Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Turecko začalo prodávat svá první osobní auta, první dostal prezident Erdogan

Turecko uvedlo na trh svůj první osobní automobil, a to rovnou na elektrický pohon. Majitelem prvního vozu značky Togg se stal turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, který při ceremoniálu v Ankaře s manželkou převzal dva vozy, červený a tmavě modrý.
Zpět na článek
5. 4. 2023 18:38
7. 4. 2023 10:41
5. 4. 2023 15:22
Další pronásledovatel Tesly
Tak o TOGG jsem slyšel pravidelně na CESu. Chtějí vyrábět více než milion aut.

Ale Tesla své pronásledovatele dost ničí.
Model Y bude nejprodávanější auto světa příští rok a co teprve Model 2, který bude mít produkci 4 miliony ročně.
Rozbalit vlákno
2
5. 4. 2023 15:43
Re: Další pronásledovatel Tesly
Pán je Nostradamus alebo iný jasnovidec? Alebo len zasnívaný kecálek?
6. 4. 2023 13:59
Re: Další pronásledovatel Tesly
Já nevim pane, ale stačí se podívat na data, loni byl model Y na světě trojkou (!) po Corolle a RAV4. A prodeje za první kvartál a nástup objednávek po slevách ukazuje, že to bude mít těžké nejen RAV4 ale i ta Corolla. Je sice teprve duben, ale u Y je jen otázka, zda bude na světě letos první či druhý. Tohle je ta změna, která spoustě Čechů naprosto unikla. (ano je to zkresleno tím, že ostatní dělají mraky modelů a variant a Tesla dělá v podstatě jen dvě mainstream auta, takže na jedno logicky připadne víc zájemců).
5. 4. 2023 18:38
Bida
Zjevne tam neni takova bida, jak se tady porad nam snazi namluvit. Peknej zajem :yes: Cechouni kupujou tak akorat oprdence po nemcich.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Stejsn
7. 4. 2023 10:41
Re: Bida
Dal jsem ti plus za slovo Oprděnce pro bazarová auta. To je fakt dobrý :)