Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Do Evropy míří další čínská značka, prémiové HiPhi začne s dostupným modelem

Čínská prémiová automobilka HiPhi  představí na autosalonu v Šanghaji nový model, který by měl zamířit i na evropské trhy.
Zpět na článek
30. 3. 2023 09:25
30. 3. 2023 11:40
30. 3. 2023 12:58
30. 3. 2023 09:25
Ještě pár let
A Čína si u nás ukousne pořádnej kus koláče na autotrhu
Rozbalit vlákno
37
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 09:42
Re: Ještě pár let
samozřejmě, v Ev plečkách evropskou konkurenci mimo luxusní vozy naprosto rozdrtí.

Zákaz spalováků - totátální likvidace evropského automobilového průmyslu.

Taky kdo by si kupoval bezpohlavní Ev ludru, která vypadá stejně každá podobně jak druhá - za 200 000 Kč víc než za kolik bude čínan?

proč by pro probohoda někdo dělal?

Tramvaj jako tramvaj :-)

Kdo chce kam - pomožme mu tam!
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 09:47
Re: Ještě pár let
Tramvaje smysl mají, EV ne.
30. 3. 2023 10:53
Re: Ještě pár let
Stale stejne vykrikovani polopravd a lzi…..
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 11:23
Re: Ještě pár let
Chceš nám říct že evropská či americká EV plečka bude levnější jak čínská EV plečka?

Na to tiše zapomen, Trofime. :-)
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 15:43
Re: Ještě pár let
Zklidni hormon, zkrate :-) :-) :-) :-!
30. 3. 2023 09:57
Re: Ještě pár let
Hloupí koupí. Desoláti si totiž neuvědomují, že každý nákup čínského produktu je kousek mříže na klec pro ně a kousek gumy na pendrek, kterým je čínští komunisté jednou zmydlí.
Avatar - Ernesto de la Cruz
30. 3. 2023 10:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 10:33
Re: Ještě pár let
Škoda že se vým doporučním sám neřídíš, fejkový Hamunáku, multinicku :-)
Avatar - Ernesto de la Cruz
30. 3. 2023 10:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 15:44
Re: Ještě pár let
Vidím že máš vyzkoušeno ret_rde.
Avatar - Roland Von Wagen
30. 3. 2023 10:09
Re: Ještě pár let
Je úplně jedno, jestli z Číny nakupují evropské automobilky díly a suroviny nebo sem číňani dovezou celé auta. A ty evropské automobilky si za svůj nevyhnutelný konec mohou jen samy.
Avatar - Barry Lyndon
30. 3. 2023 10:55
Re: Ještě pár let
Tak to opravdu není jedno! :no: :-[]
Avatar - pradeda777
30. 3. 2023 10:15
Re: Ještě pár let
....jo kamaráde...ti Chcimírové a Budělípové jsou hotové neštěstí pro tento národ..... :-(
30. 3. 2023 10:24
Re: Ještě pár let
No však chciválkům nikdo nebrání se zapojit jinak než tlachama a bojovnejma řečma na diskuzích. Ale většina z atěch chcípáků nebyla ani na vojně a válku zná z americkejch akčních filmů.
Avatar - Barry Lyndon
30. 3. 2023 12:08
Re: Ještě pár let
Každý se na podporu Ukrajiny zapojujeme, jak umíme (já třeba finančně).

