Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Porsche se ohradilo proti výjimkám ze zákazu spalovacích motorů, přispět mají všichni

109 komentářů

Elektro_Pygus
ono se jim to líbí.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Porsche už není = už léta je to VW https😐/www.auto.cz/…ujici-auta-68702

a VW VWsadilo VWšechno (biliony) na jednu elektrickou kartu
Avatar - Emel
Emel
Tak rozhodně se nechtějí dostat do situace, že by Porsche nesmělo a Ferrari ano.
Avatar - WinDiesel
WinDiesel
To se ale dělá tak že se mají připojit k Férku.
Zdá se že se Porsche trapně bojí konkurence. Porsche ztratilo veškerý respekt.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Viz já 10:08
Arese
Přesně, tuto řiťolezeckou sebevražednou politiku lezení do rudozeleného análu EU jim petroheadi neodpustí. Nikdy! 😲 :no:
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Rozsah tvého fanatismu (daného NEZNALOSTMI) začíná přesahovat = ty neznalosti

a to je (už) HODNĚ ZLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 😁
Avatar - Anonym
Anonym
Hele, zelený Nash je tady. Kde se včera flákal, Naftodotačko? 😄 😄 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Jo a asi by si cenu uměle vyráběných náhrad ropných paliv = MUSEL taky DOTOVAT

(jak říkáš) BLBÝ VIĎ? 😁

Kdyby si chápal složitou info co ti mělo dát učivo ZŠ https😐/zs-kaplickeho.cz/…-vyucovani-ropa/ (že dojde) PLUS další SLOŽITOU info ze ZŠ https😐/www.1zdar.cz/…-52-246-314-.pdf co se z ní vyrábí a že jí neumíme (zatím) nahradit = CHÁPAL by si nesmyslnost SVÉHO SOUČASNÉHO chování

ale to by ses MUSEL DOSTAT PŘES tu úroveň znalostí ZŠ = takže (asi) nic ;-\
MrBeranek
Četl jsi vůbec ty odkazy, které posíláš? Jakože děcka na základce "si myslí", že ropa v dohledné budoucnost dojde?

Ha ha ha. Asi jako když doomsayeři z Římského klubu v roce 1972 varovali, že ropa dojde už v roce 1992? Asi by ses měl podívat do kalendáře. A taky doporučuju "Skeptického ekologa". Ten v roce 2000 psal o tom, kde se tyhle předpovědi berou a jak jsou zcela nespolehlivé. Ropy máme dost a dost. I tvoje děti a jejich děti a jejich děti jí budou mít pořád dost.

Vždyť je to pořád stejné. Partička salonních ekologů se spřáhne s politiky a začnou líčit konec světa, aby se dostali k moci a penězům. Písnička stará jako lidstvo samo. Na to může naskočit jen naprostá naivka.
Avatar - Anonym
Anonym
To mu nevysvětlíš, to nemá cenu.

Na světě je spousta ještě neobjevených nalezišt a taky spousta netěžneých. A i v těch stávajících je ropy dost + samozřejmě břidlice.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
hele = fakt si MIMOŇ = ty si (fakt) myslíš že tohle = někdo neví????? 😲 😁 :-!

tak znova bariku TVŮJ vlastní ODHAD kdy dojde ropa

tak opět bariku TVŮJ vlastní ODHAD jak dlouho bude trvat CELO SVĚTOVÁ obměna aut na NE na ropu

tak ještě bariku TVŮJ vlastní ODHAD = co s tím co se dělá z ropy a (zatím) jí neumíme (narozdíl od pohonu aut) nahradit?

tak a teď bariku = si tyhle 3 věci PROTŘEPAT klidně i PROMÍCHAT a VÝSLEDEK použít
Avatar - Anonym
Anonym
Žádná výměna probíhat nebude, za 20 let tvoji soukmenovci plánují, že zádné auto na ropu nepojede. BUDE TO ZAKAZANO!!!!
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Tobě ten mozek OPRAVDU ale vůbec NEFUNGUJE viď? 😉

za 19 let to čím strašíš asi proběhne v malém bohatém vyspělém sousedním Rakousku (plán je 2040 = i jen u nás je totéž z ekonomických důvodů = měli jsme socialismus zřejmě NEMOŽNÉ) ale to VŮBEC NENÍ DŮLEŽITÉ = myslíš že to tvůj (dlouhodobě nefunkční) moze(če)k pobere? NEJDE o to kdo bude kde to bude první druhý pátý stát = ale PŘESNĚ NAOPAK = o ten POSLEDNÍ :😉

