Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nechcete si splnit sen z devadesátek? Na prodej je nejetá Mazda RX-7!

Třetí a poslední generace Mazdy RX-7 bývá často popisována jako jedno z nejlépe ovladatelných a nejlépe vyvážených aut všech dob.
Zpět na článek
Avatar - MS-sport
21. 1. 2022 06:46
Skvost a nádhera!!
Svého času v Brně jedna jezdila, neměla červenou barvu. To auto s tím motorem je rarita. Mělo krásnej zvuk, takovej čistej jemnej....nejel jsem s ním nikdy, ale měl jsem Xedos 9 a na to auto nedám dopustit. Prostě perfektní. Atmosferický benzínový motor a nádhernej zvuk ve vysokých otáčkách. Podvozek vyladěnej, převedovka manuální s krátkým řazením. Jedno z mých nejoblíbenějších aut na které velmi rád vzpomínám. :-)
Rozbalit vlákno
8
Avatar - KANKUNEN
21. 1. 2022 08:58
Re: Skvost a nádhera!!
Já to i řídil, škoda že to neumí vyrobit, točí se to šíleně.
Avatar - MS-sport
21. 1. 2022 09:10
Re: Skvost a nádhera!!
Kdo ten zvuk neslyšel neví o čem je vůbec řeč.....a svezení to muselo být. To mě mrzí že jsem v tom nejel..... :'-(
My jsme mívali každou středu v letních měsících v Brně na okruhu od 17 hod srazy a jezdili tam s autama. Skvělá doba :yes: :-)
Avatar - Emel
21. 1. 2022 09:16
Re: Skvost a nádhera!!
Pár aut tu i dneska je... osobně znám asi pět majitelů a vím o dalších pěti.
Problém je, že už se nedají sehnat díly... takže třeba nepolámané interiérové plasty mají cenu zlata.
Avatar - MS-sport
21. 1. 2022 09:29
Re: Skvost a nádhera!!
dá se to vyrobit tady.....sice to není levná věc, ale dá.
Avatar - Emel
21. 1. 2022 09:40
Re: Skvost a nádhera!!
Jestli máš nějaký dobrý kontakt, předám dál...
Začíná být problém úplně všechno... od velkých dílů typu výplně dveří až po různé maličké záslepky. Ty malé se ještě dá řešit 3D tisk třeba, i když trefit barvu a tak je boj... ale ty větší věci - zatím seženeš, ale je to drahý. Čelní sklo nesehnatelný... atd.
FC trochu lepší, těch aut bylo víc...
Avatar - MS-sport
21. 1. 2022 10:07
Re: Skvost a nádhera!!
V Adamově dělají pro Irmscher......Letovice tam dělají plasty
Avatar - Emel
21. 1. 2022 09:17
Re: Skvost a nádhera!!
Otázka je, co se to vlastně točí :-)
Avatar - Emel
21. 1. 2022 11:15
Re: Skvost a nádhera!!
Tady to máme hezky poskládané - FD, Rx-8, FC, FC Cabrio :-)
https://imgur.com/a/oIsG0Bb