A podporovateli dua Putin & Si Ťin-pching po zásluze opovrhujeme a to včetně všeho ruského a čínského.
30. 3. 2023 15:13
Re: Ještě pár let
Když v 90 napadli USA Irák, byl jsem nadšen, sice se ukázaly vylhané záminky, ale v poho. Když ho napadli podruhé jen jsem sledoval co vyleze, jasně že to bylo účelové a vylhané. Pak další války a útoky a vraždění v zájmu míru a demokracie a na oko všechno katastrofa útěk se staženým vocasem. Od té doby je mi jasné že není hodná a špatná strana, ale jen zájmy a že pravda někdy vyleze až po delší době. Pokud přispíváte ze své kapsy je to v pořádku, ale dejte pokoj nám ostatním, co za tím vidí něco jinéh a nechceme dělat užitečné idioty cizím zájmům.
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 15:46
Re: Ještě pár let
ty woe nquč se česky !!!!!!! kdyžtak USA napadly woe
a pozor, může ti prasknout žilka, ruSSofile
30. 3. 2023 15:53
Re: Ještě pár let
No nic doufal jsem jsi jeden z těch co dokáží používat hlavu, omyl. Proč nadávky a urážky? To vás někde školí (teda kromě čt a novinek) že když nemáte argumenty tak mustíe začít urážet? Co z toho co píšu není pravda? Víš hochu,největší *** je, že v 80 jsem taky nežral režimu všechno a za své názory jsem by americkej kolaborant a sluha. Je to pořád stejné, je skupina co vládě nežerou každou *** a pak je skupina co je nenávistná proti nám, co to vidí jinak.
Avatar - Mokrous
30. 3. 2023 19:00
Re: Ještě pár let
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
30. 3. 2023 20:16
Re: Ještě pár let
Idealni cas dnes bojovat proti zajmum USA, nasemu spojenci... WTF

Po roce 1939 bys uplne stejne vytahnul prava cernochu. A svym whataboutismem ospravedlnoval nemecke koncentraky???
:no: :no: :no:

Staci ti to jako argument?
Nebo je to na tebe prilis slozita paralela?

PS Ano i behem valky byli cernosi v USA utlacovani. To neznamena, ze je to relevantni tema v kontextu valky! Ja prava cernochu samozrejme uznavam take. Stop rasismu!
31. 3. 2023 08:55
Re: Ještě pár let
Asi jsi krapet popleten, kde proti čemu bojuji? Lidé jako ty se v 80 ptali asle stejně jako ty, proč svýmy nazory pomáháš našemu nepříteli USA a našeho bratra SSSR si nevážíš. Můžeš zastávat názor jaký chceš a to taky děláš, ale proč za každou cenu musíte hledat nepřítele v lidech, co váš názor nezdíli a ještě dokážete podsovat stupidní přirovnání, která s tematem nemají co společného a to vše jen proto, abyjste si zdůvodnili své tvrzení a nemuseli zodpovídat základní otázky. Mluví z vás velká naivita a nezkušenost.
31. 3. 2023 09:12
Re: Ještě pár let
Tim, ze jsi prevedl diskuzi od argumentu k diskuterovi a zacal jsi se povysovat, diskuzi s tebou koncim.

Prestoze tu sam pises o nadavkach a urazkach, tak ostatni urazis.

Sbohem

PS Pise se: svými názory, nesdílí a abyste.
31. 3. 2023 09:24
Re: Ještě pár let
Tak jistěže končíš, protože lžeš a argumety nikde a na normání debatu nemáš.
Avatar - Barrichello
31. 3. 2023 10:43
Re: Ještě pár let
TVl, to je krásná věta - "bojovat proti zájmům USA"

PRAVE SI NA TO KAPLŮ, TROFIME.

Vono jde vo zájmy USA a Británie vid, zatímco těm co nemáš rád jde zase vo zájmy Číny, Ruska, Venezuely, Iránu, Chile, Sýrie atd atd - a ty jsou světe div se úplně jiný než zájmy USA.

Cílem USA je slabé rusko a slabá čína rozpadlé ideálně na několik států aby se z nich stali málo nebezpeční kašpárci co jen budou prodávat levně suroviny.

A čína a rusko maj zas za cíl výrazně oslabit vliv USA na světové dění.

