Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Nissan X-Trail se představuje s vylepšeným hybridem. Letos dorazí i k nám

Čtvrtá generace SUV Nissan X-Trail dostala novou generaci hybridního pohonu e-Power a míří na japonský trh. Do Evropy by mohla dorazit ještě během léta.
Zpět na článek
Avatar - rohYpnol
22. 7. 2022 10:59
Design za jedna
Nemůžu si pomoct, ale design Japonců mě přijde o světelné roky dál před Evropou. Dokonce už mam po několikáté pocit, že trend určuje Toyota. Z bočního profilu v tom vidím prvky RAV4.

Interiér potom skvělý. Japonci evidentně na rozdíl OV Němců chápou, že ergonomie instalaci dotykových obrazovek nikam nezmizela a je stále nezbytnou součástí automobilového světa :yes: .
Rozbalit vlákno
7
Avatar - WinDiesel
22. 7. 2022 11:57
Re: Design za jedna
No mně se tento design vůbec nelíbí, je to přeplácané.

U VW je to jasné, oni vědí ale chtěli prostě všechno vidět/ovládat přes software na dálku, jako Tesla.

Tlačítka se na dálku asi ovládat nedají.
Avatar - wakantanka
23. 7. 2022 07:50
Re: Re: Design za jedna
Tlacitkom len dávaš pokyn nejakej jednotke a tá zasa nejakému komponentu, rovnako ako cez display. Keď máš vzdialený prístup k jednotke, budeš to vedieť na diaľku ovládať či jej v aute dávaš pokyny cez display alebo tlačítka.
Avatar - speedfred
22. 7. 2022 13:20
Re: Design za jedna
Z hľadiska dizajnu by som nechcel aby mi toto parkovalo garáži.
Avatar - xxc
22. 7. 2022 14:15
Re: Re: Design za jedna
Ani mne sa to na fotke nepáči. Ale na dizajn sa nejazdí :-)
Avatar - speedfred
22. 7. 2022 15:01
Re: Re: Design za jedna
Na design nejazdí žiadne auto, mne sa musí ale aj trochu páčiť aby som ho išiel kúpiť
Avatar - Roland Von Wagen
22. 7. 2022 13:38
Re: Design za jedna
Škaredé je to jak BMW.
22. 7. 2022 14:08
Re: Design za jedna
Typický japonský hnus design :no: