Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Svět Škodovek otevírá. Koukněte na speciály, které nemají ani v továrním muzeu značky

Nové muzeum vozů Škoda nedaleko Benešova láká i na exponáty, které neuvidíte ani v továrním muzeu automobilky v Mladé Boleslavi.
Zpět na článek
Avatar - mariov8
13. 7. 2021 09:18
Příjemně strávená hodina
Je to v průmyslovém areálu u řeky za Čerčanama. U silnice je cedule, nedá se zabloudit. Přítomen je i dětský koutek a dá se tam koupit i nějaké občerstvení. Vzhledem k docela pěknému počtu některých unikátů, ať už prototypů, vývojových verzí hnacích agregátů nebo závodních speciálů, to stálo za to. Muzeum není nijak pompézní nebo rozsáhlé, ale ta hala obsahuje pár kousků, které za to stojí a aby to nevyznívalo špatně, zas tak málo tam toho také není. Za mne spokojenost a doporučuji každému, kdo si chce nějaké ty prototypy prohlédnout nejen na monitoru nebo v knize. Orientováno je to spíše na Youngtimery než Oldtimery, takže současní taťkové si přijdou na své i si zavzpomínají. Příjemně strávená hodina.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - beibej
13. 7. 2021 22:07
Re: Příjemně strávená hodina
Byl jsem dneska. Absolutně paráda! Pro Škodovkáře povinost! :yes: Dost závodniček a najdou se i užitkáče a rarity. Lidi naprosto skvělí. Parkování před vchodem. Doporučuji všem.