Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Austral má české ceny, základní mild-hybrid startuje od 770.000 Kč

Nástupce Renaultu Kadjar je dostupný s dvojicí mild-hybridních motorizací, dvěma převodovkami a ve čtyřech výbavových stupních.
Zpět na článek
10. 11. 2022 18:47
10. 11. 2022 18:07
Já tomu Renaultu asi nerozumím...
Když se jim podaří pěkné a slušně udělané auto, což Austral bez pochyby je a nezazdí ho cenou, tak mu dají takové parametry, které se nedají akceptovat. Mildhybridní TCe 160 by se dala bez problémů akceptovat, jenže je nějakého důvodu opět přidušená a jede maximálně 175kmh? Takže se na dálnici ani nemůžete svézt (v Německu)... Co to sakra je?

Kadjar se stejným motorem vmax 210kmh, což je v pohodě...Divné :'-(
Rozbalit vlákno
3
Avatar - twistedTSD
10. 11. 2022 20:07
Re: Já tomu Renaultu asi nerozumím...
No proč asi, Renault hodlá maximálku osekávat plošně tak jako Volvo. Oficiálně pro tvoje dobro, realisticky kvůli nákladům zejména u EV. Ale kdo by s takovým pekáčem jezdil přes 180.
Avatar - xxc
10. 11. 2022 20:54
Re: Já tomu Renaultu asi nerozumím...
So Scenicom bezne jazdim okolo 180, ved su to spalovacie auta.
10. 11. 2022 22:54
Re: Já tomu Renaultu asi nerozumím...
Strašná krivda, že francúzskym rodinným SUV sa v Nemecku nepreveziem 200 km/h.
Avatar - hugino
10. 11. 2022 18:47
Pekné ale ...
...dať za Renault v základe 32 000 € s parametrami / zrýchlenie 0-100 km/h 10.7 s a max rýchlosťou 175 km/h / tak to je dosť trúfalé. Aj keď je to vcelku pekné auto tak určite radšej toto https://www.sauto.cz/…ashqai/174692619 keď už by som chcel ostať v koncerne.
Rozbalit vlákno
1
10. 11. 2022 22:58
Re: Pekné ale ...
S tým mizerným manuálom s polkilometrovými dráhami som už mal bohužiaľ česť a podľa mňa to nechceš. Inak sa nový Kaškaj celkom podaril. :yes:
10. 11. 2022 19:50
Auto od automobilky, která....
uměle omezuje rychlost u svých výrobků na směšnou hodnotu (jak asi díky tomu ošidila podvozek, aby snížila náklady?!) a nenabízí u své novinky jedinou nehybridní motorizaci si nikdy nekoupím a určitě nebudu sám. To je absolutní výsměch zákazníkům a dobrovolná sebevražka. :-O :-O :-O :no: Renaulte, míříš přímo do automobilového pekla! :-O :-( :no:
Rozbalit vlákno
2
10. 11. 2022 23:01
Re: Auto od automobilky, která....
Hej, lebo multilink a 4Control je určite ošidzovanie podvozka. A bez mild-hybridu si už čoskoro nič nekúpiš, takže smolu nemá Renault, ale skôr ty.
10. 11. 2022 23:56
Re: Auto od automobilky, která....
Nikoliv, ještě pořád je k mání poměrně dost nehybridních aut - naštěstí! :-) :yes A 4Control je velmi kontroverzní zařízení, které řadu potenciálních zákazníků spolehlivě odradí. Vyzkoušel jsem si ho a při ostřejší jízdě to bylo vysloveně řidičsky nepříjemné - člověk nikdy nevěděl, jak se to auto v další zatáčce zachová... :-O : Ve svém autě bych to nechtěl mít ani zadarmo! :-O :-O :-O :no:
10. 11. 2022 20:56
Nevím, zvenku budiž
ale ty digitální nesmysly se mi nelíbí, stejně jako milion tlačítek na volantu, toho abych se bál pomalu dotknout. Ve finále za ranec peněz dostanu vozítko s maximálkou 175 km/h a zrychlením jako třeba Suzuki SX4. Raději budu opečovávat svého Japonce.
Rozbalit vlákno
0