Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault opět poodhaluje interiér modelu Austral, důraz klade na kvalitu

Francouzská automobilka opět připomíná, kolik pozornosti je schopna a ochotna věnovat vývoji kabiny. 
Zpět na článek
10. 2. 2022 12:25
10. 2. 2022 12:41
10. 2. 2022 16:49
16. 2. 2022 08:40
Avatar - xxc
10. 2. 2022 11:17
dřevěný dekor s otevřenými póry
Som zvedavy, ako budem cistit ten dreveny dekor. Akoby nestacilo, ze v najvyssej vybave treba osetrovat kozu, este budeme osetrovat drevo :-) Keby tam dali tvrdy plast, sem tam sa to pretrie a pohoda. Hlavne, aby to nevrzgalo.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
10. 2. 2022 11:40
Re: dřevěný dekor s otevřenými póry
Je to dan za luxus... aj tie kdejake kozou obtiahnute palubovky u luxusnych aut.. clovek aby sa ich bal aj dotknut aby tu kozu neposkrabal ci neznecistil... ver mi.. aj bohaci to tiez nemavaju vzdy lahke a iste veci im fakt ani nie je dovod zavidiet ... u mna by urcite kozeny interier nevydrzal ani rok bez skrabancov ... a to nie som ziadny bordelar... uz na svojom kozou obtiahnutom volante sam vidim ake jednoduche je tieto veci poskodit ( aj obycajnym nechtom na prste tu kozu na venci znicim ked chcem ) ... aj ked nejaka ta vyberana beckova nappa na volante urcite nema taku kvalitu ako uz ta top koza na palubke ... ale aj tak... vsetko v kozi ci v dreve fakt musi byt "zabava" hlavne na udrzbu ... ale to uz su problemy bohatych... my automobilovo nenarocni len pretrieme handrickou plasty a sme v pohode ... nic neriesime...
Avatar - hugino
10. 2. 2022 12:25
Austral
Toto auto zamieša kartami ak tam dajú pohonné jednotky ako do Nissanu Qashqai tj. 1.33 Tce 140/156 k s manuálom.Cena od 22 000 € a Renault má šancu prežiť lebo s novým Megane E-Tech to s pohonom totálne po...li. Megane, rodinné auto segmentu C zlikvidovali.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
10. 2. 2022 12:41
Re: Austral
Bez dieselu a s bídnou reputací Renaultu, předražené .... to nezamíchá ničím. :-[] :-[] :-[]
Avatar - WinDiesel
10. 2. 2022 16:49
Re: Austral
Jinak píší že Renault je zralý na krach, nedivím se. Do hrobu pomůže i Nissanu a Mitsubishi.
16. 2. 2022 08:40
vrzneme si?
Len sa pozriem na to madlo voľným okom a viem, že to bude vzgať ako tvoja stará rendlička xxc. :D
Rozbalit vlákno
0