Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Ford E-Transit Courier oficiálně: Má hranatý volant a slušný výkon, zloděj se dovnitř jen tak nedostane

Automobilka Ford se pochlubila novým užitkovým modelem E-Transit Courier, kompaktní dodávka slibuje nekompromisní výkon i výrazně větší a flexibilnější úložný prostor.
Zpět na článek
6. 4. 2023 10:07
Drísty, drísty, drísty...
Toto je fakt nekompromisný výkon elektromobilu: "Pohon modelu E-Transit Courier zajišťuje elektromotor o výkonu 100 kW (136 k), roztáčející přední kola. Informace o točivém momentu nebo zrychlení z 0 na 100 km/h sice automobilka zatím nezveřejnila, maximální rychlost by však měla dosahovat až 145 km/h."

Mimochodom, že by prišli neskoro na to, že displej infoteinmentu je väčší ako pripravený priestor na palubke. tak už na to kašlali a vrazili to tam ako prišlo...? Teraz budú tvrdiť, že ten trčiaci pravý horný roh je štýlový prvok...
Rozbalit vlákno
4
6. 4. 2023 12:36
Re: Drísty, drísty, drísty...
Hejtrs gona hejt
6. 4. 2023 14:56
Re: Drísty, drísty, drísty...
No tak když jsem viděl od "elektrickýho táty nebo fotra nebo jak se jmenuje" videotest e-Zafiry s oficiální maximálkou 130 km/h, kterak se po dálnici šinou 106, najeli v zimě na lyže do rakouských Alp a zpět cca 1300 km, 7x za tu dobu nabíjeli a chválil to, jak je to super auto, že je vlastně v ničem neomezuje, protože tu pauzu by si stejně udělali, tož to budu klidně hejtr.
6. 4. 2023 21:14
Re: Drísty, drísty, drísty...
Tak nějak, 1300km na 7 nabíjení je výsměch - každých 180km? To musel být super výlet, potřeboval tak týden na cestu :-[]
6. 4. 2023 18:00
Re: Drísty, drísty, drísty...
Čo je na tom hejt? Tebe príde 100 kW na takéto auto ako "nekompromisný výkon"? Sorry, mne ani omylom. Nazval by som ho prinajlepšom použiteľným. Pre mnohých použiteľným s výhradami.

Maximálka 145 km/h je podľa teba iečo ako "až"? Platí to, čo v prvom prípade. Použiteľné, ale nič viac.

Ten displej je v kabíne jak päsť na oko. Tebe sa zdá nejak pekne a citlivo zakomponovaný? Sorry, že mám vyššie nároky.

Kde teda vidíš ten hejt?
Avatar - KANKUNEN
6. 4. 2023 13:31
Co hranatý volant
frantíci už připravují hranatá kola.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Roland Von Wagen
6. 4. 2023 13:34
Re: Co hranatý volant
U citroënu by to ani nebylo překvapivé.
6. 4. 2023 16:14
Re: Co hranatý volant
:-[] :yes:
6. 4. 2023 18:01
Re: Co hranatý volant
No problem, k vašim hranatým hlavám sa to bude hodiť.
6. 4. 2023 20:13
Re: Co hranatý volant
No řekněme, že z těch všech dvojramenných volantů tenhle zatím vypadá jako ten nejméně ošklivý, ale uvidíme naživo.
7. 4. 2023 09:16
Tisková zpráva?
Není to jen zkopírované PR automobilky? Přejde mi to tak. Dříve se to dávalo do sekce tiskových zpráv. Ten nejdůležitější údaj, tedy dojezd tam radši už nepíší, asi se nepředpokládá, že s tím bude někdo jezdit, maximálně rozvážet pizzu.
Rozbalit vlákno
0