Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda připomíná Octavii, která se před 10 lety rozjela na 368 km/h. Víte, jak skončila?

Přesně před lety, tedy 19. srpna roku 2011, Škoda Octavia na solných pláních Bonneville ve Spojených státech vytvořila rychlostní rekord pro vozy s produkčním přeplňovaným dvoulitrovým motorem.
Zpět na článek
19. 8. 2021 23:38
19. 8. 2021 22:27
Dvoulitrový čtyřválec 2.0 TSI...
...je opravdový klenot, který v sobě skrývá obrovský potenciál! :-) :yes: O něčem takovém (snad s výjimkou Fordu) už mohou zákazníci ostatních neprémiových automobilek v EU jenom snít... :-O :-( :no:
P.S. Vždycky, když vidím dříve pohlednou Octavii II zmrzačenou faceliftem, z těch jejich rozteklých předních světel se mi dělá nevolno. Toho, kdo tuto hrůzu schválil do výroby, měli na hodinu vyhodit! :-O :-O :-O :no: On ovšem celý tento facelift stál za starou bačkoru, vč. tvaru masky a těch rozplizlých nárazníků. Prostě ještě bezradný, předkabaňovský design... :-( Přitom pokud si dobře pamatuju, chudák Kabaň musel tento facelift hned po svém nástupu do Škodovky na autosalonu představovat a chválit... :-O
Rozbalit vlákno
0
19. 8. 2021 23:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Roman Horký
20. 8. 2021 08:00
Pojďte mě ukamenovat
protože toto je vrcholná debilita. "Octavia" s "2l motorem" jela 368. Jinak to ale byl úplně jiný stroj, který se osobnímu automobilu Škoda Octavia jen podobal. Víte, když k Priusu přidám správná křídla, poletí. Když ho dobře utěsním, získám ponorku. Když přestavím pohon, pojedu s ním třeba 550 (jo, nechám tam blok motoru, aby se dalo machrovat, že s 1.8 Atkinsonem). Pro mě jsou ti Angličani, co za tím stojí, k smíchu.
Rozbalit vlákno
7
20. 8. 2021 08:23
Re: Pojďte mě ukamenovat
Proboha Romane, proč musíš do každého svého příspěvku n.a.s.r.a.t tu japonskou hybridní příšernost? Fakt se tím tady hrozně ztrapňuješ.... :-( :no:
Avatar - Roman Horký
20. 8. 2021 08:48
Re: Pojďte mě ukamenovat
Tak chtěl jsem na příkladu ukázat tu nesmyslnost. Mluvím raději o tom co mám a znám.
Avatar - Mikesus
20. 8. 2021 09:03
Re: Pojďte mě ukamenovat
No místo priusu mohl napsat jakékoliv auto.
Avatar - Roman Horký
20. 8. 2021 09:20
Re: Pojďte mě ukamenovat
Kdybych mohl tak to tam klidně přepíšu.
Avatar - Mikesus
20. 8. 2021 09:35
Re: Pojďte mě ukamenovat
Tu jeho reakci vubec neřeš. To je jen hledání zaminky.
20. 8. 2021 09:13
Re: Pojďte mě ukamenovat
Tak to udělej když, ti to připadá jako dobrý nápad. Schválně, jestli se na tvůj výtvor a na tebe bude v dobrém vzpomínat i po letech, jako na tuhle Octavii a na lidi, co ji upravili. :-)
Avatar - Mikesus
20. 8. 2021 09:16
Re: Pojďte mě ukamenovat
A na tuhle Octavii se vzpomíná? Kdyby to teď nevytahli, nestekne po ní ani pes.