Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hledali jsme nejlevnější nové auto se spalovacím motorem v Evropě. A vyšlo nám tohle

Že auta v poslední době zdražují, je známá věc. Proto nás napadlo, že se podíváme, jaké nové vozidlo se spalovacím motorem se aktuálně dá v Evropě koupit za nejméně peněz.
Zpět na článek
22. 6. 2022 20:52
22. 6. 2022 20:48
Auto neauto
"Jak se totiž ukázalo, nejlevnějším autem je povoz, který vlastně plnohodnotným automobilem ani není..." - Tak ako môže byť najlacnejším autom, keď to auto nie je? Viete, čí ste, pán redaktor?
P.S: Ešte ste zabudli na záhradný traktor. Taký Hecht sa dá kúpiť za cca 1800,-€... A tiež jazdí. Je to viac auto ako váš objav, má totiž aspoň štyri kolesá a volant.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - lyon667
23. 6. 2022 11:28
Re: Auto neauto
S Hechtem nemůžeš na silnici.
22. 6. 2022 20:52
Naozaj auto?
Trosku skresleny pohlad na to, co si vacsina ludi predstavuje pod pojmom "nove auto". Skor islo o hladanie hocicoho, co ma viac ako dve kolesa a spalovaci motor a najdeny produkt urcite len tesne superil s nejakou kosackou alebo malotraktorom.
V skratke, clanok totalne onicom... Popravde mi je az luto autora, ze bud bol prinuteny takuto debilinu napisat alebo ze je na tom tak blbo, ze si naozaj myslel, ze robi nejaky uzitocny prieskum...
Rozbalit vlákno
0
22. 6. 2022 21:32
Tento způsob humoru...
...zdá se mi poněkud nešťastným.

Pokud je to ovšem myšleno vážně, tak je to zralé na svěrací kazajku.
Rozbalit vlákno
0
23. 6. 2022 08:26
Tohle auto nepochybne neni.
Ale jako uzitkove vozitko je to fajn, jenom fakt ne s dvoutatni 50.

:-)
Rozbalit vlákno
0
23. 6. 2022 10:09
Hledal jsem nejlevnejsi
EV a nasel tohle.
https://www.elblesk.cz/produkty/
elBlesk Tříkolka
cena již od 120.970 Kč vč. DPH

Jsou to podobna "auta".

Cenova parita je tu. :D
Rozbalit vlákno
1
23. 6. 2022 11:38
Re: Hledal jsem nejlevnejsi
Ano, to je dobre ilustrujici:

Cena obdobna, a uzitecnost zlomkova.

Dokonce i ve srovnani s tou prisernou 50.