Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zákaz lovu velryb způsobil poruchy tisíců převodovek

Ve Spojených státech amerických byl zákonem z roku 1973 zakázán lov velryb. To vyústilo v selhání tisíců automatických převodovek různých výrobců, ale především koncernu General Motors.
Zpět na článek
5. 3. 2023 07:53
4. 3. 2023 22:22
Ekozeroristi a hippici!
Absolutně nechápu, jak jsme to mohli dopustit, vorvaňů je dost, navíc škodí přírodě, protože dýchají náš kyslík a prdí! Dřív jsme žili ve svobodném světě, velrybí tuk se používal jako mýdlo, svicky, dokonce i pouliční osvětlení! Styďte se ekoteroristi!
Rozbalit vlákno
4
5. 3. 2023 11:45
Re: Ekozeroristi a hippici!
Já zase nechápu, jak někdo může omlouvat a podporovat vraždění těchto sympatických tvorů! Je mi z tebe na blití! :-O :-( :no: Tvé poznámku o jimi spotřebnovaném kyslíku a jejich prdech považuji jen za nejapný žert... :-( Je moc dobře, že velrybí tuk už se do automatických převodovek nepoužívá! :-) :yes:
5. 3. 2023 11:54
Re: Ekozeroristi a hippici!
Ty myslíš že to nebyla ironie?
5. 3. 2023 12:10
Re: Ekozeroristi a hippici!
Pokud jo, tak je to samozřejmě O.K. :-) Ale jsem moc rád, že dnes už jsou vorvani chráněni! :-) :yes:
6. 3. 2023 07:44
Re: Ekozeroristi a hippici!
Ale no tak, Adrese. :D Samozřejmě že to byla ironie, jen jsem se to snažil zasadit do dnešního kontextu abych imitoval dnešní obhajobu studených dieselů ve městech. :yes:
5. 3. 2023 07:53
Jsme ***
Ten popis… strašné
Rozbalit vlákno
0
5. 3. 2023 08:59
Lidstvo v minulosti udělalo...
... a dozajista ještě i udělá mnoho velmi špatných věcí, které v určitém úhlu pohledu fungují a zdají se zprvu ku prospěchu.

Čánek jsem přečetl a vzal na vědomí, ale zjišťovat na kolik % je to pravda ani nehodlám. I kdyby to % bylo sto, tak horší byla třeba atomovka v Hirošimě a na Auto.cz to také patří, protože tam to pocuchalo továrnu Mazda, nějaké to auto a jistě i nějaké dělníky té fabriky.

Význam takového článku pro čtenáře zdejšího webu by byl podobný a jen o malinko větší, než význam mého příspěvku. A titulek ve stylu efekt motýlích křídel komentovat snad ani netřeba.
Rozbalit vlákno
2
5. 3. 2023 09:40
Re: Lidstvo v minulosti udělalo...
Článek tu o tom samozřejmě je, stačí si ho vyhledat
https://www.auto.cz/…arem-r360-132709
Je tam psáno i to, ze se tam v te době automobily nevyrabely, i to, ze fabrika to zvládla prakticky bez úhony.
A jinak… tvuj běžný standard :yes: pro me třeba byl článek zajímavý a přínosný. Takže by se slušelo k podobným prohlášením dopsat “podle mého názoru”. Jinak by to mohlo vyznit tak, ze to je pravda.
6. 3. 2023 07:57
Re: Lidstvo v minulosti udělalo...
hmm tak to uplne nevyslo :D :D