Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V Kalifornii jsou už legální lepící poznávací značky

Nové poznávací značky zcela přilnou k nárazníku bez jeho navrtání. Státem schválené nálepky nekazí dojem, přitom plní stejnou funkci jako předcházející nevzhledné tabulky.  
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
8. 6. 2022 19:17
Samolepky
Som zvedavy ako to bude drzat na niektorych tych bawach ked to placnu cez ten ich prasaci rypak... tam to bude nepouzitelna blbost
Avatar - petr petrumr
8. 6. 2022 16:16
Re: Nalepovací SPZ
pod rz ty podložky nepatří, nacouvá auto s kulou a rz je ne zemi. Já mám připevněnou rz 4 trhacíma nýtama už na třetím autě a pod tym je ještě oboustranná páska aby to trochu pružilo. Nejlépe jsem to měl na bílém citroenu, ta značka se musela hledat jak splívala.
8. 6. 2022 15:27
Re: Nalepovací SPZ
mladá už to má nalepený normálně oboustrannou lepící páskou a vypadá to dost dobře...
8. 6. 2022 14:24
Re: Nalepovací SPZ
A prenosné značky by sa mohli dávať na suchý zips... :-[]
8. 6. 2022 14:17
Nalepovací SPZ
Určitě to nevypadá špatně. U nás myslím, že nejvíc lidi štvou ty podložky pod SPZ a že v podstatě tam je vždy nějaká reklama nebo nápis. Už se prodávají skryté držáky, které vypadají mnohem lépe, ale těžko říci jak dobře drží. To samé pokud to dávají na magnety.

Na těch značkách z Kalifornie se mi nejvíce líbí, že můžete mít i tmavou variantu, tedy černou značku se žlutými písmeny. Ty bílé značky na tmavém autě jsou prostě děsný.