Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cizinci tankují v Maďarsku výrazně dráž než domácí

Cizinci tankují u čerpacích stanic v Maďarsku výrazně dráž než domácí. Za pohonné hmoty musejí zaplatit tržní cenu, zatímco místní dál využívají pevně stanovenou cenu úřední, která je snížená.
Zpět na článek
30. 5. 2022 10:12
Právní kvalifikace
To jsem zvědavý jak to obstojí u EU:)
Rozbalit vlákno
30
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 10:27
Re: Právní kvalifikace
Mno, mohou vystoupit z EU. Brát z EU dotace = ne od EU ale od všech členských států, a potom obyvatelům těchto členským států, kteří jim přispívají na dotace z EU, napráskat drahou naftu a benzín, to je poněkud schizofrenní záležitost.
Orbána dlouhodobě držela Mrkalová, ale ta už tam není, jako obvykle to rozhodnou Helmuti.
30. 5. 2022 10:50
Re: Právní kvalifikace
můžou se připojit k ruské federaci :yes:
Avatar - lamal
30. 5. 2022 13:15
Re: Právní kvalifikace
neoficialne sa uz stalo, nie ? ...
30. 5. 2022 10:53
Re: Právní kvalifikace
Ale to je klasická ukázka" schopností" EK. Nebo jste snad od nich slyšeli, že je to nepřípustné na společném trhu EU? Já tedy nikoliv. Je ticho po pěšině.
30. 5. 2022 11:31
Re: Právní kvalifikace
tak treba se andrej pochlapi vytahne to do svy kampane
30. 5. 2022 12:13
Re: Právní kvalifikace
.... já myslím že EU konkrétně nemusela předem něco deklarovat.... dvojí ceny "pro nás a pro cizáky" jsou podle mě ilegální u jakékoliv komodity.... takže je EU prostě náležitě osolí a hotovo.... Ostatně, Orbánovi mají snad stopnout dotace i kvůli tomu, že prostě nedodržuje právní stát (to samé řeší Polsko) a má další průsery.

pokud toto Maďarům vyhovuje, je ideální pokud EU opustí. Pokud je jim milejší Putin, jejich věc :yes:
30. 5. 2022 13:08
Re: Právní kvalifikace
Nikdo EU opouštět nebude. Jak Polsko tak Maďarsko se budou chovat jak rozcapený fracci a budou si dělat věci za hranou pravidel EU a neschopný bruselský aparát bude maximálně brblat a reálně se nestane nic. Jen udělají za pár měsíců možná ty-ty-ty tohle nemůžete dělat a tím to zhasne.
30. 5. 2022 13:14
Re: Právní kvalifikace
tak ano, fracci mají dobře spočítáno, že EU moc potřebují a sakra se jim vyplácí tu být. ale o odebrání dotací se reálně jedná, tuto možnost bych nevylučoval.... a to by samozřejmě fracci najedou sekali latinu, protože penízky nesmrdí ani od rudozelené EU, na kterou jinak každý rád nadává....
Avatar - lamal
30. 5. 2022 13:18
Re: Právní kvalifikace
Hlavne by ma zaujimalo ako by to v realne tito web kritici riesili, asi to nebude tak jednoduche vzhladom na dlhodobe vztahy ai.
30. 5. 2022 13:53
Re: Právní kvalifikace
Ano píšeš správně jedná se. Ale máš pravdu, prachy jsou to jediný co drží EU pohromadě. Ovšem nemyslím si že by penězovody do Maďarska a Polska hrozily vyschnutím.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 13:18
Re: Právní kvalifikace
Orbán a Polácií si s Eurosojuzem dobře vytíraj zádel, nic jiného si ten spolek utopistů a pomatenců nezaslouží.

Jenom škoda, že takových Orbánů není v EU aspon 5 :-)

To by ti zoufalí helmuti a šašek Makaron zírali :-)
Avatar - lamal
30. 5. 2022 13:23
Re: Právní kvalifikace
Obhajovanie vychcanosti, len tazia na ukor ostatnich.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 13:34
Re: Právní kvalifikace
Kdo se bojí, se*e v síni. Staré moudré heslo.

Poláci a Madari se toho nebojí, a dělají něco pro svoje lidi.
Avatar - lamal
30. 5. 2022 14:20
Re: Právní kvalifikace
ked zozeries populizmus aj s navijakom tak jo, v skutocnosti sa len udrzuju pri moci, kvoli ich cielom
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:09
Re: Právní kvalifikace
vždyť je to ruSSkej šváb, co bys od něj čekal?
30. 5. 2022 13:56
Re: Právní kvalifikace
Možná je třeba se zamyslet na pravidly EU a celkově fungováním řízení EU, míněno jak moc velká autonomie zůstane jednotlivým členským svazovým republikám. Jestli nechtějí, aby se jim to rozsypalo, tak bych ubral na tom co všechno řídí Brusel a nechal toho víc na jednotlivých státech.
Avatar - lamal
30. 5. 2022 14:22
Re: Právní kvalifikace
ano a preto by mohli zrealizovat doslednu iniciativu pre zmeny a presvedcit ostatnich, porusovat a pak vyjednavat s vedomim, ze ich z EU nik nevykaze, ale skodit zaroven ostatnim mi moc dobre nepride... tym nevravim, ze Brusel je svätý, urcite je to cele zlozite
30. 5. 2022 14:32
Re: Právní kvalifikace
Mě se zase přístup "kašlat na nařízení" docela líbí. V rámci ČR bych to zkusil s emisníma povolenkama. Třeba by se nějaký státy přidaly a systém stanovování ceny emisní povolenky by se povedlo změnit. Uměle si navyšovat cenu energií v celý EU a pak kňourat jak nám roste inflace mi připadá jako v Kocourkově.
Avatar - Ozzman
30. 5. 2022 14:48
Re: Právní kvalifikace
V rámci ČR to už pár let děláme... podívej, jak jsme si vytřeli s EU s čapákem, linkou Penamu či střetem zájmů teď už bývalého premiéra, který si odklonil penězotoky k sobě do holdingu.... no a stalo se mu něco? :D Nic...
Avatar - lamal
30. 5. 2022 14:53
Re: Právní kvalifikace
pravo potrebuje dokazy, vsade kde chybaju a kde je skorumpovane sudnictvo to tak dopadne, na SK o tom nieco vieme :D
Avatar - Ozzman
30. 5. 2022 14:36
Re: Právní kvalifikace
Minimálně jeden takovej Orbán teď v obytňáku objíždí předvolební kampaň, můžeš mu to hodit :)
30. 5. 2022 18:38
Re: Právní kvalifikace
Ježíš argumentovat Polskem a Maďarskem… projed si někdy ty jejich vesnice a uvidíš cos neviděl… jsou za náma tak 20 let…
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 19:07
Re: Právní kvalifikace
V Polsku mají lepší silnice jak nás.
30. 5. 2022 19:26
Re: Právní kvalifikace
Ty vole. Ja te chci za manželku. Budu te řezat vod rána do večera, nedám ti ani korunu, a když se te kamarádky zeptají, reknes: “na svátek mi přinesl kytku” :-)
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 19:30
Re: Právní kvalifikace
Takových je půlka republiky.