Divný co :-) :-) :-) :-) :-)

Seš ještě větší komik než sem si myslel :-) :-) :-) :-)
31. 3. 2023 11:48
Re: Ještě pár let
Dobře ty :yes:
Avatar - Mokrous
30. 3. 2023 18:16
Re: Ještě pár let
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
31. 3. 2023 14:52
Re: Ještě pár let
Relativizace jak z učebnice FSB. "Gratuluji!" :-O :-( :no: :no: :no:
30. 3. 2023 10:20
Re: Ještě pár let
No a evropští vůdcové jsou tak stupidní, že si neuvědumují, že jejich stupidní nařízení a politika obrovskému procentu nedá na výběr a že si prostě koupí to co je pro ně dostupné, i když by rádi volili jinak. A pak se najde část polodementní populace, co svoje spoluobčany nazávají dezoláty, aniž by věděli co to přesně znamená, ale někde si to vyčetli že je to modní.
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 10:35
Re: Ještě pár let
A přitom sou sami neostalinistický utopisti vyznávající marxovy teze :-) :-)
akorát nabarvený na zeleno s vymytými kedlubnami od účelově ohnutý Bruselský propagandy :-)
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 10:40
Re: Ještě pár let
tohle je takový hezký počtení o válce. Když už se to sem zas zatáhlo.

Jak vylhané lži tajných služeb - na zakázku objednané vládami USA a Británie, díky kterým získali záminku k napadení suverénní země- totálně rozložily Irák a 20 let pod pádu Saddáma je to zničená a rozervaná země kde už zahynulo za těch 20 let cca 10x tolik lidí než popravil Saddám

Všichni co si ty lži vymsleli a objednali měli dostat doživotí v Haagu, jedná se o cca 400-700 lidí z USA a Británie, dávno měli všichni bručet v nejtvrdší base

https://www.tydenikhrot.cz/…stale-v-troskach

A to samé v bledě modrém je Libye!!! Akorát tam je v tom ještě namočená silně Francie.
Avatar - Mokrous
30. 3. 2023 12:08
Re: Ještě pár let
Co to tady vykřikuješ? Ty nevíš, že to jsou dobré války a dobré vraždy nevinných civilistů? To jen ti druzí jsou špatní vrazi. Naši vrazi jsou ti dobří.
Daeš na tebe, darebáku!
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 13:58
Re: Ještě pár let
:-) :-) :-) :yes: :yes:
Avatar - Mokrous
30. 3. 2023 14:16
Re: Ještě pár let
Dít se to u nás, tak by nás humor přešel hodně rychle...
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 15:47
Re: Ještě pár let
no že jsi ruSSký šváb, to už dávno víme, ty schizofrenický milovníku amerických šestiválců a osmiválců ...
30. 3. 2023 16:46
Re: Ještě pár let
Na tobě se slušně podepsaly ty zplodiny z těch tvých sazometů ...
30. 3. 2023 21:36
Re: Ještě pár let
A ty jsi kdo?
Avatar - Barrichello
31. 3. 2023 10:44
Re: Ještě pár let
zalez joudo, nekopu ani za jednu stranu a techniku ma rád jak americkou, tak britskou tak i ruskou (sovětskou). Technika za prolhané, zkorumpované politiky co měly být dávno za katrem - a to jak z USA, tak z Britáínie, Ruska, Číny, Francie, Německa nebo ČR vůbec nemůže.

že to neumíš pochopit je tvůj boj.
Avatar - Barry Lyndon
30. 3. 2023 10:58
prý "prémiové HiPhi",
tak určitě :D . Nicméně bohužel se asi najde dost dezolátů, kterým čínská mrdka nesmrdí, stejně jako v případě telefonů apod. :no: :-[]
Rozbalit vlákno
11
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 11:21
Re: prý "prémiové HiPhi",
Lepší je ajfoun za 35 a za všechny aplikace a služby platit vid.

Mam třetí čínskej Honor (Huawei) a šlape to dokonale, pravidelný aktualizace, super výkon, všechno. Řada dalších včetně ajtáků má XIaomi, OnePlus, Motoroly atd.
Rozhodně lepší jak ten šmejd od korejského LG co sem měl předtím :-)

Made in china je vše, okamžitě vypni Internet a počítač, protože to je všechno na 99,9999999% Made In China včetně sítových prvků Huaweii na který dávno přešli operátoři místo Cisco atd
Avatar - Barry Lyndon
30. 3. 2023 11:49
Re: prý "prémiové HiPhi",
Je velký rozdíl, jestli si americká, evropská nebo korejská značka nechá něco vyrobit v čínské montovně a nebo jestli je to přímo od čínské značky. Dezolátní argument "stejně máš z Číny všechno, tak už je to jedno" prostě neberu, sorry jako. A jinak Apple není povinný, ještě je tu třeba Samsung (naprosto bezproblémový).
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 11:55
Re: prý "prémiové HiPhi",
Jo Samsung je super, až na ty hořící kousky a dalších xy s neuznanými reklamacemi :-)
https://www.novinky.cz/…i-applu-40015570
Cenově na úrovni toho Apple navíc, ty lepší kousky .....

