Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný VW Touareg odhaluje první detaily, na fotkách i videu

Faceliftovaná podoba Volkswagenu Touareg se má představit letos v květnu. Už nyní značka zveřejnila fotky maskovaného prototypu a zcela odhalený interiér.
Zpět na článek
16. 2. 2023 07:33
17. 2. 2023 11:52
Avatar - Dinar
16. 2. 2023 07:33
Tak uvidíme,
jaké motorizace fl touareg dostane. Poté, co x5, gle nebo qx7 ztratily svou prémiovost ovládacích prvků, kabiny vypadají podobně a všichni už patlají, nedává příplatek za premii oproti touaregu smysl, ještě tedy bude záležet na těch motorizacích. Osobně jsem zvědav, kdysi jsem měl touarega první gen. a vůbec na to auto nevzpomínám ve zlém, designově se mi akt. gen. docela líbí, tak počkáme na odhalení fl a plné info. Zatím :yes:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - speedfred
16. 2. 2023 07:56
Re: Tak uvidíme,
Áno súhlas, súčasná generácia je veľmi pekné auto a doteraz mala aj slušné motorizácie.
Čo ma ale prekvapilo ako je cenovo vysoko. Má to prémiovú techniku ale v r 21 keď som nad tým uvažoval tak som bol na cenovej urovni X5 45e príp aj vyššie.
Avatar - Dinar
16. 2. 2023 09:49
Re: Tak uvidíme,
Tak uvidíme, jak se vycení s pofaceliftem, ona fl x5 je při stejné výbavě jako preface o skoro 200 tis výš, a to na některé věci je ještě aktuálně ban (např. natáčení zadní nápravy) a podobně facelift gle, taky dvěstě navrch a nic navíc tam není.
17. 2. 2023 11:52
Převlečená Q7
Měl jsem ho kolem roku 2010, uzávěrky diferenciálů, redukce, na tankodromu na kurzu jízdy v terénu dokázal neuvěřitelné věci. Trochu hrubý, ale plno legrace. Tohle je úplně jiné auto, voňavka která do terénu nemůže.
Rozbalit vlákno
0