Brečí jak je mlátí nebo že je dokonce živí a pak řeknou "Ale já ho stejně miluju"

Znam takový hned 3 :-)
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:10
Re: Právní kvalifikace
Dobrý :-! :-! :-! Řezat by opravdu potřeboval.
Avatar - Ozzman
31. 5. 2022 07:28
Re: Právní kvalifikace
Já? :D Já Orbána vážně nemam rád :D
31. 5. 2022 09:51
Re: Právní kvalifikace
já někdy reaguju podivně... ale šlo to za Baryčkem
Avatar - Ozzman
31. 5. 2022 10:28
Re: Právní kvalifikace
Pochopil jsem
30. 5. 2022 13:05
Re: Právní kvalifikace
Maďaři pošlou Brusel do hajzlu a nikdo si jim nedovolí nic říct. Jinak je to ale v rámci EU dobrá prasárnička.
30. 5. 2022 11:30
ne ten uhrovaty, ten mezi temi Madary
to zas bude prostoru pro ruzny oje*bavky a podvudky
jako za bolsevika
Rozbalit vlákno
0
30. 5. 2022 12:02
Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propásnul
takže teď hezky zase dál u české Shellky. Za 200 co tankuju už dneska ani s tém Priusem daleko nedojedu. Stejně se těším jak malé dítě na další zdražení, líbilo by se mi tak 100 za benzín a 125 za tafnu. Pak nastane na silnicích klid jak za bolševika (snad). A propos, soudruzi, Fialka machruje ve vlaku na Ukrajinu, ale zařadil nás k trojici z,r***dských zemí, které budou na výjimku dál platit RuZZákům za tafnu. Chce se mi zvracet.
Rozbalit vlákno
53
Avatar - Barry Lyndon
30. 5. 2022 12:34
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Nenastane. Ona v poměru k průměrné mzdě není ani ta magická stovka za litr více než to bývalo třeba v devadesátkách a nebo ještě za komoušů (těch 8/9 Kč za litr byla tehdy pěkná pálka). Je to vidět i teď, když se zdražilo, tak na cca čtrnáct dnů lidi zpomalili. Teď už lítaj zase jako předtím spotřeba nespotřeba. Ovšem nadávat a natahovat pazoury, to by Svědkům Burešovým šlo (a Fiala mě tím jeho populismem v babišovském duchu taky s€r€). :D :yes:
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 12:41
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Tak určitě.

To zdražení co přijde na podzim bude bohatě stačit.

Lidem přijdou roční zálohy na plyn ve výši 60-170 000 a na elektřinu to samé.

Při 125 kč za litr naftice počítej s inflací 26-36% :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Do půl roku firmy propustí 1,5 milionu lidí :-) :-) :-)
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 12:42
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Jinak ste samozřejmě tradiční NEOSTALINISTICKY UTOPISTICTI SILENCI :-) :-) :-) :-)

A ZELENA BOLSEVICKA LUZA :-) :-) :-)
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:11
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Drž pysk ruskej švábe !!!!!!!!!!!!
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 20:19
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
zalez sazomete. Už si dneska šnupal dehet? :-)
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 12:44
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Za normalizačního komunisty byl možná drahej benzín a barevná televize, ovšem byly levné energie, bydlení, jídlo a služby.

Ted je drahé všechno.


Takže počítáš jablíčka a hrustičky, milý utopisto :-) :-) :-)
30. 5. 2022 13:15
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
.... nostalgie, co? jinak jestli je pro tebe všechno drahé tak se sebou něco dělej....
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 13:27
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Stačí umět počítat fanatiku.

Normalizační komunista / DNES

Jízdenka MHD: 1 kč/ 40 Kč
Guláš v hospodě: 8 Kč/ 150 Kč
Pivo v hospodě 4 kčs / 50 kč
nájem v družstevním či státním bytě: 500-900 kčs / 17-26 000 Kč
Holič - 15 Kč / 150 kč
Kolik stálo vodné, stočné, plyn, kilowatka elektrřiny nebo uhlí sem radši psát nebudu vid

Spousta lidí měla ke konci totáče 2500-3000 kč.

Aby měli 40x tolik, jako jízdenka na MHD? museli by mít 100-120 000 měšíčně, vid utopistický zelený fanatiku. Nebo gulášek vid, který je dražší 19x jak za normalizačního komunisty, a to ještě na podzim zdraží, to počítej tak 23x že bude dražší.

Nájem v komunistickým kvartýrku (pravda, po rekonstrukci) 3+1 29x dražší dneska jak za normalizačního komunisty vid.

