Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rychlá odpověď na Revuelto? Ferrari SF90 Versione Speciale se již testuje, takto by mohlo vypadat

Supersportovní hybrid z Maranella bude mít brzy silnější verzi zaměřenou na okruh.
Zpět na článek
31. 3. 2023 21:13
Zajimava perspektiva ze sveta majitelu, zakazniku Ferrari
Setkal jsem se jiz nekolikrat s jevem, ze prave tyto rychle zmeny a iterace modelu, jeste davno pred dodavkou te originalni puvodni verze vozu zakaznikovi, je to, co velmi stve ty klienty, kteri objednaji, a za rok a pul, i za dva, nez Ferrari doda, maji vlastne jiz stare auto ;-) Jen za 640 tisic EUR. Ferrari tim pomerne hodne balancuje na hrane plytvani s dobrou vuli svych bohatych zakazniku, protoze i oni maji financni limity a predstavy. Dnes je ten cyklus obnovy produktu velmi rychly, az moc pro urcity klid klienta. Aspon chvilku chce, nejaky cas, mit to elitni reseni, ne to zastarale jiz (v jejich extremnim svete, jinak samozrejme vuz je vzdy Ferrari se vsim vsudy). A to ze jsou rozladeni je receno velmi diplomaticky, sam znam dva majitele vice Ferrari, kteri jiz nove podle jejich vyjadreni nikdy nekoupi, jednak je ponizuje "kvalifikace" pro nakup a druhak prave tato iteracni loterie, kdy to muze byt jiz auto ne zcela ultimatne nejlepsi v ten okamzik prevzeti.
Rozbalit vlákno
2
1. 4. 2023 05:10
Re: Zajimava perspektiva ze sveta majitelu, zakazniku Ferrar
SF90 není žádnou limitovanou verzí a proto Speciale, stejně jako jiné limity Ferrari tomu modelu ani klientům neuškodí.
Mimochodem, zákazníci jsou o přípravě speciálních modelů spraveni.
1. 4. 2023 08:53
Re: Zajimava perspektiva ze sveta majitelu, zakazniku Ferrar
Ano, přesto existuje to rozladěni, v některých případech, hodně i vlivem dlouhých dodacích lhůt. Nemluvím ani tak o této konkrétní situaci SF90 a speciální verzi. Mluvím o konkretni minulosti tech 2 klientu co jsem osobne zazil, kdy objednáno treba 488 ve verzi Pista a pote F8 prislo relativne velmi rychle a bylo lepsi az na tu vahu, ale vykony stejne a vizual, interier F8 asi se jim libil vic i nez special model Pista. Jeste pred dodanim 488 a zaroven F8 byl normal model. Já se nepřu s tím, co jste napsal, jen předávám informaci reálných majitelů.