Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Niro se představuje ve velké galerii v Česku. Máme za sebou i první kilometry

Druhá generace crossoveru Niro přijíždí s mnoha zásadními novinkami a třemi elektrifikovanými pohony.
Zpět na článek
10. 9. 2022 20:26
11. 9. 2022 09:31
Avatar - 3_diamanty
10. 9. 2022 19:30
Tmavy zadny stlpik
Nepaci sa mi ten zatmaveny cely zadny bok auta... kvoli comu to je tak neviem .... lebo pekne to teda fakt nie je... cele jednofarebne by bolo niro daleko krajsie... takto dvojfarebne mi akurat pripomina ten 5 dverovy hrackarsky smart... inak cena to cele zaklincovala.... setrenie za melon... v aute velkosti ceedu ... tomu sa povie kauf roka... to radsej dve fabie s tsi
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Zetti
11. 9. 2022 06:43
Re: Tmavy zadny stlpik
Fakt te nenapadne proc to zatemneni zadku je?
Mozna k tomu, ze nekde nekdo premysli kdyz neco dela.

EDIT: koukam podle minusu ze je vas nedovtipivejch vic. Tak spete, spanek je sladky :-)
11. 9. 2022 20:11
Re: Tmavy zadny stlpik
barevný sloupek je za příplatek, podívejte se do konfigurátoru.
Avatar - chetoos
10. 9. 2022 20:26
Kia design
Nevypadá úplně špatně ale doufám že nové generace Rio, Stonic či ceed půjdou v jiném duchu. Nový Sportage mi hodně dlouho trvalo než jsem nový design strávil a u míra je to podobné.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - LEGOPARK
11. 9. 2022 09:31
Cx alebo Cd ?
Kedy sa koeficient odporu vzduchu zmenil z Cx na Cd ? Vsimol som si vo viacerych clankoch, ze sa uz pouziva Cd miesto Cx.
Rozbalit vlákno
1
11. 9. 2022 20:11
Re: Cx alebo Cd ?
Je to přirozený vývoj a přijímání "západní" terminologie. V letectví se také používá pro vztlak L (lift) a pro odpor D (drag) a nikoliv historické Y a X.