Kde dávaj 120 měsíčně za stejnou práci a stejné hodiny jako za totáče?
Nikde vid, ulhaná kreaturo :-) :-) :-)

Lidi si berou dvě práce nebo dělaj místo 180 hodin měsíčně 300 hodin. Aby přežili a uživili děti.

Pak se experti diví, že se rozpadaj rodiny a je špatná výchova dětí, jak to má fungovat, když přitáhnou rodiče v 8 včer orvaný jak borůvky domů :)
Avatar - Ozzman
30. 5. 2022 14:42
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
MHD - kup si roční a máš to za 10kč za den.... tzn 5 korun na jednu jízdu, když pojedeš do práce a z práce denně, takže 5x dražší....mzda je nomínálně vyšší 13x.

Jinak pořád nechápu to adorování komunistické společnosti, jediný komu to nahrávalo byli flákači, do roboty a domu.. stejně se nic jiného nesmělo, nebylo, nebo bylo příšerně drahé, ale chápu, že v rodině komunisty se ti žilo asi dobře ;)

Dnes máš možnosti, nikdo tě nenutí kupovat vše nové, bydlet v Praze a dělat do osmi, když se chceš flákat, dá se to dělat i dnes, jen holt musíš snížit své potřeby na to, jaké měli možnosti za komunismu běžní občané... Nikde přeci není dáno, že dobrý život je nárokový a má na něj nárok každý, bez snahy.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 17:08
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
MHD sem jezdil v letech 1995-2016 ; s díky zas přenechám jiným, at si to užijí. Včerejší jízda tramvají na Legendy mi bohatě stačila, zas na delší dobu :)

Nejde o adorování, jde o to, že smysl života není v tom, strávit ho celý v práci, abys zaplatil složenky, hypotéku a nakrmil děti.
Pokud Ty vidíš smysl života v tom dělat měsíčně 300 a víc hodin abys měl na uměle navýšené ceny , díky kterým si horních 100 000 namastí kapsy, tak tě upřímně lituju. Znam několik lidí, s kterýma to v 42 seklo. Taky měli 3 práce, vyplazený jazyk a honem, honem, nestíhám....

Moji rodiče byli doma ve 3 odpoledne a měli čas mě vzít ven, zahrát si se mnou tenis, vzít mě na procházku na Letnou, koupit mi pišingr nebo mě vzít někam na výlet nebo k prarodičům.

Nemuseli hákovat do osmi, aby zaplatili složenky a hypotéku, podnájem, aby člověk měl kde složit kebuli a nezdechnul hladem.

Rady o odstěhování jinam - kvůli tobě a zeleným fanatikům opravdu nepůjdu bydlet do Chomutova nebo Ústí. Nebo do 80 let staré haluzny, s mokrými sklepy, do nachcané ruiny, která dneska 30 km za prahou stojí 5 mega.

Běžní občané se měli velmi dobře, oba dědové postavili nové domy, táta jezdil s rodiči na dovolné do Jugoslávie, Polska, NDR, Bulharska, Rumunska.
Celá rodina se složila na auto, nové. 1000MB, objeli v tom republiku všude kam je pustili. Kádrově polepený sme to neměli, u nás až na prababičku, co měla hospodářství, 2 koně, 4 krávy, slepice a husy byli všichni dělnicko-rolnického původu. Nikdo nikam neemigroval ani nechystal atentát na Klému. Takže pokud ste to měli jinak, je mi to líto. My ne.

A byli to obyčejní lidi, babička účetní v Mladé Frontě, děda sazeč, později vedoucí výroby v tiskárně a ještě později náměstek ředitele v nakladatelství.
Po nocích si udělal střední školu a ještě 6 let přesluhoval přes důchod.
A táta byl kontrolor na leteckém a ve vývoji v Avii.
Nikdo nebyl ve straně. Obyčejní lidi, dělníci, úředníci.
Druhej děda mlynář, řidič u pekáren a vedoucí skladu (posledních 8 let před důchodem). Druhá babička kuchařka.

Chci vidět, jak dneska kuchařka se zaměstnancem pekáren staví nový barák nebo vedoucí výroby tiskárny s účetní.

Hlavně barák co tehdá stál s pozemkem 90 000 Kč stojí dneska 5,5 mega a ten druhý co stál 170 000 stojí dneska 13,5 mega.

Budem zase dělit?

79x dražší vid, slušný.

Kde dávaj účetní dneska 134 litrů měsíčně?
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
30. 5. 2022 18:09
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
V obchodě bylo kuře, staré hovězí, vepřové a mražené file. Červený nepozivatelny pomeranč a mandarinka jednou za rok, s frontou. V televizi rusky film a budovatelské seriály. Nechápu jak někdo z toho všeho dokáže vytáhnout, jak dobre se žilo - na dluh…
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 19:20
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Většině lidí to stačilo, kdo chtěl něco spešl, našel si známého nebo byl přímo myslivec a měl i zvěřinu nebo šel na ryby a chytil si štiku, kapra nebo candáta. V domě potravin měli i lososa v konzervě, kaviár, mandarinky v plechovce, ananas atd

Co já si pamatuju, byly normálně i banány, broskve, merunky, jahody, maliny, borůvky, višně atd.

A lepší Malý Pitaval, Chalupáři nebo Synové a dcery Jakuba Skláře, než Růžovka, Ulice a Slunečná :-)
Avatar - Ozzman
31. 5. 2022 07:53
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Bariku, ty pořád nechápeš, že dneska můžeš žít stejně skromě, jako před lety, ale ten, kdo nechce, má možnost, dřív ji mělo jen pár lidí. Já jsem typický zástupce střední třídy, jako byly moji rodiče, všichni zaměstnanci, bez politické příslušnosti.


