Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zkušební komisaři pro autoškoly hrozí stávkou. Žádají změny ve vzdělávání

Do stávkové pohotovosti se zapojilo zatím asi 110 komisařů, tedy zhruba čtvrtina z celkového počtu.
Zpět na článek
20. 7. 2021 14:43
Avatar - Roman Horký
20. 7. 2021 14:41
Začněte stávkovat
Když vidím, jaké neuvěřitelné pablby, sebevrahy a vrahy pouštíte na silnice, tak stávka je ideální stav. Včera se mě pokusili zabít jen 3x. To je takový běžný průměr. A ještě ta Škodovka přede mnou jak se vždycky po rozjezdu při řazení 1-2 skoro zastavila, to bylo taky "zábavné".
Rozbalit vlákno
2
Avatar - JeanLucPicard
20. 7. 2021 15:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petr petrumr
20. 7. 2021 16:43
Re: Začněte stávkovat
Já bych dal jeden pokus a druhý opakovaný až za 6měsíců. Největší chyba v republice jsou policajti, 90 % nevidí, nechápou za co jsou placení z daní. Držme se hesla, že práce není závodiště a ten co to neuznává nepatří na silnici a tohle autoškolama nezačíná, tak ti komisaři moc toho neudělají tou stávkou.
20. 7. 2021 14:43
Juhu
Je škoda, že se poslední dobou nedá na http://kuponozdroj.cz pořídit žádná sleva na vzdělávání v autoškole. Podle mě by ti komisaři mohli být rádi, že teď mají v létě koho zkoušet. V zimě si skoro ani neškrtli a teď si budou vyskakovat? No tak takové mám nejradši. To je pomalu jak s těmi učitelkami. Co víc chtějí?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - HorstSchimanski
20. 7. 2021 15:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.