Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Ioniq 6 oficiálně odhaluje vzhled i interiér: Má funkční siluetu a minimum tlačítek

Automobilka Hyundai odhalila design svého druhého elektromobilu rodiny Ioniq. Šestka zaujme tvarem karoserie i výtečnou aerodynamikou.
Zpět na článek
29. 6. 2022 22:59
Avatar - KANKUNEN
29. 6. 2022 10:31
Líbí nelíbí to je jedno,
ale ten design korejci posunují pořád vpřed. Třeba EV od VW to je kolovrátek design pořád dokola.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - WinDiesel
29. 6. 2022 11:38
Re: Líbí nelíbí to je jedno,
Progresivisté taky tlačí a posunují všechno silou vpřed, stal se z Tebe progresivista?
Bohulibými (EU/EK_libými) úmysly jest dlážděna cesta do pekel.
Avatar - KANKUNEN
29. 6. 2022 12:00
Re: Líbí nelíbí to je jedno,
Za design?
Avatar - WinDiesel
29. 6. 2022 16:24
Re: Líbí nelíbí to je jedno,
To je princip.
29. 6. 2022 11:49
Re: Líbí nelíbí to je jedno,
Ten zadek vypadá jak 911 přilepená sekunďákem
Avatar - WinDiesel
29. 6. 2022 16:25
Re: Líbí nelíbí to je jedno,
Tak se mi to nezdálo, mám stejný dojem.
Ale asi to bude levnější :-[] :-[] :-[] :-[] :-[]
Avatar - Mokrous
29. 6. 2022 13:41
Redakce proboha!
Musíte nejdřív do galerie narvat padesát obrázků, který neplatí a nakonec pár aktuálních???
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
29. 6. 2022 16:25
Re: Redakce proboha!
Klasika :-)
Avatar - skejpa
1. 7. 2022 07:34
Re: Redakce proboha!
Přesně. Člověk klikne na obrázky a vyskočí neaktuální koncept ... Amatéři.
Avatar - twistedTSD
29. 6. 2022 22:59
Ujde to...
Občas teda nad vynálezy inženýrů z Hyundaie kroutím hlavou, viz třeba stahování oken kdesi vzadu na středovém tunelu. Jakou to má přidanou hodnotu? Celkově ale pořád jedno z mála rozumných EV. V Evropě se zatím přetahujeme, kdo udělá větší, oteklejší, ohavnější plečku, která bude za hodinu svižné jízdy na nabíječce.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - skejpa
1. 7. 2022 07:39
Čekal jsem víc
Čekal jsem tedy po konceptu něco designově čistšího a hezčího. Z oblázku se stala trochu otesanej kámen. Celkově se mi líbí proporce ale teď to místo Porsche spíš připomíná starej hranatej Saab.

Jsem však hodně zvědavej na dodání. Nedávno jsme do firmy chtěli objednat Ioniq 5 a dodání 12+ měsíců. To je teda jako docela slušnej nesmysl. Když takhle nestíhaj i starej Ioniq 5, jak na tom asi bude nová šestka a jaké si nasadí ceny...
Rozbalit vlákno
0