Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Exkluzivní česká motorka Böhmerland dorazí v nových verzích. Jedna nabídne unikátní pohon

Česká motorka Böhmerland 21, která navazuje na pozoruhodné prvorepublikové motocykly Čechie–Böhmerland, se dočká nové techniky.
Zpět na článek
18. 11. 2021 11:22
Avatar - eLzyx
18. 11. 2021 11:22
maloserie naprd
motorka designově skvělá, ale je to maloseriovka, co se bude převážně válet v garáži a "finančně zrát" ... nuda.
Takové věci nemám rád.
Raději bych viděl nelimitovanou verzi, co půjde "normálně" koupit. Tu bateriovku bych si klidně koupil, ale 1,5M? Ani omylem. Tak půl míče max.

Takže za mne je tento projekt čistá snobárna :no:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - kari.laz
18. 11. 2021 12:04
Re: maloserie naprd
Bateriovku? Jel jsi někdy na motorce?
Pořídil by jsi si půltunový krám (jestli to má dojezd 450km bude tam baterka jak kráva) s výkonem 35kW?
To není dobrý vůbec na nic. Na dlouhé tratě k ničemu, na krátké tratě k ničemu a do města už vůbec ne.
Avatar - eLzyx
18. 11. 2021 15:19
Re: maloserie naprd
klidně bych koupil i ten spalovák, ale ten už je rozebraný zájemci, dodatečné edice asi neudělá, protože by tím poškodil investiční zájmy prvních kupujících ...
Takže ano, klidně tu baterku. Hádám, že to tak těžké nebude. Viděl bych to na úrovni 250kg. A že to nemá výkon? Hele, pro mne jedině dobře. Na výletování ve stylu, jen tak si pluju krajinou, nic mne neotravuje, rozhlížím se po krásách matky přírody ... why not? Nepotřebuju, aby mi to pod zadkem vibrovalo a bublalo.
Avatar - WinDiesel
18. 11. 2021 13:27
Re: maloserie naprd
Nejlepší bude "zrání" baterií až to bude stát v garáži a "finančně zrát".
Uvidíme jak to bude "zrát", když po pár letech zůstane obrovská těžká baterie s bídným dojezdem :-) Tedy bez baterie rovnou do muzea.
Myslím že tomuto pánovi trochu třeští v hlavě, a přitom je ta motorka opravdu boží, já bych na ní tedy jezdil.