Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaký smysl mají autoalarmy, když nikdo nezavolá policii?

Zlodějům pomáhá v náskoku i ignorace houkajících alarmů. Odstrašující prvek aut zlidověl a přestává plnit bezpečnostní funkci. Leknou se už jen amatéři.
Zpět na článek
27. 6. 2022 13:38
27. 6. 2022 16:28
27. 6. 2022 16:27
27. 6. 2022 12:26
proti ukradeni nepomuze nic
jediny co asi ma smysl je lokalizace auta a to nekolikanasona.
nejlepe instalovat nekde zlodejoj "na ocich" klasickou GPS s GPRS, LTE nebo 5G, to zlodeje uspokoji a pak nekde v skovat GPS se sigfox nebo lo-rou, ktere maji mnohem delsi dosah. no a samozrejme trochu inteligentni SW, kterej nespusti vysilani lokalizace hned kdyz se auto pohne, aby zlodej nevedel, ze je auto takhle lokalizovany. a samozrejme instalace na nahodny misto v aute tak, aby zlodej nesel najisto.

v tech kralikarnach to ale musi bejt uzasny bydlet, kdyz se tam v noci nahodne rozhoukavaj alarmy ..
Rozbalit vlákno
9
27. 6. 2022 17:43
Re: proti ukradeni nepomuze nic
Jediné co by mělo opravdu smysl je pořádně zatočit se zlodejema. Klidně i po bolševicku jestli to nepůjde jinak. Gulag, galeje, kamenolom apod. Teprve pak budou alarmy a zámky zbytečně a začneme žít ve vyspělé společnosti, teda alespoň v tomhle ohledu.
27. 6. 2022 18:50
Re: proti ukradeni nepomuze nic
jediny co pomuze je zmenit postbolsevickou moralku na normalni Zapadni
to bude ale trvat jeste tak pul stoleti, protoze skody, ktery napachala kazda jedna bolsevicka generace budou odcinovat dalsi 2 generace
tedy 40 let bolsevicky moralky a devastace u nas = 80 roku napravy

russakum naprava bude trvat ctvrt tiscileti kdyz se budou hodne snazit
ti jsou vpodstate uplne ztraceni a nejlepsi bude nechat je uplne padnout na hubu a pak nahnat do rezervace nekam za ural
27. 6. 2022 20:11
Re: proti ukradeni nepomuze nic
I západ má p problémy s kriminalitou a třeba proti ghettům je zoufale bezmocny
27. 6. 2022 19:42
Re: proti ukradeni nepomuze nic
A miesto tychto serepeticiek staci zaplatit gapko a je mi jedno ci mi auto ukradnu. Naviac ani jedno z vyssie uvedeneho nie je ucinne pri pouziti rusicky.
27. 6. 2022 21:24
Re: proti ukradeni nepomuze nic
rusit muzou, otaxka je, jak dlouho budou rusit aby si jich nikdo nevsim. navic lo-ra vysila na frekvencich 169, 434 a 868 mega a do to ty telefonni pasma, tak by museli rusit cely spektrum a to by dlouho nezustalo bez povsimnuti
27. 6. 2022 21:32
Re: proti ukradeni nepomuze nic
Vsak ale staci rusit aby auto nevysielalo, nemusi to mat extra dosah, staci ti radius 10m. Naviac zajdu za 2 bloky kde to nalozia na valnik s faradayoviu klietkou a vybavene.
27. 6. 2022 23:10
Re: proti ukradeni nepomuze nic
nekdy a nekde zas to auto musi vylozit. nemyslim si, ze beznej zlodejicek ma rusicku pres cely frekvencni spektrum, ani si nemyslim, ze ma auto s farad kleci.
nepochybuju a tom, ze jde ukrast auto zabezpeceny vsim moznym tak, aby ho nikdo nenasel, ale naprosta vetsina kradezi je takova, ze s tim zlodejicek obycejne odjede
27. 6. 2022 23:52
Re: proti ukradeni nepomuze nic
Suhlasim, len mi pride jednoduchsie si to poistit ako riesit kvantum zabezpecovacich zariadeni. Ale beriem, ze pri starsom aute to uz nemusi byt rentabilne, pripadne mozne
28. 6. 2022 08:27
Re: proti ukradeni nepomuze nic
ja to beru tak, ze mam mnohem vetsi zanci, ze se stanu obeti nejakyho zlodejicka, kteryho mam celkem realnou sanci vypatrat, nez se stanu obeti "specialni zlodejske operace"
27. 6. 2022 13:38
policii
Pekaclizek vdc by vam to vysvetlil. Policii prece nepotrebujeme, nejsou kde maji byt, nic neumi a maji jezdit ve felicii. Hotovo.
Rozbalit vlákno
1
27. 6. 2022 16:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 6. 2022 16:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
13. 2. 2024 11:02
Krádež v Tescu OC Nový Smíchov Anděl
Cca před půlhodinu mne okradli a nikdo s tím nic neudělal. Mám vztek 😡 Lucia Friedlová
Rozbalit vlákno
0
13. 2. 2024 11:05
Tesco OC Nový Smíchov Anděl Praha 5
Před půlhodinou mne v tom Tescu okradli, a nikdo nic, všichni krčili rameny. Mám vztek 😡 Lucia Friedlová
Rozbalit vlákno
0