Auta:

Oni měli auto jedno, vydželo až do poloviny 90tek...koupili ho nové a skládala se celá rodina, na výběr jen co přivezla mototechna a co si nerozebrali kámoši kámošů a přátel režimu

Já mám 2 auta a motorku, ve svých 35ti letech už několikátá, mohl jsem si vybrat cokoliv, limit byla jen peněženka když by se mi nelíbila nabídka tady, mohl jsem si dojet za hranice a přihlásit si ho.

Dovolená:

Oni byli asi 1x v Bulharsku, 1x v Rumunsku a 1 autem na Baltu v DDR, jinak vesměs kempy po ČSSR.

Já projel celou Evropu (i část severní Afriky - nerad létám, tak dál je to jen o tom, že nechci), jezdím na dovolenou každý rok, někdy i 2x, k moři, pak po ČR, nebo v zimě na lyže.

Nákupy:

Oni si mohli načerno něco sehnat? Asi jo... né každý, ale někdo jo... nebo zajet do Prahy do tuzexu, což taky nešlo uplně levně a jednoduše....

Já si mohu koupit cokoliv z celého světa, jezdím na nákupy občas do okolních zemí, třeba do Německa na výlet na oběd, do Polska, Rakouska... proč ? Protože můžu... Mohu si dopřát spoustu věcí.. ano muj plat není tkaovej, abych se ládoval denně wagyu hovězím a langustama, ale občas si to dopřát mohu an emusím kvuli tomu uplácet prodavače pod pultem, nebo se na to koukat na stránkách časopisu o vaření z dálného západu....

A k té televizi:

Oni si mohli pustit chalupáře a pitavala.... nic jiného nebylo.... no a já si mohu pustit ordinaci, ale taky miliony hodin všeho možného z celého světa !! Muziku mohu poslouchat jakou chci, mohu jít na koncert oblíbené zahraniční kapely v ČR... prostě můžu a je jen a jen na mne, jak budu hospodařit se svými penězi.

Problém tebe a těchto zapšklých lidí je jednoduchý.

Dříve nic nebylo, nebylo moc co komu závidět, z výplaty se šlo maximálně na procházku, na výlet, na jídlo a tím to končilo.. i kdyby si ty peníze měl, nebylo je za co utratit

Dneska? Podívej se kolik spotřebního zboží a blbostí je... elektronika, mobily, počítače, tablety, notebooky, chytré hodinky... to jsou desetitisíce výdajů. Pak jsou tu auta, značkové oblečení, či všemožné vybavení pro všelijaké koníčky.....

A problém vás lidí je v tom, že si nějak nárokujete, že vše musíte mít... a málokdo si to dá do rovnováhy se svým příjmem a náklady na bydlení.... Já vím, že jsem relativně chudý, ale jsem vlastně spokojený, protože vše z toho co mohu, jak mohu žít, moji rodiče neměli.

Lidi neumí žít v kompromisu, chtějí všechno a pak si stěžují...

Já si mohu odepřít 4x jít do restaurace a jednou za ty peníze pojedu na noc někam do zahraničí, mohu si koupit horší telefon a místo toho třeba budu chodit do divadla... na jídle se dá brutálně ušetřit.. do práce si vařím, nechodím na obědy (dobře, to je proto, že je to pro mne chutnější) a pak si zajdem s rodinou do dobré restaurace... ano, jsou lidi, co mohou chodit pořád do restaurace, já ne... ale nezávidím jim to.... a o tom to je... v tom je krása dnešní doby a jen líní a neschopní či nesoudní lidé volají po komunismu...
31. 5. 2022 09:53
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
měli jsme sraz po 35 letech z obecné školy.
někteří spolužáci frflali, ale dal jsem se do řeči s jedním... řeklo by se sluníčkářem. a von říká: "jsme jako na hostině, můžeme si vybírat co chceme, do čeho jsme se narodili a jak si teď žijeme..."
a měl naprostou pravdu.
prasátko řeší, jestli má plné korýtko... když ho má, napere se k prasknutí... a to mu stačí
Avatar - Barrichello
31. 5. 2022 10:07
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Abys žil tak skromně jako moji rodiče a prarodiče, potřebuješ dneska 130 tis měsíčně. Abys sis mohl postavit barák, nebo koupit byt, jezdit na dovolené, koupit si nové auto, zatopit si a najíst se.
otci ještě platili angličtinu, lekce klavíru atd.

Udělej si kalkulaci kolik te dneska bude stát splácet hypotéku, platit dětem koníčky, ušetřit na dovolenou + současné ceny potravin, energií, služeb, paliv atd.

Ty ovšem za ty práce, co rodiče a prarodiče, a hlavně za stejné hodiny nikdo neplatí.

To je to co si doted nepochopil.

Netahej sem Ajfouny a 3D telky, to tehdá neměl ani nikdo na západě. To sou cetky na ukrácení chvil, aby lidi neprotestovali a nepomátli se.

Soc. sítě akorát ještě dojebali už tak mizerné mezlidské a partnerské vztahy, kdy všichni jen čumí do mobilu a hledaj na Tinderu nějakou bohyni a Pana Dokonalého, zatímco dřív museli vzít za vděk Lojzou ze vsi a Madlou odvedle. Vrchol je, když seděj lidi spolu v restuaraci, skoro spolu nemluví a každej čumí do mobilu, a není to jen urban legend, viděl sem to několikrát na vlastní oči.

A dřív byli spokojený a nečekali že přijde nějakej sugarddaddy, co jim bude platit 5x ročně dubaj a Kabelky Gucci :-) :-)

A místo sdílení fotek na instáči si dřív lidi promítali diaky (diapozitiv) a chlubili se tak navzájem kde byli na dovče.
Avatar - lamal
31. 5. 2022 10:35
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Barík vymenoval si vsetky tromfy, ale myslim ze to nemoze stacit ani priemerne racionalne uvazujucemu cloveku.

