Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový designérský směr Škodovky? Takto by mohl vypadat výsledek!

Grafický koncept pracuje s novým designovým jazykem, který automobilka poodhalila na své výroční prezentaci.
Zpět na článek
6. 4. 2022 22:48
6. 4. 2022 19:15
Nové pomenovanie ničoho...
Aspoň ja nič nového nejak nevidím... Pár nesmelých hrán a jednoduchých plôch, to je akože ten nový dizajnový jazyk? Však na súčasných škodovkách sú po troche tiež, čo je teda také novú, že si dali prácu s novým menom? Jedine že by tou novinkou bolo práve to meno takzvaného dizajnového jazyka...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Roland Von Wagen
6. 4. 2022 19:43
Jen to ne.
Tohle už je tu na několik variací (Hyundai, Opel, Peugeot...) :no:
Rozbalit vlákno
0
6. 4. 2022 21:09
SUV do města?
Ještě bych pochopil slovo "elektrické". Může mi ale někdo vysvětlit co znamená spojení tří slov "městské elektrické SUV".

K čemu je proboha dobré SUV do města? Předpokládá se snad jízda přes retardéry, obrubníky a jízdu po schodech?
Rozbalit vlákno
2
7. 4. 2022 07:48
Re: SUV do města?
Až se bude prodávat elektrické kombi, bude elektrické SUV zbytečné. Do te doby mi to přijde jako nejpraktictejsi karoserie pro auto, ktere nemůže stejně být lehké.
Elektrický Fiat 500 je sice sexy, ale nikam nepojede a nic neodveze. To už radši přidat a koupit něco většího.
Avatar - Barry Lyndon
6. 4. 2022 21:47
pamatujete koncept Škoda Ahoj?
Tak tenhle styl mi to trochu připomíná. Je to takový trabantoidní lowcostový Kübelwagen. Oliver Stefani má imho talent Škodovku pohřbít, resp. rozšlapat všechno, co Kabaň stvořil.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
6. 4. 2022 22:23
Je mi vcelku fuk, jak to bude vypadat
Dulezite je, aby to melo diesel a manualni prevodovku s rucni brzdou
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Barry Lyndon
6. 4. 2022 23:54
Re: Je mi vcelku fuk, jak to bude vypadat
Zapomněl jsi na světlou výšku 20 cm :D
Avatar - Ada je zase tady
8. 4. 2022 21:53
Re: Je mi vcelku fuk, jak to bude vypadat
SUV nemůže tahat pupek po zemi, takže to je samozřejmost. :-!
6. 4. 2022 22:48
Tak pokud...
...to skutečně bude vypadat nějak takhle, tak se o nic zásadně nového jednat nebude. Vždyť ostrý přechod rovných sloupků do střechy už mělla nechvalně známá Fabia II (resp. Roomster) a Yeti. Jinak tento výtvor je jen trošku zhranatelý a zmenšený Karoq... Jinak pokud tyto modely budou osazeny nesmyslným zkratopohonem, je jejich design zcela irelevantní, protože si je žádný rozumný člověk nekoupil! :-[] :no:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Jaros71
7. 4. 2022 00:01
Re: Tak pokud...
souhlas...cesta do pekel začíná ! :no:
Snad se někdo vzbudí včas..
7. 4. 2022 13:05
Re: Tak pokud...
Ideš po funuse. Včas už dávno bolo, je to už nejaký ten kvartál zmeškané.
7. 4. 2022 09:49
Ještě že nebydlím ve městě....
takže se mne městské SUV netýká, a lituji ty, co tam bydlí, Škoda z vás udělá fakt trudomyslné jedince :) . toto je nový směr zoufalství , nikoliv designu!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Katikakus
7. 4. 2022 13:22
Novy designovy smer?
Opravdu? Kde?
Rozbalit vlákno
0
7. 4. 2022 13:57
ak to bude vyzerať takto
Ak to bude vyzerať takto (o čom pochybujem) tak je to potvrdenie posledného vyjadrenia koncernu VW o tom, že nechce predávať veľa áut za každú cenu. S týmto dizajnovým smerom v tomto ohľade urobia rázny krok.
Rozbalit vlákno
0