No a to NEBUDE za 20 let = ale třeba za 50 spíš za víc = tolik k TVÉMU HÝKÁNÍ na co budou v roce 2070 nebo možná až 2100 koukat lidi = že NE na STEJNOU bednu jako ty dneska 😄
No a nebudou v tom roce 2100 jezdit na stejný motory jako ty dneska = fakt ŠÍÍÍLENÝÝÝÝ 😁 :-! 😒]

Co takhle ZAKÁZAT lidem tvého IQ tvých znalostí (nebo spíš zpracování informací) mluvit, psát a volit = TO by světu (možná i hodně) POMOHLO :-!

a teď bez ***e = VĚDOMÝM šiřitelům HOAXů (tak jako v Malajsii nebo kde) 10-12 let natvrdo (a jsi v hajzlu 😉
Avatar - Anonym
Anonym
Za 20 let to proběhne v celé EU a asi USA a možná číně, jinde to neproběhne NIKDY protože na to jebou nebo na to nemaj nebo je to tam utopie typu elektro na sibiři v -60 😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄
Avatar - Anonym
Anonym
Být společnost jako před 30 : lety si v haj*zlu ty, seš totiž zavřenej doživotně v blázinci 😄 😄
Spolu s Grétkou, Alžebětkem a dalšíma psychicky narušenýma tragédama
Avatar - Anonym
Anonym
Ing. Radek Novotný, znáš?
https😐/pravdaovode.cz
Popisuje zlodějny ve vodrárenství od roku 2002, to tam ještě žádný Bekbulat neseděl.

Kradou všichni, všechno je zrorumpované od police, přes soudy, státní zastupitelstva a politiky.

Taky si tam přečti, proč je tu scho a nezadržuje se voda.....
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Co na tom nechápeš? Je to učivo (jsou to osnovy) ZŠ = nejde o děcka ale ŽE TO JSOU reálné OSNOVY 😄

a problém je že ROPA DOJDE (v zásadě FUK kdy přesně)

a problém je že ROPU nahradit někde (zatím) neumím

a problém je že ROPU nahradit v autech = bude na mnoho desítek let

je to furt stejný = někdo popírá i takhle jednoznačný jednoduchý jasný jistý = věci

je to furt stejný = je snazší vymýšlet konspirace = než pracovat s fakty a realitou (a je to PŘÍJEMNĚJŠÍ 😄
MrBeranek
A co že je něco učivo ZŠ? To je nějaká garance hodnověrnosti podávané informace nebo co? Až tam bude napsaný, že máš IQ 50, tak to bude taky pravda, protože to tam někdo dal? O tom se snad nebavíme. Bavíme se o to, že ty argumentuješ, že něco je učivo ZŠ, ale nemáš nejmenší ponětí, jak se to tam dostalo, co je tam za informace a jak jsou spolehlivé nebo jak jsou odzdrojované. Jinými slovy, nevíš vůbec nic, nemáš žádné argumenty a jsi demagog.

Čas ukazuje, jak se podobné nesmyslné předpovědi nevyplňují. Na ty nenaplněné předpovědi Římského klubu řekneš co? Nic, protože na to není co říct. Strašili stejně jako strašíš teď ty.

Každopádně konec krmení, trolle. Je zjevné, že ti o věcnou diskusi nejde.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Ano popírání úrovně znalostí základka = opravdu NENÍ VĚCNÁ diskuze 😐
Avatar - white label
white label
Tak do Porsche (s WD) napište, že rušíte ty objednávky na aktuální GT3, a že už si od nich žádné další nové Porsche nikdy nekoupíte. Třeba se chytnou za nos... 😉
Avatar - Emel
Emel
Jak se bojí konkurence? Copak Porsche má nějakej problém s výrobou spalovacích aut?
Porsche prostě počítá s tím, že ten zákaz bude. Jinak by rádo dál spalovací motory vyrábělo, konec konců investuje i do výzkumu syntetického paliva atd.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Syntetická paliva jsou fajn = třeba pro omezený počet závodních aut na okruzích apod. Na pokrytí JEN výroby značek Porsche, Lambo a Ferrari = tam už to (velmi velmi) pravděpdobně NEDÁVÁ smysl

a Porsche je prostě dnes VW = a to se (bilionovou investicí) VWydalo cestou ELEKTŘINA

Výjimka pro něco jako motory V8 a V10 a V12 by možná byla (těch bylo vždy málo a dnes je ještě míň) ale pochybuju
Avatar - Anonym
Anonym
Vyrábět syntetická paliva ve velkém množství není vůbec žádný problém 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Ne není to PROBLÉM = jen ekonomicko funkčně ekologická BLBOS = nesmysl 😄
Avatar - Anonym
Anonym
Stejně jako výroba vodíku elektrolýzou vody, kdy jedna jednotka na elektrolýzu má spotřebu jako 6 rafinerek vid 😄 😄 😄 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Ano STEJNĚ tak = jsi byl jsi teď a pravděpodobně navždy budeš... prostě Barik :😉 :-!