Iphony, soc siete, 3d telky a s tym spojena zmena spolocnosti su vydobitky technologickeho pokroku a nie ucelovo planovana brzda pre zvladnutie vzdoru ako to popisujes.

Uzivas znaky apokalypsy, hoaxu, kt. ma burcovat emocie na zdanlivo jednoduchych prikladoch. Pokial nie si schopny hladat pravdu v celej jej zlozitosti, nemal by si mat pocit, ze tomu rozumies. Tvoje skusenosti a nazor ti nikto neberie, ale pravda je o niecom inom.
Avatar - Barrichello
31. 5. 2022 13:25
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Pravda je vždy taková, kam si jí kdo ohne a jediný statistice, který se dá věřit je ta, kterou si člověk sám zfalšoval.

To znáš taky vid?

:-)
Avatar - lamal
31. 5. 2022 13:42
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Nefalsujem, vo svojom vlastnom poznani som pred sebou poctivy, nikde netvrdim, ze ja pravdu poznam. Akurat reagujem na to, ze v tej tvojej ideologii, kt. si tu prezentoval su velke diery, na ktore nemas vysvetlenie, ich ignoracia to neriesi.
Avatar - Barrichello
31. 5. 2022 14:19
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Já ale žádnou ideologii nemam.

Já tu porovnávám pouze náklady na život tehdá a ted.

A nespatřuju známky vyspělé společnosti a blahobytu v Iphone a 3D Telce a Netflixu :-)

Ajfoun nemam, na Televizi se nedivám, protože tam dávaj jenom samý sra*ky, co mě zajímá si někde najdu nebo si vyberu něco z dokumentů a zajímavostí co jsou na youtube. Na placenou online tv koukám akorát z Nostalgie na F1, že už to sleduju 24 let.....

Netflix taky nemam.

Tátu bavilo focení, tak místo těhle volovin chodil fotit a filmovat, vystačil si českými, ruskými a později japonskými fotáky a kamerami. A měl taky koníček.
Mám po něm doma dodnes stohy černobílých fotek z čssr i zemí kde byl s rodiči, a stovky metrů filmů.
Zabavit se šlo i dřív, to jak na východě, tak na západě.

Bez těhle moderních vymožeností. Známou bavil volejbal, hrála závodně volejbal. Další známá byla během 30 let asi 20x na podnikové chatě fabriky, na 15 dovolených organizovaných podnikem. Další vzálený známý měl už v roce 1988 doma mini muzeum motorek, asi 15 kousků včetně předválečných. Prostě ho bavili motorky, tak rval prachy do toho.

Bylo toho mraky, lidi sbírlai známky, motýli, brouky, pivní tácky, dělali modelařinu, malou i velkou (většinou svazarmy), měli včeli nebo chovlai různá zvířata včetně exotických papoušků atd atd.
Koho co bavilo, mohl se zabavit.

Rozhodně to nebylo jen o tom přijít domů z hokny, a sednout si do hospody a udělat tam 15 piv nebo si lehnout doma na gauč a čumět do zdi.
Samozřejmě že byli i tací.

Dneska jich tolik není, resp. nejsou vidět na první pohled, protože 15 piv hospodě stojí dneska 750 Kč, to si může dovolit málokdo. Tak lidi chlastaj doma lahváč za 10 nebo někde se sousedem v garáži nebo u grilování.
Ti notoři ala Babula z legendárního seriálu Hospoda vymřeli kolem roku 2000, protože už tehdá si těch 20-30 piv bych v tý hospodě jednoduše nemohli dovolit. O kořalech vůbec nemluvě....

Ano, dneska je víc možností co se dá dělat a kam jet, problém je, že jako na to nemělo za totáče 50% lidí, tak dneska na to nemá ještě víc % a brzy na to nebude mít ani ta střední třída.

A kdo nic dělat nechce a chce čumět do blba, tak bude čumět kdykoliv, pokud ho teba za to někdo nezavře. Což dělali jenom ti stalinisti a pak pomatenci typu Pol Pot atd.
Avatar - Ozzman
31. 5. 2022 10:35
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Nemám 130 tisíc měsíčně, mám byt, rodinu a žiju.... divný, co? :D Nějak zapomínáš, že tehdá se stavělo za pomocí široké rodiny, myslíš, že dnes rodiny nepomáhají s bydlením? S věcmi kolem? To je přece pořád stejný.

Člověk bez zázemí s holým zadkem na tom byl bídně za totáče i teď... rozdíl je ten, že teď extra šikovný člověk bez zázemí může zbohatnout či se dostat na slušný životní komfort, dříve ho moc dobrá budoucnost nečekala, byt maximálně podniková ubytovna či svobodárna a šetřit a šetřit...

K čemu si budu dělat kalkulaci, já v tom žiju....no a sakra práce, když chci rodinu, tak se musím něčeho vzdát, když na to nemám, svého komfortu... taky jsem v 25ti brblal, že nemam na rodinu, ale bylo to o tom buď se vzdát rozhazovačného života, nebo si přivydělat... je to o rozhodnutí, nikdo tě nenutí to či ono... máš možnost volby... dřív si neměl.

Ty cetky právě sežerou obrovský kus rozpočtu, podívej se, i největší socky mají ajfouny, telky, tablety...i když nemaj na oblečení pro děti....taky mají na cigára a pivo.... protože je to prostě otázka priorit,finanční gramotnosti....a tihle lidé držkují nejvíce.. neumí šetřit.

Sociální sítě sem netahej, ty mají i v tvém přiblblém rusku, to je prostě dobou a né politickým zřízením země.
Avatar - Barrichello
31. 5. 2022 13:29
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
No však, on je problém i v době obecně.

Ta nová doba je mnohých ohledech výrazně horší jak ta stará a to samozřejmě i na západě, v USA a v celé řadě dalších zemích.
V USA bylo nejlepší oddobí poválečná léta tak do roku 1965. Pak to začlo jí postupně do kelu.
V řadě dalších zemí postupně, akorát ta odbodí jsou různá.