V těch čínských montovnách to všichni okopčí a vyrobí si to sami po vlastní značkou, nebo si výhodně zkoupí původní americké značky jako Motorola, IBM (Lenovo) atd.
Avatar - Mokrous
30. 3. 2023 12:17
Re: prý "prémiové HiPhi",
Za co musíš platit? Já jsem přešel na jabko před cca 13 lety a pořád spokojenost a nepovažuju se za fanouška a ovci. Před cca 4 roky jsem zkusil top Samsung a po 14 dnech vztekání jsem se zase vrátil k jabku a mám klid. Funguje pořád všechno jak má a pohoda.
Koupím vždycky v akci předchozí model, jak představí novinky a pohoda. Po 2 letech pošlu do světa za rozumnej peníz a tak znova a znova.
Nikdy mi nich nechybělo, nic nehořelo, nevybuchovalo, baterie drží...
Jen to není z nejlevnějších, no... Kdybych měl třeba jen bůra, tak bych asi musel k Samsungu, nebo Xiaomi a spol...
30. 3. 2023 12:31
Re: prý "prémiové HiPhi",
Tak nějak ;-) :yes:
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 14:03
Re: prý "prémiové HiPhi",
Nebudeš tomu věři, ale čína dělá i lepší mobily jak za bůra. Mam ten foun už asi přes rok a má 8 GB resp,. 10 GB operační paměti, 256 GB úložiště atd.

Právě je výhoda, že za svoje peníze dostaneš docela nadupanej telefon a nemusíš kupovat něco co má za stejnou cenu o půlku horší parametry.
Avatar - Mokrous
30. 3. 2023 14:24
Re: prý "prémiové HiPhi",
Ale to já vím, že mají různý kategorie, komponenty a ceny...

Problém spíš vidím v tom, že na papíře to vypadá skvěle, ale jako celek to drhne a často až moc. Samozřejmě nemám otestované všechny Androžidy na trhu a ani na to nemám nervy. Stačí mi okruh lidí kolem mě, co furt po mě chce řešit problémy, co s tím mají. Čína se často rychle vybíjí, složitě ovládá, divně reaguje na dotyk, divně zobrazuje barvy, sice má hectomegapixely, ale fotky vypadají hůř a každý ohnisko má jiný vyvážení bílý barvy a další trable atd...
Jabko je pro mě takovej Golf 7. Umí tak nějak všechno dobře a nesere. I když skoro v ničem dílčím není špička.
Hračičkové, co musí denně měnit tapetu a stahovat 89 aplikací z neofiko zdrojů atd., ti asi Andr. milují. Ti co zase nemají náladu se v něčem vrtat 24/7, ale jen v klidu léta používat bez záseku vyvážený produkt, tak ti si spíš zvolí jabko. Pozeři a fanatici mne nezajímají. Já to beru čistě pragmaticky.
Avatar - Barrichello
30. 3. 2023 15:25
Re: prý "prémiové HiPhi",
Já s tím žádný problémy nemam, asi 4x co to mam se mi zasekla jedna aplikace, po restartu to jede OK, ale to bude spíš tou aplikací, jiné fungují v pohodě.

A fotí to dobře. A to i ty starší co sem měl předtím, kámošovo Sony z té doby fotilo výrazně hůř.
Avatar - Mokrous
30. 3. 2023 15:48
Re: prý "prémiové HiPhi",
A já zas znám z okolí vlajku Sony, co fotila líp, jak jabko, ale v ostatním byla na švih o zeď. :-)

Ale nejsem v tom zaujatý, ani lidi neškatulkuju podle founu. Je mi to u řiti. Každý ať používá to, co mu vyhovuje. Já mám svoji uživatelskou zkušenost a někdo jinej má jinou zkušenost a já mu ji neberu.