https😐/oenergetice.cz/…ove-hospodarstvi

https😐/www.seznamzpravy.cz/…-na-vodik-173568

ne vážně = svět přechází na vodík = s tím nic nenaděláš. Všude https😐/oenergetice.cz/…-spotrebu-vodiku
+ https😐/oenergetice.cz/…a-cina-dotahujeA že to nechápeš je V POŘÁDKU = to je fakt složitější než účivo úrovně základka
Avatar - Anonym
Anonym
V pořádku to určitě není, je to nestabilní šméčko, které budou milovat vichni teroristi, protože to budou krásné ohnostroje. Navíc vysoce neefektivní výroba, celý je to kalsický zelený neobolševický utopistický projekt.

Z přebytků OZE vyrobit vodík - potřebuješ elektřinu na výrobu, pak ho skldovat - potřebuješ chlazení, opět elektřina a pak z něj zpátky vyrábět elektřinu, zas potřebuješ elektřinu .

Efektivita jak cyp. Třeba oproti malým modulárním reaktorům 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Jj SMR = to jo VÝJÍMEČNÁ SHODA :yes: 😉

ale to že svět přejde na vodík a že jeho (výrobní) cena půjde násobně dolů = to asi neshoda ale asi to TAK BUDE 😄
Avatar - Anonym
Anonym
Protože fanatici bez technického vzdělání, kteří jsou u kormidel jádro odmítaj.

Tak jim nic jiného než vodík nezbydek, když OZE jsou od října do konce března k ničemu v drtivé většině evropoských zemí, u nás ve střední Evropě to platí trojnásob.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
tak i TOHLE chápeš BLBĚ bariku! NEJDE o jádro jako takový = ale TUHLE končíci (neefektivní šííííleně drahou) generaci

Svět už je v přípravách na SMR docela daleko = kolem nás nejen Polsko ale i Ukrajina = no my zatím (tak jako jsme budovali socialismus a vybudovali = zaostání) MAKÁME :😉

A v energetice (docela možná už nebezpečně) zaostáváme = nemáme ani 25% z OZE (jak studie ukázaly šlo BY to = v době https😐/cs.wikipedia.org/…wiki/Konjunktura docela bez problémů) a nemáme ani NIC jinýho = ani korejce stavící Dukovany (jak chtěla Drábová) ani SMR = prostě KECÁME a NIC NEDĚLÁME (v oficiální řeči ANO MAKÁME :😉
Avatar - Anonym
Anonym
Co je aktuální šíleně drahá generace?

Čína i rusko má i ty malé rekatory chlazené sodíkem, to je nová generace.A vyvíjí chlazené olovem + tokamaky.
Drahá - ono záleží na úhlu pohledu. On ten konveční drahý reaktor má živnotnost 70-90 let, to nic jiného NIKDY nevydrží. Ale to chce něco vedět o technice vid. A na kolik dostali povolení k provozu staré reaktory, a to i v USA, je hodně naivní si myslet, že nové, moderní vydrží méně. 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
SOUČASNÁ generace jádra = sou furt jen (něco jako😉 facelifty a vylepšování

Proto (vyspělý) svět šel jinou cestou = jádro postaru se dneska staví víceméně JEN v zemích jako je Čína PROTOŽE tam je extrémně rychlý růst z extrémně zaostalé země = POTŘEBUJÍ energii

Svět s jádrem čeká co SMR TAM upíná svoje očekávání = a to je asi budoucnost jádra
Avatar - Anonym
Anonym
SMR = malý modulární rekator, jestli vůbec víš co to je.

Ty jsou dávno v ledoborcích a ponorkách má je i plovoucí elektrárna Akademik Lomonosv, která kotví v Peveku na Čukotce.

Jinak ty konvenční elektrárny nestaví jen čína, ale i Rusko, Bělorusko, FInsko, Madarsko, Egypt, Emiráty https😐/atominfo.cz/…jde-do-provozu/, Turecko https😐/atominfo.cz/…u-jsou-na-ceste/ atd atd


Je smutný, že o tom ZASE nic nevíš 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Nojo o tom jsem (zrovna já) NIKDY NIKDY NIKDY (vůbec nic) neslyšel 😁

hele co jen TAHLE diskuze a roky nazpět další místní = nebo zkus se zeptat třeba ryccarda :-!
Avatar - Anonym
Anonym
Další reaktory chce stavět i chudá Argentina https😐/atominfo.cz/…y-na-nove-bloky/

To je zbloudilců vid, co staví nebo chtěj stavět JE a nové rekatory a nebudují výhradně OZE jako mimoni v SEZBR.
Divný co....

https😐/atominfo.cz/…i-pro-ritm-200n/

v SMR je nejdál rusko, může se ti to nelíbit, ale to je vše co s tím uděláš
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
No seš mimoň = a divný mi to nepřijde 😉

To že JE postaru (i ty nejmodernější jsou myslím v reálu furt jen 2. generace) staví dnes spíš už jen zaostalejší státy nebo státy kde je najednou obří NÁRŮST (s)potřeby energie (typická je Čína) MÁ SVOJE DŮVODY = k tobě zjevně nedorazily :-!