Jak praví klasik - dobře UŹ BYLO :)
Avatar - lamal
31. 5. 2022 14:49
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Keby si bol schopny zmenit uvazovanie a nie sa na vsetko pozerat spiatocnickym sposobom, dokazes sa mat dobre v akejkolvek dobe. Rozhodne nie je tak zle, aby sme si mohli realne stazovat vid Ukraina, ale aj ine krajiny trebars Rusko :D .
Avatar - Barrichello
31. 5. 2022 14:55
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Abysme tu za chvíli nebyli na úrovní rumunska, albánie a té ukrajiny :-)
Ropa za 120, sem zvědav kolik tá Benzina na totem. Šacuju to na 48,50 až 48,90 a u Vervy tak 51,50 resp. 54 Diesel :-) :-) :-)

A zvedat bude i nejlevnější ONO, to je jisté.
Avatar - lamal
31. 5. 2022 15:01
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Ekonomika je dynamicka, netreba mat katastroficke zmyslanie, na ropu uz mame vynimku, inflacia je blba, ale za 1-3 roky bude klud uvidis. Sme velmi zhyckani... neuskodi nam par faciek :-)
Avatar - Barrichello
31. 5. 2022 15:34
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Inflace drtí celou Evropu, v Polsku je přes 14%, zajímala by mě inflace Řecka, itálie, španělska a Portugalska.

ti byli před bankrotem už před krizí a měli nezaměstnanost místy mezi 12-26%, dle regionů :-) :-) :-)
Aby neměli v Lednu 2023 v některých reginonech 32-40% :-) :-)

To aby helmut poslal krom ukrjainy tak 10, ovšem bilionů EURo aby se mu to nerozpadlo :-) :-) :-) :-) :-)
Avatar - lamal
31. 5. 2022 16:09
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Inflacia ma jasne dovody, kto mal zabranit Covidu tiez helmuti ? Z velkej casti moze za inflaciu Rusko, svojim konfliktom sa postara o vacsi prepad ekonomiky nez Covid.
Avatar - Barrichello
1. 6. 2022 09:30
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Nikdo nebrání Evropě aby od Ruska kupovala levné suroviny, tu inflaci uměle vytváří kroky EU + USA.

Rusko na tom samozřejmě masivně vydělává a co neprodá do EU, prodá obratem do Číny, Indie + dalších afrických a asijských zemí.
https://www.kurzy.cz/…e-plyn-i-dansku/

+ samozřejmě vydlěává USA na zbraních + LNG a členové OPEC na předražené ropě, u které schválně omezují těžbu.

Vše uměle vytvořeno.

A tím, že EU nebude kupovat od ruska ropu válku fakt neukončí. To je silně naivní představa.
Avatar - lamal
1. 6. 2022 10:58
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Rusko zacalo vojnu a EU + USA umelo vytvorili inflaciu ? Nic nebrani nakupovat lacne suroviny z Ruska - jedine za predpokladu, ze by cely svet suhlasil s vojnou na Ukrajine, vtedy by skutocne nic nebranilo.
Zakaz nakupu ropy mozno vojnu neukonci, ale je to jeden z prostriedkov, ktore su k dispozicii, to ze to v konecnom dosledku Rusakom financne pomoze bude asi len na chvilu, kym si tam tie ostatne krajiny nenaplnia zasobniky, pretoze ich spotreba sa aj tak dramaticky nezvysi len kvoli tomu, ze je pocas konfliktu nizsia cena ropy.

´´Vše uměle vytvořeno.´´ - kde mas na to dokaz a kto to tvrdi ? Zit v utopii, ze vsetko je umelo vytvorene a tajomne sily nas manipuluju a klamu, to chce velku davku paranoie, alebo bezradnosti :-) Ze bezny clovek nevidi do strategii a politiky pripustam, ale mysliet si, ze inflacia je cielom, alebo ze Covid je vymysleny to je trochu moc :D Ach jo..
Avatar - Barrichello
31. 5. 2022 15:42
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
https://www.novinky.cz/…omobily-40398628

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
30. 5. 2022 19:47
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
.... ještě něco napiš o kvalitě zdravotní péče, přírody, délce dožití a možnosti pracovat v oboru, jaký si sám vybereš.... nebo třeba studovat školu jakou chceš....

ano, pro hlupáky a neschopné je socík vždycky lepší....protože ve svobodné společnosti se neprosadí a můžou jen nadávat....
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 20:03
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Kvalita zdravotní péče?

Myslíš jak si vyvrtneš kotník v 8:40, v 9:15 dorazíš na chíru na Bulovce a na ošetření jdeš v 15:30? :-) :-) :-) :-)
Avatar - lamal
31. 5. 2022 10:38
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
zrovnaj si priemernu dlzku zivota, zdravie seniorov, pracuj s datami a nie s bachorkami
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:12
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Co je veksláku, ty jsi snad za vodou, ne? Ruskej švábe.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 13:37
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
A pokud si ty nebo tvůj drahý papínek s mamá nebo dědečkem - pokud jste neměli v roce 1989 3000 Kčs čistého, měli ste se sebou něco dělat.

Znam lidi co měli 5500 Kč čistého a nebyli ve straně.

Byli to meloucháři, kšeftaři, taxikáři, horníci, řidiči kamionů atd atd.
Ofiko měli 2500, neofiko zbytek (vyjma horníků samo, ti to měli ofiko celé)

Kdo Vám bránil stavět jiným po směně baráky, ploty, garáže, shánět videokazety, mrazáky, lednice, atd atd
Avatar - Ozzman
30. 5. 2022 14:49
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Takže tu adoruješ podvodníčky, kteří okrádali stát... no ti jsou i dnes, tak proč ti to tak vadí? :D
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 16:30
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Reaguju na cinty, že si jde dneska vydělat.

