Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Grafik vykreslil nový Mercedes-Benz třídy E podle patentových snímků

Jak bude vypadat šestá generace třídy E? Po nedávném úniku patentových snímků přichází i první grafické zpracování.
Zpět na článek
24. 8. 2022 11:08
24. 8. 2022 12:01
24. 8. 2022 13:23
24. 8. 2022 13:34
24. 8. 2022 16:10
24. 8. 2022 11:08
rusaci
kdyz sem byl malej, tak sem slintal na casopisama se Zapadnima autama, protoze sem neveril ze bych se takovejma autama moh nekdy svezt, ale listopad 1989 vse zmenil.

dnes nad Zapadnima auta slintaj celoveci v roSSiji, a slintat budou hodne dlouho
a misto toho, aby se snazili sami vyrobit nejaky normalni auto, tak kradou zachodovy misy jako symbol civilizace
Rozbalit vlákno
3
24. 8. 2022 12:01
Re: rusaci
Ja jsem rocnik 83 a uplne to samy.
Mercedes 124 nebo pak Ecko byl pro me svaty gral, tezko si predstavit ze bych neco takoveho nekdy mohl mit.

Ale svet se po revoluci zmenil, ty moznosti diky pristupu do zapadniho sveta ted mame i my celkem bezni lide. Auta jsou dnes MNOHEM levnejsi (vzhledem k prumernemu platu) nez pred 30 lety.

2 roky nazpet jsem si udelal radost a poridil si Ecko. Co vam budu povidat, stale tomu nemuzu uverit. Jsem proste normalni clovek, co mel to stesti.

Ja si to auto uzivam jako auto! A popravde me docela stve jeho samotna prestiz, jak vypada, co za tim lidi vidi, nedela mi dobre kdyz se na to nekdo kouka jako na zltej retez na krku (neni to caste, ale obcas to tak je). Ale s tim asi nic nenadelas. Dobry auta proste maji i tohle, reseni je mozna kupovat o generaci starsi ojetinu, ta uz pak tolik nezari, jenze pak mas zas jiny problemy.

Jinak Ecko je proste dobry auto. Libi se mi, ze jezdi jako AUTO a ne jako playstation. Golf nebo Passat apod. jsou super auta, ale je to takovy playstation. Fakt me prekvapilo ze zrovna mercedes se tak dobre ridi - to jsem cekal od BMW a naopak necekal od MB. Precejen ta klasicka koncepce “pohon zadek, dobra naprava vepredu, celkem dobre rozlozena hmotnost” proste znamena vice ridicske auto. To me osobne velice tesi. Vetsinu lidi co maji mercedes to nejspis vubec nezajima a nemohou to docenit.

Nejlepsi technicka vec na Ecku? Po 100tis km podle me prevodovka. Ta je oproti beznym autum uplne jina liga.

Jako kazde auto ma i Ecko sve mouchy, ikdyz male. A rozhodne neni mezi treba Golfem a Eckem takovy rozdil, jako byl v dobe 124ky - ten rozdil ve vsem tam byval propastny, dnes jsou i bezna auta velice velice dobra.
Avatar - Dinar
24. 8. 2022 13:23
Re: rusaci
Ta tvoje generace éčka je povedené auto, podobně jako generačně stejné modely GLC a céčko, řekl bych, že za poslední dvě dekády byla druhá půlka desátých let zase taková "zlatá éra" mercedesu, ta auta velmi dobře jezdí, mají fajn techniku, motorizace, převodovku (jak sám zmiňuješ) a v těchto letech ještě moderní a přitom dobře ovladatelný infotainment. Měl jsem v té době rok éčko 2018 a měl jsem ho rád, i když s výhradou asist. systémů a motoru (220d) jakkoliv nejlepšího dýzl čtyřválce napříč značkami, já prostě potřebuju šestiválec. Ale vzpomínám na to auto rád. ;-)
24. 8. 2022 13:34
Re: rusaci
Jo mam presne to a ten 220d je vyborny ctyrvalcovy diesel a plne souhlasim ze tam ma byt sestivalec. Proste ma. Ale je drahej a nepotrebuju ho … ale jo, ma tam byt.
24. 8. 2022 12:02
Opět oblíbená šablonka - "únik patentových snímků".
Kdy konečně pan Mára pochopí, že patentové snímky jsou součástí veřejné databáze a slouží právě k tomu, aby byli všichni seznámeni s tím, co má být ochráněno.

To není žádný únik. Ale je to marný, je to marný, je to marný.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - chalan66
24. 8. 2022 16:10
Ach jaj
Čo to pre boha robia s tou maskou ? Je neúmerne malá a strašne guľatá. Tie svetlá na triede A fajn, ale na luxusnom aute ? Proste to vyzerá zle a lacno. Za mňa zlé.
Rozbalit vlákno
2
24. 8. 2022 16:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ja Prvni 123
25. 8. 2022 11:12
Re: Ach jaj
?

Cekals drzku jak u BMW?

:-)
Avatar - Ja Prvni 123
25. 8. 2022 10:35
No a vnitrek me zajima nejvic.
Bude zase existovat varianta s budikama a tlacitkama/koleckama, nebo to bude porad vyhradne pojizdnej obri tablet?
Rozbalit vlákno
0