No a jak TU JÁ UŽ ROKY PÍŠU + dávám odkazY svět už nějakou chvílI čeká na nový impuls s jádrem (dával jsem odkaz na diskuzi s Drábovou a Mílem ale i další) a obecně se to čeká od SMR

Opět PŘED NÁMI (nejen výstavbou dálnic = protože KECÁME ofiko ANO MAKÁME) je Polsko o SMR dokonce uvažuje už i Ukrajina. My VYČKÁVÁME = a pak až budeme řešit (MEGA)dluhy po ANO (ne)MAKÁME nebo spíš dekádu JSME NEMAKALI jen to říkali = tak pak budeme dohánět i energetiku = a snad taky pomocí SMR

tak nazdar PRO RUSKÝ ZASLEPENČE MIMONi z MIMOŇova 😉

OZE tu už mohlo být ca 25% = ale holt nemakáme (ani na jádru ani na oze ani na dálnicích = na ničem = a protože TAK se nám to líbí = tak PROTO znovu zase do 3. volebního období ve spolupráci s mstivým starcem dáme moc (vládu) do rukou ANO estébáka komunisty co mu denně všichni posílám prachy přes benzín rohlíky i kytku holce = ale protože to nestačí tak si posílá SÁM SOBĚ ROVNOU ze státního rozpočtu https😐/www.seznamzpravy.cz/…amu-zatim-167789
Avatar - Anonym
Anonym
Tak Emiráty sou typicky zaostalý stát nebo Finsko 😄 😄 😄

To že jsme v něčem zaostalí je právě moc dobře.

To že se to nelíbí tobě a nebirnímu Alžbětku asi 70% národa netrápí.

Pust si na Youtube kanál Ukaž káru a přečti si ty komenty pod Chargerem SRT8 😄
Třeba ti dojde že o ten tvůj svět většina nestojí a že nopak mají rádi ten "můj svět" za který kopu já.

Zelený zaslepenče 😄

Pozdravuj Grétku a Alžbětko 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Nojo FURT JEN PLKY = jo to co sem napsal je fakt = i když TY MÍSTO aby ses zamyslel (vím že chci HODNĚ) se snažíš vymýšlet VÝJIMKY (aby popřel že to OBECNĚ platí 😄

chtít (drtivě) levnější SMR místo jádra postaru = je ZELENÝ ZASLEPENČE??? 😲

TY už si fakt TOTÁLNĚ MIMO realitu 😁 :-!
Avatar - Anonym
Anonym
Není ti divný, že ten green deal podporují nebo po něm volají jen lidi typu Grééétka a nebinární Alžbětko, které by v normální společnosti byli dávno zavření v blázinci?


Trošku ujetá doba vid. Tak se postav na stranu Grétky a Alžbětka a užij si to, že si pro 80% lidí jen kašpar a fanatik
ryccardo
Proc synteticky? Muzou jezdit dal na benzin. Stejne se bude ropa tezit a rafinerky pojedou i za 20 let. Tak proc resit synteticky benzin?
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Protože😒br />
1) syntetika může umí být ekologičtější

2) a ropa prostě pomalu BUDE DOCHÁZET a rafinérie se UŽ TEĎ někde mění na JINÉ poměry = ne především vyrábět palivo

3) MUSÍŠ se UŽ TEĎ připravovat co bude = když třeba od roku 2050 tady v EUropě se bude jezdit ne na ropu

4) ten proces PŘECHÁZENÍ CELÉ PLANETY na pohon NE NA ROPU je a bude docela složitý a SAKRA DLOUHÝ
ryccardo
Odpoved na body 1 az 4. Bavime se o mizivem procentu aut (sportovni vyrabenych v radech par set nebo tisic kusu) jejich spotreba je z globalniho pohledu naprosto miziva tudiz klidne muzou jezdit na benzin, protoze ropa se bude rafinovat porad. Rozhodne po dobu jejich zivotnosti. Tech par tisic barelu potrebnych pro jejich provoz neni absolutne problem ani z pohledu ekologie ani z pohledu - bude pro ne dost ropy?
Freddka
Ono je potreba si rict jasne a zretelne - jezdit na spalovani nekolik milionu let mrtvych kyticek a zviratek je celkem primitivni.

Ovsem pestovat si to na poli protze ten levny zdroj dosel, to uz je fakt na palici.

Proste ropa / plyn je dobry zdroj uhliku (uhlovodiku) na ledacos jako treba plasty a tak, to se tezko nahrazuje.
Ale nemusis ten uhlik spalovat a foukat to do atmosfery, o to tady tak nejak jde. Je to celkem hloupa vec, ze to delame, jen proto ze je to snadny a levny … zvlast kdyz nemusime.
Avatar - white label
white label
U tebe určitě ztratilo Porsche veškerý respekt už když skončilo s diesely...
Elektro_Pygus
To nevím, protože ta rozumější varianta, že by mohli všichni, ta je vůbec nenapadla.
Freddka
Tak a vidime ze Porsche a Tesla jsou ready a velice brzy pribudou dalsi.
Je to jeste 14 let, to je velka hromada casu.
Avatar - fOE
fOE
Ready na co? Na to se rozhodnout zda opustit Evropsky trh, jeden z nejbohatsich trhu na svete, nebo mit dvojnasobne naklady kvuli vyvoji dvou platforem? (posledni moznost, ze by snad pro cely svet delali jen EV ani nezminuju, neb firmy jako Ferrari, Porsche atd. jiste nezahodi svou dekady budouvanou povest a postaveni takhle hloupe).
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
nojo je to hloupý = ta ropa prostě (viz https😐/zs-kaplickeho.cz/…-vyucovani-ropa/ ) dojde no = učili jsme se to všichni (no Barik říká že ON NE :-!

a když TEĎ začne přechod na auta NE NA ROPU tak skončí.....? takže JE pomalu čas ZAČÍT
brk77
Posledních 80 let se říká, že ropa za 30 let dojde. Ale to jen rejpavá. Jednou samozřejmě fakt dojde a je to potřeba řešit.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
https😐/www.worldometers.inf👋cz/ 😄
Arese
Hmm, rozhodující ovšem bude, jestli jsou k elektrické sebevraždě připraveni i zákazníci! 😲
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
tak třeba TY bys rozhodně MĚL BÝT připraven :😉 😁 :-!

byl si spolu s Barikem za školou? tak viz já 11:11
Avatar - Anonym
Anonym
Hele zelený Nashi aka Naftodotačko, já sem za školou nebyl.

Je smutný že trpíš ještě ke všemu sklerozou a nejsi schopen si to zapamatovat 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
No viz odkazy + naše vlastní zkušenosti = evidentně BYL 😲 😁

No viz naše vlastní zkušenosti + odkazy = URČITĚ byl :😉 :-!
Freddka
Elektricka sebevrazda … ty uz jsi jak Edison a ty sloni :-!
Doslova 😁
Já Prvni_1
A cely VW neprehlednutelne lobuje, a bude lobovat, za elektromobily, protoze na to hodne vsadilo.

Akorat, ze v praxi to znamena proti zakaznikum.

A co je asi nejsmutnejsi, ze i proti planete.
😒
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Proč PROTI planetě? ty si tam byl s Aresem a Barikem? Viz já 11:12 a 11:11
Avatar - Pazdy93
Pazdy93
Protože ty bulíku, ty jsi věnoval pozornost naposled na té základce ohledně ropy. A dál ses nedostal, takže ti naprosto nedochází ty věci okolo.

Sakra, ty jsi tak mimo, že mě to donutilo po letech se fakt přihlásit, abych do té diskuze mohl napsat, achjo.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Aha = a VYSVĚTLÍŠ to? Nebo zůstaneš u PLÁCÁNÍ (nesmyslu)?

a JAK ses přihlásil? Teď už není čekací doba po přihlášení = TÝDNY? (jako byla ještě před pár týdny? 😲

Bulíku zvaný Pazdy93 = sem zvědav ČÍM přebiješ tu ZŠ = něco z mateřské? :-!
Avatar - KANKUNEN
KANKUNEN
kámošům. Je to jak za komančů, kdysi byla pravda rudá, teď je digizelená a všichni věděli, že je to blbost.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
No a TOHLE úplně absurdně naprosto totálně NESMYSLNÝ přirovnání (a opakování fakt dobrýho ale o to víc křivýho HOAXu) mě teda furt a furt šokuje 😁

Komanč = tupý hovado co http😐/www.90000000.cz/ na ekologii SRAL
TY dneska chceš aby to bylo JAKO za KOMANČE = a píšeš TOHLE 😲 :😉 :-! 😒]

Vysvětlíš??????????? VYSVĚTLÍŠ???????????????????? vysvětlíš?????????????????????

navíc tam máš DALŠÍ blbost kravinu nesmysl blábol = píšeš VŠICHNI = a tady to je taky ÚÚÚPLNĚ JINAK = tady všichni vzdělaní VÍ

