Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot Inception láká na vizi budoucnosti, má působivé parametry a podivný interiér

Automobilka slibuje revoluční zážitek z jízdy, intuitivní ovládání, výrazný designový jazyk a působivou technologickou výbavu.
Zpět na článek
9. 1. 2023 15:27
10. 1. 2023 06:41
9. 1. 2023 15:23
Chtěl bych vymyslet něco vtipnějšího
než otřepané dotazy na šarži THC, kterou se zhulili v Peugetu než tento PR slint vyplodili (kolikpak při tom vzniklo oxidů uhlíku a dusíku asi?). Ale na 15 minusů to bude stačit i takto, díky redakce. Co říkáš Pepíčku tam vzadu? Že bych měl napsat něco k věci? Mno, jak říká odcházející prezident, mno. Hnus zvenku, ještě větší hnus vevnitř - ó pardon, to nebylo míněno o rasově nezávadné postavičce na místě šoféra. Ačkoli tedy, na místě šoféra to já být příslušníkem té rasy tak mě to urazí vyrabuju nějaký obchod. Ježiš lidi zase jsem sjel od tématu do škarpy. Sorry jako, já už na tuto novou dobu prostě nemám, promiňte jednomu hloupému gerontu.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Roland Von Wagen
9. 1. 2023 18:06
Re: Chtěl bych vymyslet něco vtipnějšího
V reklamách na auto sedí za volantem vždycky žena. Sexismus? Tohle je ten správný. Ten nikomu nevadí. Ono to i trochu souvisí s tím, na koho automobilky v posledních letech cílí. Důležité je u auta apple carplay a recyklovatelné potahy. Jinak jsou to všechno bezpohlavní kysně na baterky... Takové plešaté černošky.
9. 1. 2023 18:44
Re: Chtěl bych vymyslet něco vtipnějšího
A co se divíte, lev přece patří do Afriky.
Avatar - Stejsn
9. 1. 2023 15:27
Jási myslím,
že s tím co Stellantis předvádí, si Peugeot o nějaké budoucnosti může nechat jenom zdát.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barry Lyndon
9. 1. 2023 17:25
a spotřeba klimatizace?
Tak přesně takto prý elektromobil vypadat nemá, protože propájí obrovské množství energie na klimatizaci. Ale třeba mají nějaká hyperokna nepropouštějící tepelné záření, co my víme...
Rozbalit vlákno
0
9. 1. 2023 17:46
To som zvedavý
Peugeot tvrdí, že ten divný volant hypersquare sa v roku 2026 dostane do sériovej výroby. Na prvý pohľad vyzerá veľmi absurdne, ale nemusí to byť úplne márne. Skôr tá 360-stupňová obrazovka nad tým mi príde ako riadny nezmysel resp. len niečo pre koncept. V každom prípade to vyzerá, že i-Cockpitu ako ho dnes poznáme čoskoro odzvoní. :-)
Rozbalit vlákno
0
9. 1. 2023 18:44
Zapomeňte na spotřebu 12,5
Při tom protiaerodynamickém zombie a tom prosklení to nemůže mít 12,5.

A dále autonomní řízení 4 má být na dálnici a jinde pouze 2.

A k volantu. I Tesla nakonec přešla zpět na kruhový volant.
Rozbalit vlákno
0
10. 1. 2023 06:41
...
Paci sa mi, ze Peugeot vidi realne buducnost Francuzka a za volant dal automaticky cerosku...
Rozbalit vlákno
0