Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Martin Vaculík představuje speciál Světa motorů: 20 ojetin, na kterých vyděláte!

Je tu začátek léta a s ním druhé vydání speciálního Světa motorů, které se tentokrát zaměřuje na ojetiny. Výdělečné ojetiny.
Zpět na článek
22. 6. 2022 09:20
Velmi dobrá práce
Už mám přečtenou půlku a opět můžu jen chválit. Pro kupujícího ojetiny povinná četba.
Čím víc toho čtu, tím více se bojím, až budu muset kupovat další auto, ať už nové, nebo ojeté. Schválně jsem kupoval auto v roce 2017, kdy ještě šel koupit 1.4 TSI bez všech nesmyslů typu vypínání válců, filtru pevných částic apod.
Rozbalit vlákno
0
22. 6. 2022 09:50
Mladí to nebudou chápat jak to myslím
ale od roku 2019 je to řádný sešup. Zažívám deja-vu pocity jako z mého mládí za komančů ve všech směrech. Omezování svobod, ekonomika jde do kopru, nekompetentní mameluci se chopili řízení, stará auta nabývají na ceně, nová nejsou k sehnání, hrozí válka, brzo bude povinná vojna. Všechno tohle jsme my Husákovy děti zažívaly dlouhá desetiletí. Netušil jsem jak věrně a jak brzo se to zase vrátí.
Rozbalit vlákno
2
22. 6. 2022 10:08
Re: Mladí to nebudou chápat jak to myslím
Za komára bylo aspoň možné se dostat k bydlení a ušetřit na nové auto z průměrného platu. Na to dnešní mladí, kteří zachraňují planetu, mohou s klidem zapomenout. Bohužel:-(
22. 6. 2022 13:06
Re: Re: Mladí to nebudou chápat jak to myslím
Jóžo Vtipkár....