Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Piaggio Porter Tipper SL - Nejmenší z velkých

Motocyklový gigant Piaggio již dlouhá léta nabízí vedle jednostopé techniky užitková vozidla na třech i čtyřech kolech.
Zpět na článek
24. 10. 2007 15:07
anonym
22. 5. 2008 13:25
neregistrovaný "petsko"
24. 10. 2007 14:35
Najmenší - ale z malých.
Nepochybujem o opodstatnenosti tohto autíčka ani o jeho úžitkových kvalitách, ale kabínu robili snáď pre Japoncov. Meriam priemerných 180 cm a mal som problém nasúkať sa za volant, o akomkoľvek pohodlí sa nedá rozhodne hovoriť. Nabúrať by som v tom nechcel ani v tridsiatke, predpokladám, že volant by sa zastavil až o moju chrbticu....To by som rád vedel, či sa aj na takéto vozíky uplatňujú nejaké nárazové testy?
Rozbalit vlákno
0
anonym
24. 10. 2007 15:07
za ty penize
za ty penize nabizi vic nez slusnou uzitnou hodnotu. Takove vozitko se nestavi pro bezpecnost, design ani pohodli ale pro urcity ucel a v tomto pripade je to preprava z bodu A do bodu s minimalnimi naklady na provoz.A ze budete mit otlaceny zadek? Myslim ze po zjisteni kolik jste usetrily na povinem ruceni a na porizovaci cene, na otlaceny zadek rychle zpomenete, navic to neni nejaky dalkar, je to spis na jezdeni po meste.

P.S. v jednom ze starsich vydani je test trikoloveho piaggia a to je opravdu zvlastni nakladacek >:D
Rozbalit vlákno
1
24. 10. 2007 16:14
Re: za ty penize
Ved prave - jeho opodstatnenost a uzitkovu hodnotu nemozno spochybnit. Ale aj v meste na trase dlhej 5 km to do mna moze napalit osobne auto, nakladak alebo cokolvek ine. Aj ked robim rozvoz po meste, presedim za volantom prakticky cely den. Majitela firmy moj otlaceny zadok boliet nebude. :-)
neregistrovaný "petsko"
22. 5. 2008 13:25
piaggio - užitkové vozidlo
nemyslím, že by byl Porter až tak moc nepohodlný, jasně, žádná limuzína to není :-), ale jako užitkové vozidlo je super, nízký provoz a dobrý výkon, kde možno koupit? dlouhé hledání přineslo výsledky: Ostrava, Rudná 3 a firma se jmenuje I-tec Czech ;-)
Rozbalit vlákno
0