Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kličkování, jízda po chodníku, náraz do auta a pokuta. Cyklista z Brna baví internet

Brněnští policisté se pochlubili neobvyklým úlovkem v podobě cyklisty, který během chvíle několikrát porušil pravidla silničního provozu. A ještě stihl kuriózně poškodit jedno auto.
Zpět na článek
17. 5. 2022 20:13
17. 5. 2022 20:26
17. 5. 2022 22:08
18. 5. 2022 07:12
18. 5. 2022 07:11
17. 5. 2022 20:13
17. 5. 2022 22:06
17. 5. 2022 20:13
hlavně
jak se ten vocas po nárazu zajímal jen o to svoje kolečko a na auto se ani nepodíval. Kdyby tam nebyli ty policajti tak na 100% ujede
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Mikesus
17. 5. 2022 20:26
Re: hlavně
už ho měli zastavit hned jak najel na chodník dement.
prostě typický pumpičkář.
Taky bych vsadil boty, že být tam sám, tak odjede.
Avatar - xxc
17. 5. 2022 22:08
Re: hlavně
mal prazdny chodnik, tak uhol autu :-) urcite lepsie, ako ho blokovat
Avatar - Mikesus
18. 5. 2022 07:12
Re: hlavně
Tak se znovu podívej, nebo si dojdi k očnímu. On mu nevuhýbá, ale předjíždí to auto. Navíc ten chodník prázdný fakt nebyl, kdyz míjí cca 10leté dítě poměrně blízko.
Avatar - Roland Von Wagen
18. 5. 2022 00:24
Re: hlavně
Nevím, co je přesně pumpičkář, ale sám sebe považuji za petrolheda i bikera zároveň. Tenhle idiot není evidentně ani jedno. Tak doufám, že mě kdejaký točvolat nebude považovat za pumpičkáře, jen protože jedu na kole.
Avatar - Mikesus
18. 5. 2022 07:11
Re: hlavně
Neznáš rozdil pumpičkář a cyklista? Jediný společný znak je kolo.
Cyklista zná a dodržuje pravidla
17. 5. 2022 20:13
Mila redakcia
Ak si vazne myslite, ze toto je material pre elitny cesky motoristicky web, tak to prosim nenatahujte a vypnite, nema to zmysel. Posledne mesiace naznacuju, ze sa uz rutite z utesu
Rozbalit vlákno
13
17. 5. 2022 20:24
Re: Mila redakcia
Už veľmi dávno nie elitný, dnes už len bulvárny.
17. 5. 2022 23:37
Re: Mila redakcia
Bratři, dlouho jsem přemýšlel, jestli reagovat. Dnes jsem navštívil tři slovenské weby, jen jako čtenář. Překvapuje mě, jak se pár kilometrů od našich domovů brousí srp o kladivo a v pozadí toho vlaje rudá vlajka. Kromě toho, že hodně fandíte Rusku, tak v každé diskuzi se bez zábran vyjadřuje nenávist k Čechům. Redakcím to evidentně nevadí. Takže pokud se vám tu něco nelíbí, máte jiné možnosti. Píšu to nerad, ale z toho, co jsem si přečetl "u vás", jsem zděšen
A co jsem navštívil? sme.sk, cas.sk a pravda.sk
18. 5. 2022 06:03
Re: Mila redakcia
Cas.sk a pravda.sk neviem, ale sme.sk mi dojdu tie diskusie celkom v norme. Po pravde na auto.cz diskusiu ja chodim relaxovat. Ale myslim, ze je hlavne temami ktore az tak nepodnecuju vasne.
18. 5. 2022 06:57
Re: Re: Mila redakcia
Je mi ľúto, že si navštívil zrovna tento odpad. Je to bulvár. My normálni čítame Aktuality.sk alebo Denník N.
18. 5. 2022 09:50
Re: Re: Mila redakcia
Díky za tip.
18. 5. 2022 06:57
Re: Mila redakcia
A ako sa to, čo píšeš, vylučuje so stále mizernejším obsahom ACZ? Ak v príspevkoch vidíš nenávisť k Čechom, tak mi ťa je úprimne ľúto. Niekto ti musel veľmi ublížiť.
18. 5. 2022 07:27
Re: Mila redakcia
Navstivil si bulvarne stranky, ktore bohuzial tvoria vacsinu obsahu a prispievaju tam casto velmi jednoduchi ludia. Ja uz na slovenske weby ani nechodim napr. A nenavist k cechom je podla mna hovadina, ale par chorych jedincov sa urcite najde, takze to tak na nezainteresovaneho moze posobit. No vela z nas ma aj rodiny pomiesane medzi cechmi a slovakmi a nie je to pre nas ani nejaky rozdiel... Jednoducho Ceskoslovensko a nejako to viac si uvedomime iba ked si musime rozmenit eura na koruny :D
18. 5. 2022 08:18
Re: Mila redakcia
tak je kopec nepopularnych studii, ktore upozornuju na to, ze prevazna cast obyvatelstva zemegule su idioti a kazdym rokom sa to zhorsuje. v zapadnej civilizacii, kde je system postaveny na volbe a rozhodovani vatsiny je viac ako jasne, ze idioti si volia idiotov. len sa pozri po europe. tolko hluposti a neschopnosti vo vedeni tu uz davno nebolo, od ursuly, makrona cez borisa az k igorovi... takze ma prekvapuje, ze sa rozculujes na tym, ze si navstivil nejaky web kde hlupaci adorovali rusko. s narodnostou to nema nic spolocne, blbci su vsade. tak si zvykaj :-)
Avatar - Katikakus
17. 5. 2022 21:05
Re: Mila redakcia
Pohled na to, jak si curak na kole rozbije drzku a jeste zaplati pokutu, potesi oko kazdeho automobiloveho fanouska.
Avatar - xxc
17. 5. 2022 22:06
Re: Mila redakcia
urcite sa tesil aj majitel toho poskodeneho auta :-)
17. 5. 2022 21:58
Re: Mila redakcia
Ano.

