Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Číně má premiéru Volkswagen Lamando L. Jinde ho nekoupíte

Čínský SAIC Volkswagen přichází s novým liftbackem, u kterého si dali na designu opravdu záležet. Model Lamando L dorazí na platformě MQB Evo.
Zpět na článek
19. 1. 2022 22:11
19. 1. 2022 22:50
19. 1. 2022 23:33
20. 1. 2022 08:31
20. 1. 2022 10:57
Avatar - Roman Horký
19. 1. 2022 18:51
Ty vw jsou dnes tak hnusne
Dneska jsem potkal ten ID3. Ve hnus a ještě pro netopýrojedy no fuj, kdysi sličná paní zbrojmistrová.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Ozzman
19. 1. 2022 20:51
Re: Ty vw jsou dnes tak hnusne
Tohle vypada dobre, zacinam jim zavidet.Mondeo mk6 a s2.0 ecoboostem, ted tohle … maj vyber
Avatar - Roman Horký
19. 1. 2022 21:06
Re: Ty vw jsou dnes tak hnusne
Mě se nelíbí ta přední maska. Zbytek by celkem ušel. K ID3 mám stejnou výhradu, je to o té přední masce
Avatar - Roland Von Wagen
19. 1. 2022 21:17
Re: Ty vw jsou dnes tak hnusne
Po tom, co provedli osmému golfu, jsem nad VW zlomil hůl. Ale tohle se povedlo. Jen si nejsem jistý, těma dvěma dětskýma kolama v kufru. Vypadají, že končí za pedálama.
19. 1. 2022 21:54
Re: Ty vw jsou dnes tak hnusne
Jsem sice starej, blbej a slepej, ale já v tom kufru vidím jenom jedno kolo a to skládačku složenou v půlce. :-)
Avatar - Roland Von Wagen
19. 1. 2022 22:11
Re: Ty vw jsou dnes tak hnusne
No, to mě napadlo jako první. Ale pak jsem tam viděl i třetí (přední) kolo. Ale teď jsem si to zvětšil a je to fakt skládačka. To třetí kolo je asi bowden od přehazky. Minimálně jsem slepý. Ale na svoji obhajobu musím říct, že by se tam vešly i ty dvě rozřezané dětské. :-)
Avatar - miromen
19. 1. 2022 22:11
Umět se smat
Hm ten divně vysmatej "rypak" je docela šleha, ale jinak zadni čast a bočni profil velice fajň byť Arteon to tedy neni.
Rozbalit vlákno
0
19. 1. 2022 22:50
Bomba
Jako pardon, ale tohle je docela bomba. Na Volkswagen. Nikdy jsem o auto od VW nepřemýšlel, protože jejich design je na mě hrozně usedlej, ale tohle mi snad i té, "vysmátým rypákem" připomíná Ferrari F12 a i ta světla mají konečně nějaký tvar, a nejsou jen další variací na kvádr. Rozřezal bych to, ubral zadní pár dveří, postavil to na základě Golfu a bylo by z toho parádní Scirocco.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - miromen
19. 1. 2022 23:33
Re: Bomba
Vicemeně souhlas. VW v poslednich letech dokazuje, že i umi byť u tradičnich modelu je to pořad slabota. Polo je konzerva a designově velice slabe u golfa po marne 7 generaci je sice vidět nějaky designovy progres u 8 generace, ale pořad je to celkově malo a chtělo by to přitlačit ještě vice a passat je sice fajn jen konkurenčně takovy "fotr".
Tohle ma opravdu na VW slušne koule jen ten předek...no určitě tam vidim prostor pro změnu k lepšimu.
20. 1. 2022 08:31
Re: Bomba
Sucasny Golf je po stranke dizajnu slapnutie do h..a. Nech sa nikto neurazi, ale golf je vybehovy model a mozno posledny. A VWu by to silne prospelo. Je nacase prijst s inym nazvom ktory zaroven predefinuje dany segment vozidiel a nastavi nove pravidla a standardy.
20. 1. 2022 07:59
Predaj v Europe
Ak by to mali predávať v Europe, tak by pre to auto museli vyrobiť novú výrobnú linku a veľa dielov by muselo byť nových - cena by šla brutálne hore. V Číne majú totiž iné priority ako my v Europe, dôležité je len to, ako to vyzerá zvonka a jak moc cingrlátek to má. Interiér má spracovanie v lepšom prípade jak amerika z 90. rokov. Tam sa vôbec nerieši to, či niečo drnčí počas jazdy, alebo či má okno plynulý chod bez zadrhávania. Na pohľad sú autá pre čínsky trh rovnaké, ako tie naše, ale stačí naštartovať.... Platí to aj pre mercedes
Rozbalit vlákno
0
20. 1. 2022 08:20
Predok ok, zadok peugeot.
Mohol by VW vysvetlit, preco pre EU ponuka otrasny, ale fakt otrasny golf ci ine nepodarky a pre cinu pride s napaditym dizajnom?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Stejsn
20. 1. 2022 14:57
Re: Predok ok, zadok peugeot.
Mně i předek připomíná Peugeot a to konkrétně 407 Coupé.
Avatar - Stejsn
20. 1. 2022 10:57
Písmo
příjde mi trochu zvláštní, když je to model jen pro Čínu a nikde jinde se prodávat nebude, proč na tom jsou nápisy LAMANDO latinkou?
Rozbalit vlákno
0