Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Stodvácu s motorem Subaru už jste viděli? Zvláštní kříženec vznikl v Polsku

I když staré škodovky řady 742 s motorem vzadu ze silnic už skoro zmizely, stále mají spoustu fanoušků. Někteří v nich vidí potenciál z pohledu úprav.
Zpět na článek
20. 9. 2021 20:33
A mužu se zeptat?
Má to CVT ? :-[] :-[]
Rozbalit vlákno
12
20. 9. 2021 21:38
Re: A mužu se zeptat?
S tou 1,6kou? :D
20. 9. 2021 21:42
Zajímavý že STEJNEJ VÝKON v Caddy 1.5 nevyvolal takový reakce jako v Subaru :-)

Na ACZ článek o stodvacítce jinde https://www.autorevue.cz/…avou-nestoji-moc :yes:
20. 9. 2021 22:06
Asi si nečetl diskuzi, protože za :

1. - vyvolal, většina lidí to tam kritizuje
2. - je to dodávka a i tak má stovku o 2s rychlejší, než to XV

3 - Caddy je tragicky drahá blbost....
20. 9. 2021 22:12
Koukal jsem na obě = proto sem to zmínil
je to turbo = proto funguje jinak = ale i tak se asi bude líp jezdit s XV
ta cena Caddy to fakt nechápu = a už vůbec nechápu prodejní čísla (vůči viz diskuze nejen podle mě zajímavější výhodnější konkurenci). Zatímco to XV si na odvoz dětí do školy a na nákupy atd. dovedu představit a no problem, tak s tím trochu naloženým Caddy nevím

No prostě = stejný výkony + sem měl potřebu zmínit že stejný vydavatelství jeden autoweb 120tka druhej https://www.autorevue.cz/…avou-nestoji-moc :-)
20. 9. 2021 22:21
Já si taky XV umím představit jako auto pro odvoz dětí, pro ženu... ale ne za to, co stojí a co za to nabídne... to je celý problém.

Caddy pujde jako užitkáč do firem
20. 9. 2021 22:34
No to si vlastně trefil = zatímco firmy už tu nakupujou celkem normálně dá se říct strovnatelně se světem. Normální lidi si tu takovýhle auta (navíc spíš jako druhý auto do rodiny) FAKT JEŠTĚ NEkupujou :-)

Tam je přesně tohle vhodný = automat a atmosféra
21. 9. 2021 08:51
Caddy má sice stejně žalostný výkon jako Subaru. Nicméně není problém si nechat ten motor "odemknout" na nominální výkon 110 kW. U Subaru z toho víc nedostaneš. Nemluvě o obřím rozdílu v kroutícím momentu motorů. Ona i ta přidušená 1,5 má 220 Nm a Subaru jen 150 Nm. To máš rozdíl v dynamice jako kráva.
21. 9. 2021 09:42
Viz já 23:07 a 22:51 a 22:32 https://www.auto.cz/diskuse/82129/1#…

ANO NENÍ problém si KOUPIT silnější motor = nebo jako u VW nikoliv :*)

Hele když je v Berlingu nejvíc verze 96kW = ta se dá odemknout na 165kW co má v DS4?
21. 9. 2021 09:29
To by byly vyhozené peníze, když by to oproti originálu mělo skoro stejné zrychlení :D
20. 9. 2021 21:44
CVT nemá. To je jediný klad toho auta
21. 9. 2021 08:03
Ty jsi nikdy neslyšel stodvachnu s klouzající spojkou? To je CVT jak vyšitý, jak průběhem, tak zvukem :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud