Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Land Rover prý staví ještě výkonnější Defender, má mít přes 600 koní

Ještě ostřejší Defender by mohl dostat označení SVR a dvakrát přeplňovaný motor V8 původem z BMW.
Zpět na článek
27. 7. 2021 12:09
Avatar - 3_diamanty
27. 7. 2021 12:09
Parada
Zachranari aj horari sa uz nemozu dockat :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - KANKUNEN
27. 7. 2021 12:23
Jsem zmaten, dieslové dvoulitry hynou
a objevují se nesmyslně přemotorované gazíky.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
27. 7. 2021 12:43
Re: Jsem zmaten, dieslové dvoulitry hynou
Ved ekologia nie? Klin sa klinom vybija... sikovne male auta s minimom emisii miznu ale za to je dnes na vyber milion premotorovanych 2 tonovych suvecok... vivat ekologia... matka zem musi zaplakat uz... ved ona mam to vrati uz zanedlho aj s urokami... a tie kdejake rozne prirodne katastrofy ktorych je z roka na rok viac a viac vo svete to fakt nebude nahoda podla mna ale skor vystraha ze uz zem melie z posledneho ..... fakt som velmi zvedavy ako na tom bude nasa planeta za dalsich 20 rokov ak dozijem... ale obavam sa ze ten pomyselny bod zvratu sme uz presvihli...
Avatar - kari.laz
27. 7. 2021 19:07
Re: Jsem zmaten, dieslové dvoulitry hynou
Máš 100% pravdu, ale zase tenhle "nesmysl" je tak nesmyslný, až je úžasný a tím mi dává smysl :D

Takových motorů nikdy není dost, na druhou stranu tohle projde a diesely, které by do spousty aut dávaly větší smysl z nabídky mizí.
27. 7. 2021 13:49
Defender bude dobré auto...
spolehlivé, ovšem až tehdy, kdy ho začnou vyrábět na Slovensku, ne ti Pakistánci a indiáni ve Velké Británii. Takže já bych s nákupem zatím počkal. Kdy mají zahájit na Slovensku výrobu neví někdo?
Rozbalit vlákno
2
28. 7. 2021 05:35
Re: Defender bude dobré auto...
Šofére, měl by jsi vědět, že Deník se vyrábí právě na Slovensku.
28. 7. 2021 10:03
Re: Defender bude dobré auto...
Kdo to montuje moc nemá vliv na to, jakou to má spolehlivost... nový Defík má velmi mizernou pověst, viz např.
https://www.youtube.com/watch?…