Tak tehdá šlo taky, pokud jsi byl schopný a uměl proplouvat.

A taky šlo sedět za 800 v archivu, jako jde dneska dělat za 17 000 čistého recepčního.
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:13
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Veksláku, možná sis vydělal, ale jsiodporný howado a ruskej šváb. A s russáským benzínem jsi taky veksloval? Hajzle.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 20:22
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
s ruským benzínem kšftovali spoluobčané v Milovicích a na dalších ruských základnách při odsunu. A nejen s benzínem :-) :-) :-)
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 20:23
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
K vejfuku se nečuchá, pane :-) :-)
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 12:39
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Při 125 kč nafty za litr nastane totální krach ekonomiky, pronájem 3+1 v Praze bude stát mezi 35-320 000 kč dle kvality bytu a lokality, houska ten nejhorší ausuš z Lidlu a Penny mezi 6-9 Kč, chleby mezi 65-70, delikatsní kousky od Kabáta a spol rohlíček za 10-25 a chlebíky mezi 90-170 kč a a takový zákuseček bude mezi 95-160 Kč a kafíčko 75-170 Kč.

do půl roku zkrachuje 30% firem, počete žadatelůů o soc. dávky stoupne cca 4-7x a nezaměstnansot se bude pohybuvat mezi 8-17%

A cetky z ebay co stojí 4 usd a maj free shipping budou stát 10 usd a shipping bude za 35 USD :)


Nastane občanská válka a bude svrhnut vláda. EU se rozpadne.

Dobrý vid?

:-) :-) :-) :-) :-)
30. 5. 2022 13:16
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Nestačí, nevyděsilo mne. Máš tam ještě něco v repertoáru, tragéde? Víš, ono když 600km daleko monstrum odpornější, než Hitler, vraždí děti, tak to člověkem ledaco nehne.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 13:30
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
V Luhansku a Doněcku bylo zavraždeněo cca 10 000 lidí, ukrajinci a to od roku 2014 do roku 2021. A dalších cca 700 před rokem 2014. Včetně dětí.

S nikým to nehlo.

Invaze nemá to do činění s cenami, ty jsou uměle vyvolané histerickými kroky Neostalinisticých bolševiků v EU :-)
Směje se i Rusko, mohutně na tom vydělává
https://www.kurzy.cz/…e-plyn-i-dansku/

a Indie, Čína a USA se potichu přímo chechtaj.
30. 5. 2022 14:29
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Vy jste regulérně nemocný člověk. Jděte se léčit prosím.
Avatar - lamal
30. 5. 2022 14:50
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
len je vykrmeny k*emelskym odpadom to je vse :-)
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 16:28
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Nemocný jste leda vy a ti co obhajují zelené neomarxistické utopisty, následníky stalinistických pavědců jako byl Lysenko.
30. 5. 2022 16:40
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
za komančů bylo dobře ale neomarxismus ti vadí? sakra já se v tom nevyznám
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 17:16
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Normalizační komunista za A) není stalinistický bolševik
B) nikdo to neadoruje jak to normalizační komunista dělal VSECHNO dobře. Naopak, dělal to dost blbě, dalo se to dělat výrazně líp, ale furt to bylo pro lidi a když se něco dotovalo, byli to základní lidské potřeby, ne nemysly typu větrníky a fotovoltaika a Ev plečky a inkluze, migrace, LGBT atd atd

C) zelený bolševik je to samé jak rudý, akorát si tak neříká, místo beztřídní společnosti chce mulitkurturní, bezrasovou, bezemisní a bezpohlavní... A nedělá monstrprocesy a nezavírá lidi do gulagu.
Ale jestli zdechnou hlady je mu jedno, stejno jako to bylo jedno tomu rudému .

D) je to reakce na cinty, jak dneska není nic drahého a jak si vlastně můžeš vydělat a mít se dobře.

Tak srovnávám ceny a platy, jsou to základní lidské potřeby.

A uvádím, že vydělat sis mohl i za normalizačního komunisty, ale taky si moh sedět někde za 800 Kčs, stejně jako dneska můžeš sedět nebo hákovat někde v montovně v Aši za 17 000 Kč čistého
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:16
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Ruská swině svým vlastním výkalem pokálená. Zalez do své vekslárny.
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:15
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Chtěl bych tě potkat hajzle, narval bych ti Donbas do nosu. Smradlavej russkej švábe.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 13:45
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Jinak lidí jezdí proto, že maj LPG, jezdí pro levný benzín do Polska, udělali si tisícilitrové zásoby těsně po začátku invaze, kradou naftu nebo jí maj za poněkud výhodné ceny (kámoš kupuje naftu za 36 Kč, když stála 34 kupoval jí za 27), jezdí na friták, pančují paliva ve starých autech s lihem a technickým benzínem atd nebo prostě ceny přeúčtují jiným.

Zbytek jezdí za draho protože jezdit musí a cáluje to z úspor nebo si berou další směny navíc aby to vše uplatili. Nebo sou to zbohatlíci, co to řešit nemusí.
Avatar - Ozzman
31. 5. 2022 08:12
Re: Tak příležitost tankovat levně v Maďarsku jsem už propás
Nebo začnou přemýšlet, jestli musí do obchodu vždy jet autem, jestli jezdit s plynem na podlaze, jestli jezdit někam na 4x, tak se ten nákup třeba spojí a objedou toho více... naprosto normální chování, říká se tomu přemýšlet nad svým rozpočtem ... pak ti zdražení tolik vadit nemusí...
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 13:54
Madarské SPZ frčí
https://www.novinky.cz/…nkovani-40398500

