Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Toyota představila dvě speciální edice GR Yarisu pojmenované po světových šampionech WRC

4 komentáře

Avatar - KANKUNEN
KANKUNEN
malé auto do 4m. Najednou se mi i mé STI zdálo zbytečně velké. Ten kufr prostě překáží a bere místo v zatáčce. Yaris GR, to je to pravé.
Avatar - Ozzman
Ozzman
Já to tady říkám už řadu let, že pro zábavu v dnešním provozu v reáliích ČR je ideálné auto B segmentu, protože šířka a délka. I kompakt už dnes narostl a s nejedním střednětřídním autem máš problém v zatáčce na okresce, když se potkáš s dodávkou.
Avatar - pradeda777
pradeda777
Souhlas. Délka do 4.5 a šířka 1,8 je na naše silnice tak akorát.... :-! Pro ty, co tráví hodně času na dálnici, pak do 5 metrů a šířka do 2 metrů (se zrcátky) je myslím fajn.... :-!
Avatar - Ozzman
Ozzman
Jasně, na dálnici je to jiné, hlavně větší auto s větíšm rozvorem je na dálnici určitě pohodlnnější, než B segmentová "naštvaná" nákupní taška 😁