No a všichni NEznalí = taky VÍ (že popírají = a ty VÍŠ že https😐/www.seznamzpravy.cz/…o-klimatu-171773 popíráš
Avatar - lyon667
lyon667
To přirovnání sedí, protože i doba je stejná, jakkoli se změnily kulisy. To, že to politicky uvědomělí Jasánci nechápou a tváří se šokovaně, tu bylo tehdy a je to tu i zas. Tady si to část rodiny Jasánků uvědomila až v osmašedesátém, tak jsem zvědavý, co vše se bude muset stát, než se začnou probouzet i Jasánci junioři.
Xylo
Citace: "O zákazu prodeje spalovacích motorů na evropských trzích ještě nebylo rozhodnuto, Evropská Unie už ale řeší návrh, podle kterého by měl tento zákaz vstoupit v platnost již v roce 2035." Opravdu mi není jasné, proč se řeší/kdo řeší nějakou situaci (která může a nemusí nastat) za 14 let. To je málo aktuálních problémů k okamžitému řešení?
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Navíc viz Rakousko ukončení PRODEJE neznamená současný ukončení POUŽÍVÁNÍ = to je dalších 10-15 let potom

takže ANO většina lidí hysterčí = co a jak bude (třeba) PO roce 2050 = proboha NA JAKOU se tou dobou budu koukat televizi? na JINOU než dneska = to to je KONEC :😉

s dodatkem že část z těch ODMÍTAČŮ že to nebude STEJNEJ telefon a STEJNÁ televize jako dneska = fakt nemusí řešit protože tou dobou bude prdět do hlíny :-!
Avatar - Anonym
Anonym
Rakousko chce zakázat i prodej ojetin. to už sem ti sem postoval, naftodotačko.

Proti tomu samozřejmě většina společnosti protestuje, přečti si diskuzi na idnes
Těch zbloudilců a zpátečníku je tam cca 95% a asi v 1000 komentářích
https😐/www.idnes.cz/…moto_fdv/diskuse
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
No JASNĚ = co na tom nechápeš (nechápačko https😐/oenergetice.cz/…fty-musi-skoncit ??? 😄

hele JAK TO že ve chvíli KDY SES objevil v diskuzi = mi nalítaly :no: :no: :no: ??? :-!

Většina společnosti JSOU ZBLOUDILCI a ZPÁTEČNÍCI a hlavně NEZNÁLCI = se podívej na sebe = popíráš (dodnes = i přes x-y-z odkazů ) dodnes základku (a samozřejmě PROTO i znalosti a chování SVĚTA = co došel dál😉

takže ZKUS POUŽÍT to co (ne)máš v hlavě = a když menší bohatý stát typu Rakousko skončí s ropu do aut v roce 2040 = kdy tak skončí... rovníková Afrika? (ale MŮŽEŠ se tam odstěhovat = už NENÍ socialismus kdy MUSÍŠ otročit na komunistu = a NESMÍŠ.. :-!
Avatar - Anonym
Anonym
Většina lidí sou konzervativní lidé, inteligentní a vzdělání, odmítající utopistické nesmysly navržené lidmi, zcela odtrženými od reality a bez technického vzdělání (což je přesně tvůj případ, protože ty technice rozumíš jak pavlačová drbna mikrobiologii)

A když jsou to němci, spolek zoufalců co věřil vůdci ještě 7.5.1945, tak se jich najde ještě o to víc. Co s jejich utopistickými bolševickými názory nesouhlasí.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Tak TADY je zakopaný pes = ve VELMI NAIVNÍ naprosto nereálné PŘEDSTAVĚ = že většina je ingeligentní a vzdělaná = no sorry ALE FAKT NENÍ :-!


Proč blekotáš o vůdcích z roku 1945 a bolševicích = místo odpovědi když Rakousko 2040 tak kdy poslední státy světa? JEN a POUZE a JEN o to jde = JEN o TO

a sranda jak se DĚSÍŠ(te všichni) odpovědi 😄
Avatar - Anonym
Anonym
Protože to jak se ti lidé chovali v roce 1945 je i v dalších generacích. Ten národ se nijak nezměnil a když, tak jedině k horšímu.
Sou to zoufalci, stádní ovce cojdou za vůdcem i kdyby měli zdechnout hlady a neštěstí celé Evropy!
Kam helmut vstoupí, 300 let neroste tráva.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Hele ty sis (nikdy) nevšim, že když vjíždíš do Německa do Rakouska = je tam tráva ZELENĚJŠÍ než tady? :-!
Avatar - Anonym
Anonym
A taky maj větší sádrové trpaslíky vid

