Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auto Bild Qualitätsreport 2007: Hodnocení vozů Honda

Od roku 2001 zveřejňuje Auto Bild výroční zprávu o kvalitě a spolehlivost automobilů. Čtenářům nabízí rychlý, ale komplexní přehled, sestavený ze sedmi hodnocených disciplín. Zde je výsledek vozů značky Honda.
Zpět na článek
2. 9. 2007 23:11
neregistrovaný "GOES"
3. 9. 2007 15:54
neregistrovaný "LS"
3. 9. 2007 16:51
4. 9. 2007 09:13
neregistrovaný "Beran"
7. 9. 2007 09:18
neregistrovaný "kost"
neregistrovaný "GOES"
2. 9. 2007 23:11
Jojo
Honda kvalitní auto je, to je jasný....ono u žádný automobilky(ani u Hondy) to nejni to co bejvalo že, ale za co Hondu musim pochvalit je to , že pokud je problém tak ho řeší a stavěj se k tomu čelem a né jak jinde....A vo tom to je. :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "LS"
3. 9. 2007 15:54
Re: Jojo
:yes: :yes:
neregistrovaný "Beran"
4. 9. 2007 09:13
Honda
Teď ji sice nemám , měl jsme jednou (1995 až 1999 Civic sedan)a vzpomínám na ní s velkým uspokojením a respektem. Je prima, že si tahle podle mě jednoznačně nejsympatičtější značka stále drží renomé, kvalitu a vyvolává zájem jak skvělým řešením, precizním zpracováním, tak vysokou kvalitou i skvělým servisem (i u nás). No a cena? To už tak bývá, co je kvalitní, bývá i drahé. Ale ne vše co je drahé, bývá kvalitní (viz. Alfa Romeo...) a kvalita a cena spolu tvoří vždycky tak spijité nádoby, že něco bývá vždycky za něco...(KIA, Hyundai). Na Hondě je mi sympatická i její nezávislost, čímž podobně jako BMW dokazuje, že není při dostatečně zdravé a velké společnosti potřeba vytvářet ty násilné slepence a la Ford či GM.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kost"
7. 9. 2007 09:18
Kvalita dobrá, modelová politika už méně
Honda Legend by byla můj favorit mít pod kapotou diesel místo benziňáku. Stačilo by 3.0.
Rozbalit vlákno
0