Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai představuje koncept Seven, studii elektrického SUV s pohovkou

Hyundai na autosalon AutoMobility LA v Los Angeles přivezl koncept Seven, který naznačuje, jak bude vypadat chystané elektrické SUV.
Zpět na článek
18. 11. 2021 15:25
vypadá to brutálně
slušnej obývák :-!
Rozbalit vlákno
5
18. 11. 2021 16:26
Re: vypadá to brutálně
Myslíš tá obývačka? Hej, vyzerá pekne, ale je nereálna a vpodstate samoúčelná. O čo tu ide, je vonkajší dizajn SUV, ktorý si popri tej obývačke asi málokto podrobnejšie všimne. A z neho zrovna unesený nie som. Tebe sa páči? Tuctové SUV so siláckymi širokými blatníkmi, hnusným predkom a ťažkým zadkom. Opäť jedno z veľkých áut zvonka a malých vnútri. Asi preto interiér maskujú takou obývačkou...
18. 11. 2021 17:02
Re: vypadá to brutálně
Tak mi se líbí i ten vnější design. Na poměry SUV mi právě zas tak tuctový nepřijde. Nic to ale nemění na tom, že k reálnému produktu to nemá o moc blíž, než zdejší skici kolegy grafika.

Nejvíc mě tam asi praštily do očí ty dveře a jejich nestáhnutelné okna, které prostě nemají kam zajet.
18. 11. 2021 19:06
Re: vypadá to brutálně
Tak povedal by som, že dizajnovo to má k realite určite bližšie ako fotomontáže tunajšieho patlala. Ale nič viac ako dizajnový jazyk, prípadne proporcie by som v úvahu nebral, určite nie technické riešenia. Táto dizajnová kreácia neberie veľmi v úvahu pasívnu bezpečnosť ani reálnu funkčnosť.
Avatar - replicant
18. 11. 2021 20:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
20. 11. 2021 12:57
Re: vypadá to brutálně
Chudáčik, to máš od narodenia?