Ich bin so schön
Ich bin so doll
Ich bin der Anton aus Tirol
Meine Gigaschlanken Wadeln
San der Wahnsinn für die Madeln
Mei Figur a Wunder der Natur
Ich bin so stark
Und auch so wild
Ich treib es heiß und Eisgekühlt
Wippe ich mit dem Gesäß
Schrein die Hoasen SOS
Und woll'n den Anton aus Tirol
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
hele takže VŠIML nebo ne? je to klišé ale je to tak 😉
PEEPEE
To možná proto, ze zde píšeš jak nevychované extrovertní hovado, které je většině lidí jen pro smích. A protože nemají potřebu se s tebou na nějakém serveru hádat jak s malým děckem, tak ti prostě jen dají mínus a doufají, ze to pochopíš. Ale jelikož jsi, jaký jsi, tak to hold nikdy nepochopíš a budeš se těm mínusům stále dokola naivně divit... Tak jen piš, piš dál ty mudrlante ze ZŠ a zabijej svůj drahocenný čas, který ti život výměřil, tupým sezením a přesvědčováním na internetu. 😁 😁 My ostatní se zasmějeme, dáme třeba mínus a v klidu se zase půjdeme věnovat důležitějším věcem. 😉 PS: Kdyby si mi chtěl něco osobního napsat, tak neztrácej čas. Je to zbytečný. Protože tu uz zase nebudu. To jen vysvětlení pro tebe, proč ty mínusy.
Avatar - WesternDigital
WesternDigital
Zelenorudy Raoul/DODGE se nastehoval … budou kydy az do vecera

NEKRMTE US/CCCP TROLLA
Avatar - Anonym
Anonym
Jestli něco opravdu nejsem, tak zelenorudý. To jsou vaši soukmenovci z SEZBR 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
samozřejmě TY jsi RUDĚ RUDÝ (je nějaká barva pro NESCHOPNOST správně ANALYZOVAT data?? to je TVÁ barva :-!
Avatar - Anonym
Anonym
Já jsem pro přímou demokracii a referenda o důležitých a zásadních otázkách, jako má Švýcarsko 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
to je opět NEZNALOST = CHYYBNÉ chápání (zpracování info) aneb SKOČIL si na špek Pitomiovi 😉

Podívej se na švýcarská referenda = a odpověz SI SÁM (to dáš a tady se dokonce možná SHODNEME😉 jak by odpovídali češi

Jestli STEJNĚ (podobně) nebo VĚTŠINOU jinak 😉

takže jo jednou za dlooouho až tu budou vládnou znalosti a vzdělání a inteligence a morálka atd. atp. = tak to MŮŽE ZKUSIT (teď ANI OMYLEM 😊))
Avatar - Anonym
Anonym
Bojíš se vid, stejně jako zkrumpovaní politici a lobisti a všichni napojení na dotace, granty a další eura z SEZBR 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Zkus to JEŠTĚ JEDNOU

Shodneme se na švýcarských referendech? já je mám (včetně výsledků) za :yes: :yes: :yes:

No a TEĎ POUŽIJ HLAVU = úplně STEJNÁ stejné otázky tady = jak to dopadne? 😉
Avatar - Anonym
Anonym
Tak že lidi v referendu odmítnou zelené volvoiny vymšlené SEZBR, toho se bojíš vid 😄 😄

Stejně jako je odmítlo Švýcarsko 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Tak znovu = výsledky švýcarských referend dekády nazpět = vs tvá představa jak na stejné otázky odpovídají češi 😉
Avatar - Anonym
Anonym
Hele green commrade Hendly, kolik těch nicků máš? Pochlub se 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
no KOLIK jich MÁŠ??

jak to že MI v okamžiku TVÉHO příchodu do diskuze naletěly u každého příspěvku během minuty 3 :no: :no: :no: :no: ??? 😲 :😉 😁 :-!
Avatar - WesternDigital
WesternDigital
Muzes jich mit klidne 200 behem 5 minut … pro nej neni zadny problem
Od roku 2000 tady muze mit klidne pres 1000 uctu
Ty ani nevis kolik ma FAKEovych recenzi na mojeauto
Avatar - Anonym
Anonym
Já nepíšu pořád stjeným stylem, jako ty - milý soudruhu Hendly.

A účet tu mam jeden 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
To já psal přes 3 = ale VŽDY napsal že sem to JÁ JÁ JÁ

a teď mám (furt což nechápu) přístup ke 2 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
jj já vím = FAKEové recenze na mojeauto = to sem nestudoval a to je už fakt na hlavu 😁

No každýmu jeho nebe 😄
Avatar - Anonym
Anonym
Fake recenze? to myslíš vážně?

Já všechny ty auta reálně měl nebo mam.
Dneska sem drandil do práce fejkovým chargerem 😄

Jestli máš na to koule, můžem se reálně potkat, ukážu ti ho.

