Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volvo 850: Revolučnímu modelu švédské automobilky je třicet

Volvo 850 přineslo do nabídky švédské značky spoustu novinek, i když pokračovalo v hranatém designu. Nejen přední pohon a pětiválcové motory...
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
5. 7. 2021 20:20
kdeze su tie casy
850 a este vacsia 960 to boli tie spravne volva ( opat aj tu plati.. zlate 90 roky ) ... velmi sa mi pacili... tie dnesne volva uz ale nemaju to caro ani tu auru aku by som cakal... ale tak vsetko sa uz zmenilo.... ina doba.. ine priority... ine moznosti.... kazdopadne volvo som kedysi mal velmi rad.... boli to kedysi velmi charizmaticke vozy
Rozbalit vlákno
8
6. 7. 2021 07:17
Re: kdeze su tie casy
960 pro mě (mé oči) tedy ne, ale 850 samozřejmě v sedanu a ideálně T5, kterou měl můj šéf v první práci (tmavě modrou) to je pro mě pořád vrchol techniky i estetiky v podání Volva.
Avatar - Anonym
6. 7. 2021 08:20
Re: kdeze su tie casy
suhlasim, krasne obdobie to bolo, bez cinskych a korejskych grcov. Bohuzial uz europa nema gule na nic, tak nas valcuju aliexpres auta.
Avatar - Radoslav_Chytry
6. 7. 2021 08:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 7. 2021 10:44
Re: kdeze su tie casy
A kde jsi na tohle přišel? To, že H/K dnes dokáže produkovat plně konkurenceschopná auta rozhodně není špatně.

Jinak jsou to plky.
Avatar - Anonym
6. 7. 2021 22:11
Re: kdeze su tie casy
bohuzial mam vlastnu skusenost, Kia Ceed 2020. Konkurencieschopne jedine v katalogu, realita je horsia, ale to vedia jedine majitelia novych Kii. Staci sa opytat ci by si znova kupili Kiu...
Avatar - eLzyx
6. 7. 2021 11:56
Re: kdeze su tie casy
můžu srovnat všechny generace od 850 až po nejnovější. A trošku mi vadí snad je na fordovská éra tzv. P3, kdy to ztratilo kvalitu. Auta to jsou sice dobrá, ale cokoliv je na tom FoMoCo, tak se to kazí. Nová "čínská" éra mi přijde zase poměrně dost kvalitní, kdy dělají svébytná, 100% autentická Volvo.
Kdybych si měl vybrat, které Volvo bylo mé nejoblíbenější, tak C70 T5 I.gen. Neokoukané, rychlé, dobrý podvozek, pohodlný interier, skvělý motor, trvanlivé, fantastický zvuk - bylo to vlastně první auto se skutečně kvalitním audiem na trhu. Když jsem koukal na komponenty v autě, tak ty samé reproduktory byly v domácích HiFi stereo sestavách od Dynaudia, které s cenovou začínaly na 100k Kč. O C70 jsem bohužel přišel při nehodě. Jako náplast na bolístku jsem si pořídil 850 T-5R manuál, kombi :-)
6. 7. 2021 20:59
Re: kdeze su tie casy
Mam stejnou zkusenost. Fo-Vo problematicka spolehlivost ve specifickych ohledech (vlastni napriklad zaklepana T5...), od Geely je to jinak, ale zase bych vytknul prilisnou materialovou prozretelnost.
Jinak k tomu Dynaudiu...ano, pak ty bedny rozeberes a zjistis, ze je tam vyhybka, jak v Magnatech za 10k Kc...asi tak. Urcite bych to tak neglorifikoval.
Avatar - eLzyx
6. 7. 2021 22:30
Re: kdeze su tie casy
pamatuji si, že v době, kdy C70 I.gen byla ještě v prodeji, tak jsem četl nějaký US HiFi plátek, kde auta do té doby nerecenzovali, protože prostě za recenzi ani nestály. U Volva C70 udělali výjimku a recenzi na to udělali. Výsledek si úplně nepamatuji, ale vím, že to bylo velice pozitivní.
Samozřejmě dnešní audia jsou zase o kus dál. Ale před 25 lety to byla špička a ani dnes to nehraje vůbec zle.
5. 7. 2021 21:08
Jouda z Petrzalku opet mele!
Ty, diamante, to, ze na novy Volvo nemas jeste neznamena, ze nejsou krasny - jsou a taky to jde videt na prodejich. Takze se radsi drz ve vodach, kde nejak plavat umis a neser se do Volva.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - Plautus
5. 7. 2021 23:42
Re: Jouda z Petrzalku opet mele!
Trafil ti garáž...?!
Avatar - Radoslav_Chytry
5. 7. 2021 23:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 7. 2021 07:02
Re: Jouda z Petrzalku opet mele!
Ocenujem snahu o spoznavanie Bratislavy este ale postuduj:
https://sk.m.wikipedia.org/…wiki/Bratislava_–_mestská_časť_Petržalka
Avatar - Radoslav_Chytry
6. 7. 2021 08:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 7. 2021 10:12
Re: Jouda z Petrzalku opet mele!
Ty bohužel jak smrad...všude a nikdy o autech. Jen opruzování.
Avatar - Radoslav_Chytry
6. 7. 2021 11:46
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ozzman
6. 7. 2021 21:15
Re: Jouda z Petrzalku opet mele!
Tak si bez kecat ma nejakej ezoterickej web o duši a nás nech plácat o autech
Avatar - Ozzman
6. 7. 2021 21:15
Re: Jouda z Petrzalku opet mele!
Tak si bez kecat ma nejakej ezoterickej web o duši a nás nech plácat o autech