Samá panoptika, mrtvé ryby za klikou 5x za půl roku, když technika, tak kvílení zpátečky, vytáčení motoru na dálku, výchovné volanty, slupky od kávy a zbytky cukrové řepy ve škodovkách, nedůležité malůvky kdejakého "grafika", vířivky na pick-upech, pozlacené lano na navijáku drsnějšího Defenderu - i když jenom také malůvky, pět skoro stejných článků ob den o Passerovi, úplně zbytečné německé žebříčky čehokoliv, do toho prohlášení o spalovací komoře budoucnosti, o další úrovni mobility a designových jazycích, o revoluci na cestě ke kratším nabíjecím časům, že škodovky budou krásné a odlišné a podobné patetické žvásty. Hlavně že se pořád samo spouští nějaké reklamní video.

Celou skladbou těchto perel, ještě podpořenou "prémiovým" programem, se čtenář občas prokouše k nějakému pěknému článku od pánů Dragouna a Haase nebo někdy i k článku o nějakém novém modelu. Nebýt těchto bílých vran, už sem nepřijdu ani občas.

Je mi smutno a chybí mi i někteří diskutéři, ti se zdravým rozumem a vychováním, kteří sem přestali chodit.
18. 5. 2022 07:02
Re: Mila redakcia
Tých, čo sem prestali chodiť, je naozaj celkom dosť a je to tu iné ako pred pár rokmi. Holt pokrok nezastavíš. Myslím, že v momente, ako to tu celé prebral Blesk, bolo mnohým jasné, akým smerom sa ACZ bude uberať.
18. 5. 2022 11:18
Re: Re: Mila redakcia
Co je skoda, lebo komunita tu bola silna a na pomery cr a sr sa to tu dalo citat.
18. 5. 2022 07:34
A extra bacha si dávam na ,,cyklistov"
v mikine, čo majú sandále, či sľapky a šľapú do pedálov pätami!!!
Rozbalit vlákno
0
18. 5. 2022 07:38
A banda chumajov na bicykloch a kolobežkách...
sú kuriéri Bolt, FoodPanda, Wolt, Pizza...
Títo ,,hrbáči" jazdia večer bez osvetlenia krížom-krážom a zásadne v protismere.
Oprava - svietia, ale tým, že zízajú do smartfónu do navigácie!
Rozbalit vlákno
3
18. 5. 2022 10:53
Re: A banda chumajov na bicykloch a kolobežkách...
Kolobežkári sú špeciál kasta - jazdia jak splašené motýle - chodníky, prechody, krížom cez pruhy, kľučkujú pomedzi autá aj ľudí. Jazdia rýchle a menia smer v poslednej chvíli a niekedy treba mať fakt oči na stopkách, aby si toho kreténa autom nezrazil. V bratislave začínajú byť otravní aj cyklisti, všade im pokreslili cyklistické pruhy, niekedy dosť nelogicky, hlavne pred semaformi, a mnohé telesá na bicykloch to berú tak, že majú absolútnu prednosť. Naviac často vôbec nerešpektujú semafory a pokojne idú aj na červenú.
Jeden pablb čo jazdí do práce na kolobežke, sedí vedľa v kancelárii. A nič mu nevysvetlíš - nevie a nechce vedieť. Problém je, že nemá vodičák, netuší, ako jeho samurajskú jazdu vnímaš spoza volantu a ani ho to nezaujíma. Títo ľudia sú zvlášť nebezpeční. Sebe aj okoliu.
18. 5. 2022 15:35
Re: A banda chumajov na bicykloch a kolobežkách...
Ja by som tejto bande zaviedol povinné denné svietenie vpredu!
Minule podvečer odbočujem vpravo a skoro som zoťal cyklistu, ktorí sa mi zrazu objavil pri prednom blatníku. A ich oblečenie? Čierna/Tmavá je tiež dobrá :no:
18. 5. 2022 18:06
Re: A banda chumajov na bicykloch a kolobežkách...
Ja sa sice povazujem za liberala, a myslim ze stat by mal obcanov co najmenej obmedzovat, ale co sa tyka e-kolobeziek, to bude potrebne nejako legislativne poriesit (napriklad zaradit do skupiny AM). Na rozdiel od e-bicykla, na e-kolobezke je elektromotor primarny zdroj pohybu, ktory pracuje bez toho aby mu niekto pomahal. Je to jednoznacne motorove vozidlo...

Navyse niektore maju slusny vykon, a dokazu ist pomerne rychlo. Uz sa mi stalo, ze som siel po meste 50km/h, a lavym pruhom ma predbehol kolobezkar (a este so sebou viezol aj dake dievca) a tesne popred moje auto to strihol doprava. Cista divocina...