Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lancia ožívá! Představila nové logo a designový jazyk

Renesance jedné z tradičních italských značek je zatím ukryta v nevšední soše.
Zpět na článek
30. 11. 2022 20:25
30. 11. 2022 10:43
No a je to spravený.
Auta sice prakticky nedělají x let žádná, ale jdou s dobou. Plamenná prohlášení jako nová éra nebo trojrozměrný manifest, potom nechybí ani otřepané floskule jako designový jazyk nebo světelný podpis a po letech, kdy se všichni v automobilce léta šťourali v nose, ohromí novým logem.

Logem, které dnes už ani není moderní, má 3D efekty, použili i barvu a nevypadá jako samolepka. S tím se díra do světa udělat nedá (ironie).

Tak se na Lancii těším. Snad se nějaké dožiji. (Ironie.)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - sorpersa
30. 11. 2022 11:10
Re: No a je to spravený.
Mne sa to logo páči. Nepáči sa mi ako mvšetci zrazu lepia náczvy na zadné kufre, jeden sa opičí za druhým, lebo je to moderné.. kks všetko moderné mi už pomaly lezie na nervy... aj tie infotaimenty ---- úžasný nápad... i cocpit... ako neviem aký to má význam, keď oči človek musí mať na displayi aj keď chce pusriť kúrenie... strašná doba... Novej Lancii držím palce, ale asi to zas prepália s cenovkou, ako to býva u FCA zvykom... stará Delta/Prisma boli autá v cene Golfa, toto zase budú pchať do prémie... ako to skončí v tomto prípade, už vieme a nemusím byť ani baba Vanga...
30. 11. 2022 13:57
Re: No a je to spravený.
:D Pobavilo, ale tak ostáva mi len súhlasiť. To logo vyzerá ako z éry Dacie, keď chrlila prvý Logan. A ten dizajnový jazyk...Čo si mám o tom myslieť. Niečo super nekonkrétne, čo bežne robia študenti na Transportdizajne VŠVU. Nič no, čakal som trochu viac od tohto zámeru.
30. 11. 2022 12:09
Dizajnový jazyk
Nech už idú všetci s tými dizajnovými jazykmi niekam do riti... Voľakedy navrhovali autá dizajnéri profesionáli, a žiadny "dizajnový jazyk" potrebný nebol. Automobilový dizajn mal úroveň a šmrnc, autá sa dali nazvať peknými a niektoré aj krásnymi. Dnes sa na tie neforemné obludy pomaly nedá pozerať - všetci produkujú jeden grc vedľa druhého. Česť nemnohým výnimkám.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
30. 11. 2022 15:11
Řekl bych, že je to k smíchu,
kdyby to nebylo k pláči.
Rozbalit vlákno
3
30. 11. 2022 15:35
Re: Řekl bych, že je to k smíchu,
No spíš k tomu pláči, pokud se to uskuteční, tak vše bude elektrické :no:
Avatar - del42sa
30. 11. 2022 18:26
Re: Řekl bych, že je to k smíchu,
https://elektrickevozy.cz/…se-to-v-budoucnu

:-! :-!

spíš k pláči .....
30. 11. 2022 19:11
Re: Řekl bych, že je to k smíchu,
Tak ten článek je psaný hodně zvláštně, přemýšlím, co tím chtěl auto říci? Že je dobře nebo špatně, že se elektrovozy tak málo prodávají? hmmm

Za mě, ať si každý vybere a koupí za své peníze, co chce, co mu dává smysl, ale ať mi proboha nikdo necpe, co si mám koupit. Ještě navíc ve jménu ekologie, je to naprosto hloupé ;-)
30. 11. 2022 20:25
R.I.P. Lancia...
...přechod na elektrodebilitu tuto značku definitivně zabije. :-O :-( :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - kuk
30. 11. 2022 21:18
Re: Nejnovější zprávy ze světa nařizované elektrodebility
K*kotforum, dezinfobible všech vypatlanejch zabedněců. :D :D :D :-! :no:
Avatar - Ja Prvni 123
3. 12. 2022 19:44
Lancia naopak umírá.
Pokud tedy nezrevidují svůj záměr ji dělat jen na baterky.
Rozbalit vlákno
0