:-) :-) :-) :-) :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - petr petrumr
30. 5. 2022 15:29
to se snad zdá.
Uklidně te se, jestli si chlap, tak v madarsku řekneš, že to chceš za tu větší cenu, nemájí to stejně jak kontrolovat, tak ti vnutí za tu menší. Stačí řící, že jsi čech a že máme tady fialově draho.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:17
Re: to se snad zdá.
Chtěl jsi snad říct babišově draho. Zápotku bez mozku.
Avatar - petr petrumr
30. 5. 2022 21:20
Re: to se snad zdá.
víš, že v madarsku a na slovensku jezdí důchodci zdarma. v německu 220kč na měsíc pro všechny, Babiš jezdí za 50%, fiala zdarma, za něho platí ti co ho volili.
Avatar - KANKUNEN
30. 5. 2022 17:42
Tipuju že Barikov
Je dobrovolná kremrole jezdící v Jaguaru na zimních vraníkách a na plyn.
Rozbalit vlákno
14
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 17:52
Re: Tipuju že Barikov
LPG mam v Chargeru, není nad to, jezdit s V8 za náklady R4 1,4 :-) :-) :-) :-)

Kremrole maj v Cukrárně, vyraž k Hájkovi, utopistický neostalinisto :-)
Avatar - KANKUNEN
30. 5. 2022 18:19
Re: Tipuju že Barikov
Hádej kdo povraždil nejvíce rusáků, ano, nejvyšší komunista, převážně ty chytřejší a tak zbyli jen ti tupci. Co se ti na tom líbí?
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 19:11
Re: Tipuju že Barikov
Však ano, gruzínec Džugašvili byl šílenec a masový vrah.

Abyl to bolševik, ne komunista.

Ve stopách jeho pavědců, utopistů co věřili že svět spasí POUZE věda a technika jsou přesně zelení neomarxisti z EU :-) Navíc to byl přesně on, kdo zavinil, že Ukrajinci nenávidí rusy.
A že v roce 1941 ukajinci vítali nacistický wermacht jako osvoboditele.

Vždycky nazývej věci pravými jmény.

Zapálený komunista, co tomu věřil byl Chruščov, ačkoliv udělal řadu přehmatů (jako ten s Krymem), tak on chtěl aby socialismus byl pro lidi a aby šla životní úroven nahoru.

Památná je jeho věta - "Ve švédsku je pravý socialismus, ne U nás"

Pučista a nástupce, ukrajinec Brežněv byl jen líný kariérista a prospěchář. A ke konci loutka, řízená triem Ustinov, Gromyko a Andropov.
Avatar - Ronault.
30. 5. 2022 18:30
Re: Tipuju že Barikov
Nezapomeň chromované koberečky v Jaguáru. To je prostě styl celý Barik, navrch Huj, vespod fuj, přesně jako jeho adorované Rusko a socialistické potěmkinova celá společnost
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 19:16
Re: Tipuju že Barikov
Nemam čéče. Jaguar má najeto 59 tis km, nikdy neviděl sůl a jezdil celou dobu pouze na Kánárech.
Koberečky má látkový, originál. Ten co tě tak irituje už přes 8 let nemam, zaspal si dobu :-)

Blbý co :-)

From Coventry with Love :)
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:18
Re: Tipuju že Barikov
Ruskej smrade.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 20:24
Re: Tipuju že Barikov
Slušný lidi jezdí benzínovým V8, ne sazometem na slisovanou tmu :-) :-) :-)
30. 5. 2022 19:48
Re: Tipuju že Barikov
.... on je prostě takovej nějakej zastydlej.... ve současném světě se mu nedaří, tak ho nemá rád a chtěl by ten starý.... jenže problém je většinou v tobě, ne v tom okolí.... co už, takových lidí je, tak půlka populace. Škoda že to tady furt musí špinit těmi svými cinty....
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 19:59
Re: Tipuju že Barikov
Já se mam celkem slušně, ale samozřejmě mi není lhostejný osud dalších + samozřejmě že klesá živnotní úroven střední třídy, což jsem i já.
A střední třída byla vždy pilířem státu.

Že Vám utopistům je osud ostatních šumák je mi známo.
Hlavně že se máte dobře Vy a ostatní at zdechnou, vid? Hlavně osamělí důchodci že jo, za poctivou práci pro společnost je necháme chcípnout hlady a umrznout.

Jste praví humanisti, jen pohledat. Že vám není stydno....

:-) :-) :-)
Avatar - WinDiesel
30. 5. 2022 20:19
Re: Tipuju že Barikov
On vzpomíná na tu dobu, kdy veksloval bony a připadal si jako král ... :-[] Ale to už se nevrátí a stejně jako SSmanovi Putinovi už mu tikají hodiny.
Avatar - Barrichello
30. 5. 2022 20:21
Re: Tipuju že Barikov
Já chodil v roce 1990 na první stupen Základní školy. Blbý co :-)

Asi sem byl nejmladší vekslák na světě :-) :-) :-)
Avatar - Ronault.
31. 5. 2022 18:07
Re: Tipuju že Barikov
Takže socialismus znáš jen z vyprávění, ale budeš tady adorovat. Šašek je na tebe ještě hodně slušné oslovení
Avatar - Barrichello
1. 6. 2022 09:24
Re: Tipuju že Barikov
Akorát že těch lidí co mi vyprávělo bylo tolik, že to naprosto bohatě stačí.

A neboj, byli z obou táborů, ti co jim socilasmus nevadil i ti, co ho nenáviděli a měli pocit že jim uškodil.
Avatar - Lackey
30. 5. 2022 20:52
"Maďaři tankují v Maďarsku výrazně levněji než cizinci"
Ak by bol správne formulovaný nadpis článku, názor diskutérov na pozitívnu diskrimináciu domácich by sa pravdepodobne radikálne zmenil.
Hneď by to tu bolo plno rečí, prečo to isté nerobí Fialka , Matelko....
Viktor je myslím veľký xoxot , ale má nadanie, ako ohlupovať vlastných voličov.....
Rozbalit vlákno
0