Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan X-Trail konečně přichází do Evropy. Výhradně jako hybrid

Čtvrtá generace Nissanu X-Trail se konečně dostává do Evropy. V nabídce budou pouze hybridní jednotky, ale chybět nebude možnost pohonu všech kol nebo sedmimístného interiéru.
Zpět na článek
Avatar - Mokrous
13. 10. 2022 15:20
Re: Diesel?
Tak ceny už jsou venku a na sratchky vybavená Tekna+ vyjde cca o 1/4 milionu níž, než Kodiaq RS, nebo TDI EVO Sportline + výbavy.
Čtyřkolka má žrát okolo 6,5/100 a co jsem sledoval Australany, tak jim v testu vyšlo asi 7,4/100, ale říkali, že to nešetřili a jeli jen krátce a nebyl prostor pro rekuperaci atd...
0-100 za 7,0s Okamžité reakce, ticho a pohodlí + "nekonečný" dojezd, když nabiješ za 3 minuty pomocí benzínu. Toto se mi jako majiteli TDI EVO líbí moc. A interiér vypadá naprosto úchvatně, luxusně, moderně a přitom má normální ovládání.
Na tohle auto se půjdu podívat osobně.
Avatar - Mokrous
13. 10. 2022 15:15
Re: Diesel?
Tak zrovna tenhle typ pohonu by mi vůbec nevadil a to jsem relativně čerstvý uživatel TDI EVO 147kW.
Avatar - wakantanka
8. 9. 2022 08:41
Re: Diesel?
Mne by nevadil ani hybrid, bude záležať od ceny a reálnej spotreby.
Avatar - Jaros71
8. 9. 2022 00:17
Diesel?
SUV bez DIESLU je jako bez motoru... :no:
Škoda , jinak docela slušné auto. Pěkný normální interier , velký kufr , sedadla 40-20-40 :yes:
Mít to diesel , tak bych o něm uvažoval.
7. 9. 2022 21:59
Re: SUV
No jo, obě generace T30/T31 byly dost oblíbené. Obě robustní auta s 2l diesely se slušnými terénními schopnostmi. S další generací X-trail vyměkl a nenabídl zajímavé motory a zmizel ze silnic. Tahle nová generace také o ničem, tak ať si ho nechají… :no:
7. 9. 2022 21:40
Re: Re: Hybrid
Alibizmus je tunajším redaktorom vlastný.
Avatar - wakantanka
7. 9. 2022 19:55
Re: Re: Hybrid
Ďakujem za prikladnú reakciu. Keby z pôvodnej verzie článku bolo jasné, že spaľovací motor je vždy rovnaký a mení sa len EV časť, nepoukázal by som na to.
7. 9. 2022 16:59
Re: Hybrid
Dobrý den,
děkuji za připomínky. Hybrid e-Power používá rovněž 1,5litrový motor, v článku upřesněno, aby to bylo jednoznačnější. Spotřeba doplněna. Kapacitu baterie ani čistě elektrický dojezd s plnou baterií Nissan neuvádí, proto článek tyto informace neobsahuje.
Hezký den
Avatar - wakantanka
7. 9. 2022 15:40
Hybrid
Okrem toho že môže mať dva elektromotory mi chýbajú ďalšie minimálne dve podstatné informácie. Aký spaľovací motor vyrába elektrinu? Akú batériu má ten hybrid a koľko na ňu zvládne prejsť? A o nejakej aspoň orientačnej spotrebe oboch typov nič? Taký článok že o ničom, nehodný tohto média.
7. 9. 2022 14:18
Re: SUV
X trail je klasika, ktora stala na kazdom rohu. S rastucou konkurenciou a tvrdou pracou nissanu sa podarilo z toho urobit exkluzivitku na europskych cestach. Mali by sa zacat modlit aspon za predaje kaskaja, lebo to tu mozu rovno zabalit
7. 9. 2022 12:19
Tak s takhle zoufalou...
...nabídkou motorizací ať si Nissan nový X-Trail strčí za klobouk! :-O :-( :no:
7. 9. 2022 06:42
SUV
Ďalšie SUV do zbierky, ale tu treba prižmúriť oko, ide o tradičný model, žiadnu náhradu pôvodného sedanu alebo kombíku. Tŕňom v oku môže byť verzia len s predným pohonom, to mi príde ako zbytočná obludka naviac. Pochválim sympaticky veľké presklenie a pekný interiér. Pohon je "výdobytkom" doby, čo sa dá robiť.