Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Martin Vaculík a bazarový Ford Focus IV. Bez startovacích kabelů to tentokrát nešlo!

redakce AUTO.CZ
Diskuze (15)

Třetí epizoda zbrusu nových videobazarů Martina Vaculíka zaostřuje na Ford Focus čtvrté generace. Tato mladá ojetina se dnes dá pořídit za rozumný peníz. Stojí za zvážení?

Čtyřkový Ford Focus se světu představil v roce 2018, modrý ovál si jej nadělil k dvacetiletému výročí kultovního modelu. Ač jde tedy o relativně mladou ojetinu, v bazarech už se začínají objevovat zajímavé kousky za slušnou cenu. A Martin Vaculík pro své nejnovější bazarové video jeden takový našel.

Je to Focus IV s motorem 1.5 TDCi o výkonu 88 kW z roku 2019, který za tři roky najezdil 138.000 kilometrů. Auto má slušnou výbavu ST-Line, protože jde ale o dovoz z Francie, některé prvky se oproti tuzemským mohou lišit. Nedílnou součástí dnešního videa nebude jen auto samotné, ale i startovací kabely. Proč? To už vám Martin Vaculík poví v nové bazarové epizodě.

Jak už jistě dobře víte, Martin své videobazary od podlahy změnil. Namísto občasníku se teď můžete těšit na novou obsáhlou epizodu každé pondělí, vždy na webu Auto.cz. Úvodní část videa bude pokaždé k dispozici volně na našich stránkách i youtubovém kanálu. Plnou epizodu najdete v sekci Auto.cz Premium+ níže. Dnešní má přes půl hodiny a protože je v sekci Premium+, samozřejmě ji zhlédnete bez reklam.

Členství v Auto.cz Premium+ si nyní můžete vyzkoušet za 1 Kč, posléze je cena 199 Kč měsíčně. Kromě bazarů Martina Vaculíka dostanete přístup k unikátnímu obsahu na 9 webech našeho vydavatelství, všechna videa bez reklam a rovněž přístup k elektronickým verzím novin a časopisů našeho vydavatelství. Veškeré důležité podrobnosti níže:

Kalendář videobazarů Martina Vaculíka 2022

  • 4. října: Fiat 500X (od 2014)
  • 10. října: Škoda Superb (od 2015)
  • 17. října: Ford Focus (od 2018)
  • 24. října: Škoda Rapid (2012-2019)
  • 31. října: Suzuki Vitara (od 2015)

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

redakce AUTO.CZ
Diskuze (15)

Doporučujeme

29. 11. 2022 08:10
Focus
Ačkoliv si platím premium a používám ho jen zde, nevadí mi ho platit, protože dostat se k pravdivým informacím o autech je v dnešní době velmi těžké. Chválím práci p. Vaculíka a přeji mu, aby špatné komentáře přehlížel, protože kdejaký "autař" ví přeci víc 🙂. Nadhled je tedy potřeba. Pro mne osobně byla recenze Focusu velice přínosná a děkuji za ní.
Jinak všem přeji krásné Vánoce ✌️
24. 10. 2022 07:11
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
:D :D
24. 10. 2022 04:16
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Všechny argumenty jsem uvedl už dříve, ale muzu ti je zopakovat: článek jsi nečetl, jak si vedou prodeje premium nevíš, ale 3.14tchovat budeš furt. Je to tady úplně strašné, ale lezeš sem furt jak závislák. Proč? Protože tvuj život stojí za hvno a ty sem chodíš lecit si komplexy. V práci te asi někdo buzeruje, možná ti stará kali na hlavu, a ty to zkoušíš přenést na někoho dalšího. Už sis parkrat změnil nick, protože ses znemožnil a myslíš si, že to nikdo nepozná:)
Ja tu jsem od 35, s tím samým, odvozenym od křestního jména, s letadlem to nemá nic společného, kapisch?
23. 10. 2022 21:12
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
No vida, ako si sa pekne vyfarbil. Argumenty došli.
Takže žiadny Ivan... No a čo tá ruská stíhačka v nicku? :-[] Asi ti budem hovoriť Sergej. ;-)
23. 10. 2022 19:27
Re: Bežte už fakt do niekam do riťkáloviec...
Kámo? Nejsem ani Boris, ani Kolja, ani Ivan. Takže kamarádi asi nebudem. Takové hvno se bude navážet do Vaculíka :-) :-) :-)