Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejluxusnější americké SUV? Představuje se GMC Yukon Denali Ultimate

Luxusní americké SUV z koncernu GM se v novém modelovém roce 2023 dočká mnoho zajímavých změn.
Zpět na článek
11. 5. 2022 10:37
Avatar - KANKUNEN
10. 5. 2022 13:15
Kolik Springů zprůměruje takový gazík,
aby to mělo emise jako Octa v naftě nebo Corolla v hybridu. Ale i v americe a japonsku už začínají přicházet, že nafta pojede jako ten benzín při běžných podmínkách, nenýtuje, nekouří a nesmrdí.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Barrichello
10. 5. 2022 14:58
Re: Kolik Springů zprůměruje takový gazík,
Ten benzín má pořád lepší zvuk, tišší chod a hlavně tradici v těchto vozech a ty 6,2 V8 navíc i výbornou spolehlivost a odolnost
Avatar - WinDiesel
10. 5. 2022 15:25
Re: Kolik Springů zprůměruje takový gazík,
To dáš, woe, to dáš :-[] :-[] :-[] :-[] :-[]
Až Amíci zjistí že to v dieselu dobře jezdí a žere polovinu, už těch benzínů moc neprodají :-)
Avatar - Lonestarstate
10. 5. 2022 22:27
Re: Kolik Springů zprůměruje takový gazík,
Nafta je momentalne v USA asi o 30% drazsi jak regular benzin a naftaky opravdu nezerou na stejny vykon jako benzin polovinu.
To ani nemluvim o tom, ze nafta smrdi a v mnoha statech americke unie nesplnuje emisni limity. Pickupy jsou vedeny jako uzitkovy vozidla a nevztahuji se na ne stejne emisni limity. Marne vzpominam, kdy jsem naposledy v USA videl diesel, ktery nebyl heavy-duty pick-up. Ani v tradicni F-150 se diesel nechytal…. Dealerum to lezelo skladem desne dlouho. Kazdy chtel 2.7 nebo 3.5 ecoboost.
Avatar - Barrichello
10. 5. 2022 14:56
Tak tohle se povedlo
Nejsem příznivcem SUV, ale tohle se hodně povedlo, nádherný exteriér i interiér, perfektní materiály, kůže, dřevo, řazení tlačítky - vše jak má být.

GMC zabodovalo neskutečně, klobouk dolů :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
7
Avatar - WinDiesel
10. 5. 2022 15:23
Re: Tak tohle se povedlo
To čumíš, Baryku, diesel, což? :-[] :-[] :-[] :-[] :-[]
To jen tak nevydýcháš... :-! :-! :-!
Avatar - Barrichello
10. 5. 2022 16:34
Re: Tak tohle se povedlo
Duramax tam dávaj už dlouho, nikdo to moc nekupuje. A tady v Evropě ti co kupují ameriky vůbec ne, to Silverado s tím Duramaxem měli v United cars asi rok a půl, to s V8 benzín zmizelo z Tucaru za 3 měsíce....
10. 5. 2022 16:52
Re: Tak tohle se povedlo
Bari,na Pasohlavky sa chystas?
10. 5. 2022 17:02
Re: Tak tohle se povedlo
To se pleteš. Je to řadový šestiválec a prodalo se jich dost.
10. 5. 2022 15:27
Re: Tak tohle se povedlo
Taky se mi moc líbí, jen bych chtěl nižší masku chladiče. Co je moc, to je příliš.... :-O
10. 5. 2022 16:31
Re: Tak tohle se povedlo
Souhlas, zrovna jsem si říkal, že řidič nemá šanci vidět před autem snad ani 10leté dítě... rovná přední kapota v této výšce mi přijde v městském provozu nebezpečná.
Avatar - 3_diamanty
11. 5. 2022 10:37
Dokonalost
A teraz si vedla tohto klenotu predstavte gycovy pompezny barokovy gls maybach alebo prasaci megarypak X7 so 4 ocami ... raz darmo... tieto velke suv amerila zvlada bravurne :yes:
Rozbalit vlákno
0