Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Martin Vaculík a bazarový Ford Focus IV. Bez startovacích kabelů to tentokrát nešlo!

Třetí epizoda zbrusu nových videobazarů Martina Vaculíka zaostřuje na Ford Focus čtvrté generace. Tato mladá ojetina se dnes dá pořídit za rozumný peníz. Stojí za zvážení?
Zpět na článek
18. 10. 2022 20:26
29. 11. 2022 08:10
18. 10. 2022 20:26
Ford novinky
Ford novinky naleznete na jednom miste> http://www.fordauto.sk/
Rozbalit vlákno
0
22. 10. 2022 19:29
Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
...s takmer týždňovým odvarom s nálepkou Premium. Je to nepredajný tovar, aj keď nám ho budete strkať pod nos hoci mesiac . Hlavne pán Vaculík s tými tabuľkami už vyzerá jak cvičený orangutan... Keď chcete peniaze naviac, malo by to za niečo stáť. Tu absolútne nie je dôvod čokoľvek platiť. Ani tú mizernú korunu nie. Naozaj vám ešte stále nedocvaklo, že tadiaľto cesta nevedie?
Rozbalit vlákno
12
22. 10. 2022 22:01
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Zaplatím ti to na rok dopredu, když mi slibis, ze přestaneš kňučet ;-)
23. 10. 2022 14:23
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Že ty nevieš čítať? Alebo si taká trúbka, že nechápeš písaný text?
23. 10. 2022 14:38
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
A ty jsi čistokrevný dbl. Článek jsi nečetl, ale víš stoprocentně, co tam je napsáno. Jaké mají prodeje tak nevíš, ale určitě špatné. A blbý jsi jak tágo, a budeš někomu radit, jak se to dělá správně, určitě jsi sam spoustu kvalitních článků napsal :-[]
23. 10. 2022 14:56
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Nepozeraj do zrkadla, keď sem píšeš. Nevyhneš sa trápnym omylom. ;-)
23. 10. 2022 15:39
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Ty budeš někoho někam posílat. Obzvlášť, když tam sam mas trvale bydliště :-) :-) :-)
23. 10. 2022 16:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
23. 10. 2022 17:46
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
No, kámo, nejak ti dochádzajú argumenty. Tento heft som počul v škole pred 40 rokmi. Ak nemáš na viac, radšej už nepíš. Od nudy som skoro zadriemal, takmer som nedočítal do konca. ;-)
23. 10. 2022 19:27
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Kámo? Nejsem ani Boris, ani Kolja, ani Ivan. Takže kamarádi asi nebudem. Takové hvno se bude navážet do Vaculíka :-) :-) :-)
23. 10. 2022 21:12
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
No vida, ako si sa pekne vyfarbil. Argumenty došli.
Takže žiadny Ivan... No a čo tá ruská stíhačka v nicku? :-[] Asi ti budem hovoriť Sergej. ;-)
24. 10. 2022 04:16
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Všechny argumenty jsem uvedl už dříve, ale muzu ti je zopakovat: článek jsi nečetl, jak si vedou prodeje premium nevíš, ale 3.14tchovat budeš furt. Je to tady úplně strašné, ale lezeš sem furt jak závislák. Proč? Protože tvuj život stojí za hvno a ty sem chodíš lecit si komplexy. V práci te asi někdo buzeruje, možná ti stará kali na hlavu, a ty to zkoušíš přenést na někoho dalšího. Už sis parkrat změnil nick, protože ses znemožnil a myslíš si, že to nikdo nepozná:)
Ja tu jsem od 35, s tím samým, odvozenym od křestního jména, s letadlem to nemá nic společného, kapisch?
24. 10. 2022 07:11
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
:D :D
23. 10. 2022 15:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 11. 2022 08:10
Focus
Ačkoliv si platím premium a používám ho jen zde, nevadí mi ho platit, protože dostat se k pravdivým informacím o autech je v dnešní době velmi těžké. Chválím práci p. Vaculíka a přeji mu, aby špatné komentáře přehlížel, protože kdejaký "autař" ví přeci víc 🙂. Nadhled je tedy potřeba. Pro mne osobně byla recenze Focusu velice přínosná a děkuji za ní.
Jinak všem přeji krásné Vánoce ✌️
Rozbalit vlákno
0