniautom, to chcelo už vážne dobrý materiál na húlenie a nestojí to za komentár, alebo zamýšlanie sa
Rozbalit vlákno
0