Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Clio Renault Sport 2.0 16V

Od dubna 2000 se na český trh dodává špičková sportovní verze modelu Clio pod názvem: Clio Renault Sport 2.0 16V. Jde o následovníka i u nás známého modelu Clia - Williams. 
Zpět na článek
10. 4. 2022 08:40
10. 4. 2022 10:57
10. 4. 2022 12:37
Avatar - MS-sport
10. 4. 2022 08:25
Objekt zájmu závodníků
Jako zarytý vyznavač kultu BMW musím uznat, že toto auto bylo ve svém čase bomba. Fungovalo velmi dobře. :-!
Rozbalit vlákno
4
Avatar - curwasportiva
10. 4. 2022 16:27
Re: Objekt zájmu závodníků
Nemel bys spis vzyvat Ladu ty hnupe?
Avatar - MS-sport
10. 4. 2022 18:20
Re: Objekt zájmu závodníků
Vzhledem k tomu, že Renault Ladu spoluvlastní, tak není vůbec potřeba :-! Samozřejmě tolik informací na kapacitu mozku takovýho primitiva jako seš ty je už příliš. :-!
Avatar - curwasportiva
10. 4. 2022 18:44
Re: Objekt zájmu závodníků
To pro mě opravdu není žádná novinka, že vše co v rusku za něco stojí, vlastní nebo řídí západní firmy....
A taky není nic nového, že soudruzi co navenek nejvíce "bojují" proti zlému západu, pak mají domácnost plnou západních výrobků a produktů. To platilo před rokem 89 stejně jako dnes.

Tak tě pic, ty moulo :-!
Avatar - MS-sport
10. 4. 2022 19:00
Re: Objekt zájmu závodníků
Pro tebe je i nic novinka :-!
Avatar - Ozzman
10. 4. 2022 08:40
Můj vlhký sen
Jo, přesně tohle v origo stavu bych si někdy chtěl pořídit (byť jsem tohoto předchudce Clia RS nikdy neřídil), i když na rozdíl od jeho konkurentů z té doby ho nekosí koroze, ničí je samotní majitelé, buď přestavbami a nebo o stromy. Cena hezkých kousků leze do šílených výšek... no třeba až prodám ledvinu a nebo vyhraju ve sportce :D Ten motor jsem si dopřál alespoň v jeho základní verzi na cesty do práce v naprosto nesportovním autě s automatem, a i tak ho miluju !

RIP Renault sport, RIP Renault se spalováky... za tohle jsem tuto automobilky vždy obdivoval i když ji jiní hejtovali.... škoda, krásná doba dospívání

Edit: ten test je teda silene odflaknuty! Ja vim, ze se to tady moc nehodi do mistniho folkloru nadavani redakci, ale jsem si jist, ze dnes by takove auto od Machiho a dalsich dostalo mnohem vic prostoru , ktery by si zaslouzilo.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - lordlord
10. 4. 2022 10:57
kup
jezdilo nádherně
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
10. 4. 2022 12:37
Zlate casy
Kdeze su.... musim priznat ze v tych casoch som mal daleko radsej p206 ( v tomto pripade by to bola 206 gti ) ako clio... ale dnes to mam uz obratene... sucasne clio je skratka bezchybne... vyborne a aj pekne... zatial co levom akosi dnes uz neviem prist na chut... o ich interieroch ani nevravim .... clio :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - petr petrumr
10. 4. 2022 18:39
Re: Zlate casy
2000? to jsem byl ještě UNOařem a byla potom corolla, ale než bylo clio, sem měl krátce R5, to byla kára, kde na ručku i návykově parkovals.