Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dobrá cena, mimořádná kvalita: S MG EHS se Čína nemusí bát ani vyspělých trhů

Zemi za Velkou zdí máme spojenou spíše s elektromobily než s plug-in hybridy. Ovšem i ty tamější značky umějí. A dokážou v nich nabídnout i výjimečné věci.
Zpět na článek
12. 12. 2022 17:44
13. 12. 2022 03:46
12. 12. 2022 17:44
Preplo vám?
Tento článok aj ten o darčekoch pre motoristov je čistý PR kec a napriek tomu žiadne označenie. :no:
Rozbalit vlákno
1
12. 12. 2022 17:50
MG EHS nekupovať
Mám možnosť si cez obchodných partnerov požičiavať autá na víkendy, niekedy aj dlhšie a teda nedávno prišlo aj na toto MG EHS. Musím povedať, že tento PR článok (jasné, nepredáva sa to, tak to tlačia ako sa len dá) ma po skúsenosti s autom ešte viac naštval. Veď ten krám ani s nabitou batériou nejazdí na elektrinu, čistý odrb. Vraj je to kvôli zime, lebo chýba tepelné čerpadlo. Spaľovací motor sa tak najprv pomerne dlho zahrieva a aj potom treba manuálne prepínať do elektrického režimu. To znamená, že 20 km cesta do práce nakoniec vychádza na spotrebu 8 litrov. :) No poviem vám, že zistiť toto po kúpe, tak by som bol pekne naštvaný. A vy im tu ešte robíte reklamu. Hanbite sa. :no:
Rozbalit vlákno
1
12. 12. 2022 19:22
Re: MG EHS nekupovať
:yes: Čo čakať od bulváru. Blesk je Blesk. :no:
Avatar - twistedTSD
13. 12. 2022 03:46
What
Nějak vám vypadlo označení placeného článku. Asi nejvíc pobavilo, že se redaktor rozplývá nad 800km dojezdem při důsledném užívání hybridu, což je hodnota, které dosáhne kdejaký starý pekáč.
Rozbalit vlákno
0