Jinak krom recenzí na moje auto sem tu napsal dalších xy článků na blogu atd a některé přebírala i redakce.

Cos tu napsal o technice ty?
bludy o třícestném karburátoru vid nebo ty o Lotusu 😄 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
NENÍ všechno JEN O TOBĚ bariku (naštěstí 😁 :-!

to bylo OBECNĚ = jestli TY máš z toho SVÝHO seznamu něco fake = taky TVOJE nebe 😄
Avatar - Anonym
Anonym
Já nic fake nemam, všechno sem měl. Naopak tam nemam recenze na Smarta a Dodge Caliber, které sem měl taky 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
No fajn = a(le) věřím že někteří... 😄
Avatar - Anonym
Anonym
Ono tě tady moc lidí rádo nemá, takže je trošku naivní se podivovat nad počtem negativních lajků 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
ale o tom NEMLUVÍM bariku = ono říkat fakta a pravdu = to je JASNÝ že to lidí NEchtějí

mluvím o CHVILIČCE = vteřinách BĚHEM tvého příchodu = kdy najednou okamžitě u každého příspěvku celou dobu NULA a NAJEDNOU :no: :no: :no: :😉
Avatar - Anonym
Anonym
Asi ti holt dávaj lajky i lidi co se stydí nebo nechtěj vyjadřovat a jen to čtou. Já tu 500 nicků fakt nemam, napiš redakci kdo sem vstoupil zároven se mnou, oni ti to třeba sdělí.
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
jj a ZROVNA (všichni) v minutě = kdy se objevíš ty :😉 :-!
Avatar - Anonym
Anonym
je divný, že mam víc :yes: než ty :no:

Asi mě maj lidi radši jak tebe, to tvoje ego neunese vid 😄
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
a FURT to bude(š) vokecávat a vokecávat :😉 :-!
Avatar - Anonym
Anonym
Neunesl, to je jasné. 😄

Někdo tak sebestředný jako ty, kdo si myslíš že je ekonomický guru, technický e😜ert, klimatolog , politik a historik v jednom to NIKDy unést nemůže 😄
Šimpanz
buď všichni nebo nikdo. Porsche má výhodu, že má velice schopné jak EV tak ICE, takže když EU povolí delší život ICE, tak Porsche toho samozřejmě využije, 911 je ikona všech ikon a je pevně spojená se spalováky a navíc je Porsche připravené pro zákazníky vyrábět eko palivo. Bude to dělat tak jako tak, protože mimo Evropu bude život spalováků daleko delší a jediná otázka je, jestli to budou nabízet i v EU.
Meky
Ako osm uz pisal - cely tento projekt s nasilnym pretlacenim EV vymysleli vo VW na znicenie konkurencie.

Ostatnym az teraz dochadza, ze sa nechali prestat a zacinaju panikarit.
:yes:
Avatar - Amaterasu
Amaterasu
Takže všichni co tu nadávají na EV = hurá rozbít hubu VWedení VW?
traveldrive
Ty si vôl.
jarypadlo
Ferdinand Porsche byl muž stejně jako Enzo Ferrari nebo třeba Ferrucio Lamborghini a Luigi Maserrati(se dvěma bratry),téměř všechna značková jména výrobců a výrobků = automobilů,ale i elektroniky,oblečení,obuvi i potravin jsou příjmení zakladatelů,prvních majitelů nebo konstruktérů.Jsou právně chráněná a nesmí je nikdo zneužít,urážet nebo jinak hanobit a ponižovat.A platí to i našem baronu Emilu Škodovi.
PS:Nevím proč by Ferrari a jiní měli mít výjimku,započítal bych jim hlavně sportovně závodní provoz a emise s tím spojené,včetně lodní přepravy na Grand Price do Austrálie,Japonska,USA a třeba i tramtárie.Ještě dotaz,co USA-už přestaly vyrábět osobní auta s váhou malých náklaďáků a stejnými rozměry a s motory pro nákladní vozy nebo traktory?
Jiří Z.
Skoda že lidi mají tak vymlety mozky že si myslí, že nucena elektronizace jim přinese blaho. Auto bude méně, ceny vzrostou a finanční výhody proč kupovat e auto se rozplynou. Nehledě na zaměstnanost v automobilovém průmyslu včetně (i českých) dodavatelských řetězcích. Novodobý SSSR.
Arese
Až na to, že v Rusku se ve srovnání s EU budou mít motoristi už jen lépe... 😲
https😐/www.autoforum.cz/…-na-celem-svete/
Avatar - Anonym
Anonym
Přesně tak :yes: :yes:
Avatar - lordlord
lordlord
platí jen pro EU, zbytek světa je normální