Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Elektrický autobus zkusí silnici vybavenou bezdrátovým nabíjením za jízdy

Mezinárodní společenství testuje možnosti odstranění neduhů elektromobilů. Nabíjení za jízdy může pomoct nedořešené infrastruktuře, do zkušebního provozu budou zapojeni návštěvníci výstaviště.   
Zpět na článek
14. 1. 2023 11:55
14. 1. 2023 10:30
Takže sotva tu D1 dodělali...
...tak jí budou zase rozkopávat. No co, pokrok nezastavíš, alespoň ušetří za sůl, když bude vyhřívaná.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Hammunasakra
14. 1. 2023 11:00
Re: Takže sotva tu D1 dodělali...
CHYB(ných rozhodnutí i provedení) JE NA rekonstrukci (slovensky sorry jako NOVÁ DÁLNICE) D1 TOLIK, že BY to až tolik nevadilo :-O :*) :D :-!
14. 1. 2023 13:46
Re: Takže sotva tu D1 dodělali...
Ty si zase chytrej viď? Kdy si po D1 jel naposled? Alespoň do Humpolce… Btw největší chyba při rekonstrukci D1 byla, že nedošlo k jejímu rozšíření na 3 pruhy po celé délce Praha - Brno ;-) Jinak je poměrně v pohodě…
14. 1. 2023 16:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
14. 1. 2023 22:10
Re: Takže sotva tu D1 dodělali...
Tříproudová dálnice se od dvouproudé liší jen tím, že odstavné pruhy vpravo má dva. ;-)
Avatar - Jenda Kudera
14. 1. 2023 11:55
...
Někdy minulý rok jsem četl o nabíjení pantografem, zajímalo by mně porovnání těchto dvou způsobů, u toho bezdrátového mi připadne, že budou velké ztráty, kolik kilometrů musí ten vůz opravdu ujet, aby se opravdu něco nabilo a nešlo to do mínusu.
Rozbalit vlákno
0