Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Martin Vaculík a Suzuki Vitara. Auto, které najeté kilometry dokonale maskuje!

Jako další mladou ojetinu si Martin Vaculík do svého bazaru přizval model Suzuki Vitara. Za nejpodrobnějšími informacemi vyrazil až do Brna!
Zpět na článek
Avatar - pradeda777
1. 11. 2022 07:14
Kdysi dávno.....
.....měla Vitara v útrobách i malé 2.5 l V6. Parádní svezení. To bylo v době, kdy se ekoteroristé teprve narodili a nemohli ještě škodit....k.u.r.w.a,,,,,, :-(
Rozbalit vlákno
5
1. 11. 2022 08:06
Re: Kdysi dávno.....
To byla ale Grand Vitara a ta měla i 3,2 V6.
Avatar - KANKUNEN
1. 11. 2022 08:44
Re: Kdysi dávno.....
Dědku, to auto mělo 144 koní, na stovku za 11. Beztak to žralo 12 litrů a byla to mrtvola.
1. 11. 2022 09:30
Re: Kdysi dávno.....
Ale víš jak. Dřív byla tráva zelenější, obloha modřejší, whisky měla 80% a holky dávaly jen jsi na ně mrknul:)
Avatar - Johnnie Walker
1. 11. 2022 09:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Mikesus
1. 11. 2022 10:23
Re: Kdysi dávno.....
To není důležité. Hlavně že člověk mohl říkat, že má V6 pod kapotou. Ale Octavie s 1.6 byla dynamičtější.
2. 11. 2022 14:36
Souhlas a dík!
Předně opět parádní video, děkuji! Doufám, že se Vám bude dařit pokračovat s natáčením i nadále.
S doporučením vozů Dacia - Suzuki - Toyota a Lexus se nedá než naprosto souhlasit!
Bohužel si dnes spousta Čechů myslí, že auto "německé kvality" bude vždy kvalitnější a spolehlivější než "auto z východu"... Můj otec rád vzpomíná, jak se říkávalo: "Japonec nakonec...... Ale nakonec je NEJLEPŠÍ!"
Jak jsem zvyklý na "dobře zaběhlé" atmosférické motory, tak mi ten rozdíl v kompresních tlacích mezi válci přišel už docela velký, ale když výrobce dovoluje rozdíl až 3 bary, tak asi v pohodě no.
Doufám, že jednou našetřím na ojetou hybridní Toyotu. :-)
Rozbalit vlákno
0