Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Je to tady. Britové nasazují protihlukové kamery!

Spojené království začíná pomocí hlukových kamer cílit na rušivá auta a antisociální řidiče. Velký bratr třídí společnost, pomocí algoritmu má automaticky ignorovat slušné jedince.  
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
29. 10. 2022 11:01
Re: Orwellovský přístup ?
Autor BY to MĚL VYSVĚTLIT jak to je = jestli je "jen" BULVÁRní novinář a šlo o BULVÁRní zadání SCHVÁLNĚ takhle BULVÁRně

nebo jestli je zcela odtržen od reality = a fakt chce aby výfuky co neprojdou STK se rozhodně nechaly být

Můj tip = NEodpoví ;-)
Avatar - Mikesus
29. 10. 2022 10:59
Re: Orwellovský přístup ?
Dle autora asi ano.
Ja na tom nic špatného nevidím a naopak by se to mělo trestat hodně přísně.
Avatar - Mikesus
29. 10. 2022 21:56
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Dobře ty. To přesně sedi na areseho. Zajiste nechce, protože by se to dotykalo jeho. On má právo ostatní omezovat, on sám nesmi být nijak omezen.
Avatar - Mikesus
29. 10. 2022 21:55
Re: Další levičácké utahování šroubů...
:-[] :-[] :-[] :-[]
29. 10. 2022 10:22
Orwellovský přístup ?
.....Orwellovský přístup detekuje nehomologované výfuky antisociálních řidičů....

Snaha o snížení hluku je něco špatného ?
29. 10. 2022 18:34
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Ááá, král demagogie promluvil. :-[] :-[] :-[] :no: Aneb - zaprdění zezelenalí měšťáci tu vyjádřili své "oprávněné pohoršení" :-[]
29. 10. 2022 11:46
Re: Orwellovský přístup ?
Tak princové z Persie se svými plnokrevníky z Itálie umí být pekne otravní ;-)
29. 10. 2022 19:52
Re: Další levičácké utahování šroubů...
https://cs.m.wikipedia.org/…ola_(literatura)
Demagogie je něco jiného. Jakoze nečekám, že by to někdo tak hloupej mohl pochopit. Ale občas se zadari a koza spocita matematický příklad ;-)
29. 10. 2022 16:11
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Aneb jeden má radost a tři sta lidí okolo je nasraných. To má být ta tolerance ?
29. 10. 2022 15:52
Další levičácké utahování šroubů...
...a šikana zejména mladých řidičů.Prostě hnus. Každý správný petrolhead si obdobím tuningu v mládí prošel a hlasité výfuky je pak začnou při jízdě za pár let stejně obtěžovat, takže u dalšího auta už je pak nemají. Aneb - dopřejme mládí také nějakou tu rados a projevme trochu tolerancet! :-)
30. 10. 2022 16:31
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Proč by mě měl někdo zakazovat "moje cesty do Kaufladu"? A ty do nákupních center autem nikdy nejezdíš? Nebo si fakt myslíš, že já na svém autě mám řvoucí výfuk, jako nějaký puberťák? To jsou naprosto absurdní výblitky totálního diskusního zoufalce. :-)
30. 10. 2022 15:00
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Lidi tvého ražení mě fakt nemůžou urazit, protože od nich takové urážky při nedostatku protiargumentů čekám. Takže bohužel, marná snaha! :-) :-) :-)
30. 10. 2022 10:50
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Tak jasně. Progresivističtí fanatici chtějí co nejdříve úplně zakázat dostupnou individuální mobilitu, to je váš konečný cíl. Jen k němu dospíváte postupně, salámovou metodou... :-O :no:
29. 10. 2022 17:22
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Mě baví srát lidem na rohožku. Doprej mi trochu potěšeni Arese a pozvi si mě. Ukaž trochu tolerance :yes: časem mě to přestane bavit
31. 10. 2022 06:35
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Konečně to funguje. A už ty tvoje blitky nevidím :)
30. 10. 2022 22:31
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Nevěřím, že jsi takové pako, že nechápeš rozdíl mezi budoucností a současností. Ale třeba se ve tvém případě mýlím... :D
30. 10. 2022 18:09
Re: Orwellovský přístup ?
Jenze ta pravidla plati pro vsechny vozy ze stejneho obdobi.

Vzhledem k tomu, ze stale ma F-Pace SVR 5.0 supercharged homologaci, muzou takhle buracet klidne i litrove trivalce.

Takze opakuju - neni treba se tim trapit.
30. 10. 2022 15:33
Re: Další levičácké utahování šroubů...
ty jsi ještě žádný argument nedal. konspirační teorie o tom, jak ti někdo chce zakazovat tvoje nedělní cesty do Kauflandu nejsou argument. nebo že ti chtějí sebrat možnost manuální převodovky ve tvojí schádé...
30. 10. 2022 06:38
Re: Další levičácké utahování šroubů...
:yes:
29. 10. 2022 18:06
Re: Orwellovský přístup ?
systém má přístup do registru aut. Pak není problém vyhodnotit parametry každého modelu samostatně
29. 10. 2022 17:54
Re: Orwellovský přístup ?
Tak musi to tolerovat nejhlucnejsi auto v provozu ktere se kdy prodalo. Takze bych si s tim hlavu nelamal. Slyseli jste treba F-Pace s petilitrem? Je to nehorazny masakr. Ale je to legalni, stejne jako kdejake ferrari atd. :-!
30. 10. 2022 20:22
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Vy jste tak u te klávesnice dva? Jeden píše konspirační teorie o zákazu individuální mobility a druhy je za hodinu popírá?
Avatar - Stejsn
30. 10. 2022 18:11
Článek je sr_čka,
stejně jako vždy, pokud je pod ním podepsán tento googlebot. Randál postihovat je ovšem správné a začal bych motorkama.
30. 10. 2022 10:53
Re: Další levičácké utahování šroubů...
Ty jsi tupe hovado