Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Veloster končí bez náhrady. Mohou za to crossovery

Hyundai Veloster druhé generace se prodává už jen na některých trzích a v jediném provedení. I jeho výroba bude příští měsíc ukončena. Automobilka kvůli slabým prodejům s nástupcem nepočítá.
Zpět na článek
25. 6. 2022 07:40
26. 6. 2022 00:02
není divu
auta bez dieselu se zkrátka moc neprodávají...
Rozbalit vlákno
2
24. 6. 2022 23:27
Re: není divu
... je fakt že Veloster CRDi by byla lahůda :-! :yes:
25. 6. 2022 07:40
Re: není divu
Tak určitě :-[] :-[] :-[] S dýchavičnou 1,6CRDi by to byla štika v rybníku … Tipuju jen na předváděčky a pak prodej za půlku do Áček :-[]
24. 6. 2022 23:54
Vzdy ked vidim Veloster,tak....
..spomeniem si na tu cool reklamu so smrtkou :D

http://www.youtube.com/watch?…
Rozbalit vlákno
3
25. 6. 2022 05:58
Re: Vzdy ked vidim Veloster,tak....
Jj, ta je fakt dobrá...
Nicméně ten nadpis mi připadne zavádějící. Veloster se nikdy moc neprodával, a tvrdit, že za všechno můžou crossovery, je jako za všechno můžou komunisti. Prostě zanikne jak řada aut před ním a jistě i po něm.
Avatar - Martin911Turbo
25. 6. 2022 14:30
Re: Vzdy ked vidim Veloster,tak....
Před 3 lety když jsem měl svatbu a trip po Kalifornii, tak jich tam jezdilo dost
26. 6. 2022 00:07
Re: Vzdy ked vidim Veloster,tak....
Reklama je to pěkná, ale v praxi nesmyslná - ten chlápek by takovou mladou kočku určitě neposadil na zadní sedadlo a v případě kupátka už vůbec ne. :-)
26. 6. 2022 00:02
Auto, jehož...
...boky vypadají odlišně a které má navíc mizerné jízdní vlastnosti, pochopitelně nemůže pomýšlet na obchodní úspěch... Takže 99,9 % lidí tato korejská podivnost opravdu chybět nebude. :-)
Rozbalit vlákno
2
26. 6. 2022 09:43
Re: Auto, jehož...
Keby si si aspon dal namahu, ze sa jedna o Veloster N, ktoreho jazdne vlastnosti su vyborne, predtym, nez sem napises takyto blabol.
26. 6. 2022 22:47
Re: Auto, jehož...
Tak to Enko přišlo až s velkým zpožděním a ani se jich moc neprodalo. Prostě proto, že auto s různým počtem dveří na každé straně je pro drtivou většinu lidí nepřijatelné. A běžný Veloster jezdil opravdu hrozně, měl jsem tu "čest" si to osobně vyzkoušet. :-) Takže po vzoru Járy Cimrmana, pionýra slepých uliček, zvolávám: Tudy ne, přátelé! :-)