Já třeba už uvíznul v jablečným ekosystému kompletně a už dlouhý roky jedu MacBook + iPad + iPhone a z toho se taky leze těžko ven. Ta kvalita zpracování, kalibrace displayů, jejich čitelnost na světle, kontrast, kvalita zvuku, výdrž baterií, rychlost systému, stabilita, zdarma software i aktualizace, propojení všech přístrojů a taky služba imessage, na který není doposud odpověď. Vše je zcela snadné a přirozené a funkční. Chceš video v plným rozlišení poslat okamžitě kámošovi? imessage. Žádný opruzy s ukládáním, formáty, nastavováním, kompresí a já nevím co. Prostě odeslat a bum, máš ho tam. Pro mě to je jako ICE vs EV. Nemusím nic řešit a plánovat a omezovat se. Jen to používám.
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 15:50
Re: prý "prémiové HiPhi",
ty nejsi jen ruSSkej šváb, jsi i čínskej šváb, už se ti zešikmily oči? :-[] :-[] :-[] :-[] :-[]
Avatar - Barrichello
31. 3. 2023 10:48
Re: prý "prémiové HiPhi",
A když si dám na zed plakát Iran Khodro, budu i Iránskej šváb?

Narozdíl od většiny zdešjích diskuzních plácalů mam doma výrobky, co jsou skutečně Made in USA, Made in Russia, Made in United kingdom i Made in china.

A nežvatlám tu plky o tom, jak mít foun nebo ledničku made in china, ale s logem jůůůůes nebo eurosajuz značky je bomba, že to nevadí.
Já mam věci co sou v těch USA skutečně vyrobený, než že maj jen logo a výroba byla v Burkina Faso.
Takový emerický věci vyrobený mimo emeriku mě ale vůůůůůbec nezajímaj :-)
narozdíl od Vás.
30. 3. 2023 11:40
Uf...
Však je to ešte hnusnejšie ako ten koncept študentov z Mitsubishi...
Rozbalit vlákno
1
30. 3. 2023 12:58
Re: Uf...
Souhlas, Ten Mitsu koncept je na studenty celkem slušný, lepší než většina toho co Mitsu aktuálně pouští do světa, ale tahle čína je hnus... ;-)
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 15:43
Čínské a prémiové = protimluv :-)
Číňani budou ještě pár desetiletí potřebovat.
Rozbalit vlákno
1
30. 3. 2023 16:02
Re: Čínské a prémiové = protimluv :-)
Tak učí se od Tesly, která v Šanghaji vyrábí.
30. 3. 2023 15:45
Naprosto jiný pohled, než zdejší čtenáři
Podle mě, nejde o Čínu.
Jde o Teslu a její pronásledovatele, kteří ale nejsou jenom z Číny, jsou i z USA, Taiwanu, Vietnamu, Indie, ... .

A Tesla již dosahuje 50% prodeje EV ve Skandinávii, to je pro následovatele silné nakopnutí.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - WinDiesel
30. 3. 2023 15:52
Re: Naprosto jiný pohled, než zdejší čtenáři
Tesla dosahuje ve Skandinávii vysoká procenta jen díky tomu, že zdejší vlády prakticky znemožnily prodej spalováků. Takže procenta se z velmi nízkých základů dají dosahovat pěkná, a potom s tím mohou manipulátoři jako ty mávat na netu :-[] :-[] :-[] :-[] :-[]
30. 3. 2023 16:06
Politické žvásty na prvním místě.
Naprosto to politicky překrucuješ. Ale tady jsou politické žvásty na prvním místě.
Jde o to, že Tesle nestačí v EV žádný legacy carmaker.

Kde v EV v té Skandinávii je VW, Stellantis, ... .
30. 3. 2023 21:40
Re: Politické žvásty na prvním místě.
Hyundai Kia na tom nejsou spatne.

Prisly driv s 800V. Tudiz maji drobny naskok v rychlosti nabijeni.
Jinak je Tesla porad ve vetsine parametru napred.