Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bratři si postavili vysněnou Škodu Felicia Pickup: Extrémní výkon skončil až špitálem

Byla to výzva. Zrenovovat a vypiplat k dokonalosti shnilou Škodu Felicia Pickup, ke které se dostali náhodou. Bratři Martin a Ondřej Reichovi ze Stráže nad Nežárkou to zvládli. I když těžkostí zažili víc než dost…
Zpět na článek
Avatar - wakantanka
19. 7. 2021 17:50
Re: Re: Nějak tomu nerozumím
Čo chceli je jedna vec čo nakoniec urobili resp. neurobili je vec druhá. Škoda prostriedkov a energie, keď výsledok neplní účel.
19. 7. 2021 10:11
Re: Dva roky makáš
Přitom chlapi 36 a 37 let, to už by mohli mít rozum.. Felicia pickup jediná rozumná úprava vyvarit prahy zadní podbehy vpředu misky a přidat tažné pokud nemá. A za 4 roky na vrakac. Prostě hiluxe z toho nikdy neuděláš.
19. 7. 2021 10:02
Re: Nějak tomu nerozumím
Značku chtěli řešit držákem na 3. SPZ. Je možný, že to tak přes STK neprošlo (jinak to stavěli tak, aby to prošlo, proto motor a zadní bubny zůstaly původní)
19. 7. 2021 09:38
Re: Dva roky makáš
Jak píšeš, všechno špatně.
Od prvotního záměru přes výběr auta, přecenění vlastních možností až po zvláštní pojetí úprav a vylepšení. "Ocenit" lze snad jen, že to vůbec dotáhli do konce. To však poměr cena výkon (cena - vložené peníze, čas, zdraví a výkon - efekt, atraktivita, použitelnost, zábava, radost, prodejnost) nijak nezlepší.
Ani já bych se na ten pomník, po tom všem utrpení, nemohl dívat. Já negativista jsem, tak to nechci ani za 10.
19. 7. 2021 07:22
Dva roky makáš
Dva roky makáš, v krvi a potu, pásový opar si uženeš, do nemocnice tě odvezou, desítky tisíc utratíš a máš.... Felicii :D to se ani nedivím, že se toho klumpru chtějí zbavit.. Taky bych se na to nemohl dívat. Ale abych nebyl jen negativista, jestli je to vyvařené koupím to za 30 tisíc ale musí to mít oficial TK
Avatar - wakantanka
18. 7. 2021 23:26
Re: Nějak tomu nerozumím
To vieš, po dvoch rokoch práce nevymyslieť nejaký sklopný držiak značky je už problém. :)
18. 7. 2021 21:43
Re: Gratulujem...
Cícero-Cizrno, nejak som sa stratil v tej tvojej poézii
18. 7. 2021 21:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 7. 2021 21:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 7. 2021 21:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 7. 2021 21:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Stejsn
18. 7. 2021 20:54
Nějak tomu nerozumím
Splácali si dohromady nějaký auto, u kterýho nevím jestli projde technickou. Postavili si ho, aby měli na čem převážet motorky. Budiž. A když ho dodělali, zjistili že ho nevyužijou a chtějí se ho zbavit? Něco mi uniká? Nebo až po dokončení zjistili, že na tom motorky nemůžou vozit, protože po sklopení zadního čela není vidět značka?
Avatar - petr petrumr
18. 7. 2021 20:37
Re: Gratulujem...
je to pěkný, něco jsem s takovým dost najel v práci, ale oni to musejí prodat, že tam nemůžou převážet ty motorky, tak žádný rady, oni to zjistili samy i když vozík by to jistil.
18. 7. 2021 18:58
Re: Gratulujem...
To mi pripomína heslo záhradkárov.
Nevadí, že sú tie jabĺčka fľakaté, chrastavé, červivé... hlavne že sú naše ;-)
18. 7. 2021 18:33
Stara sade plecka
A co jako s tim? Hnusny je to jako podebrana pata. Sade suxx, ***.
18. 7. 2021 18:23
Re: Gratulujem...
Všechno není jen o tom koupit si to :no:
Avatar - m.z.
18. 7. 2021 17:47
Re: Gratulujem...
Škoda, žes jim neporadil dřív...

Jinak krásná práce!
Avatar - WinNafta
18. 7. 2021 17:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 7. 2021 17:04
Gratulujem...
im k trpezlivosti.
Avšak za tú robotu a peniaze si mohli kúpiť poriadny 4x4 pickup ;-)