Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Elektrická Škoda Karoq dorazí příští rok. Odstartuje smršť, nejspíše bude vypadat takto

Škodovka před časem představila šestici soch symbolizujících chystané elektromobily. Jeden se nám v celé své kráse představí příští rok a my už tušíme, jak bude vypadat.
Zpět na článek
Avatar - Barry Lyndon
5. 5. 2023 16:43
takto to skoro jistě vypadat nebude
malůvka má ještě kabaňovský styl tvarů, kdežto tady už by se měl uplatnit modern solid... :-)
Rozbalit vlákno
1
6. 5. 2023 20:45
Re: takto to skoro jistě vypadat nebude
... já doufám, že tak vypadat nebude. Osobně mě doslova štve ten sterilní elektrodesign.
Avatar - Well-being
5. 5. 2023 19:11
No konečně
kulatá kola mají kulaté výřezy v blatnících ... :-)
Rozbalit vlákno
0
5. 5. 2023 20:00
Komu tím prospějete???
A kdo to bude kupovat? V NSR koupíte ojeté elektr.Škodovky Enyaq za 800 000 a nikdo to nechce. Cena rychle padá
Rozbalit vlákno
7
6. 5. 2023 13:43
Re: Komu tím prospějete???
Zaujímavé, že v ČR začína v konfigurátore od 52 tis Eur, v SR od 46 tis Eur základ. A potom v DE nová skladovka za 37 tis Eur. Výbavu som neskúmal.

Škode by sa hodil model typu Citigo do 20 tis Eur a nie jedno SUV za druhým s cenami 50-80 tis Eur.
6. 5. 2023 15:19
Re: Komu tím prospějete???
Ono to těm výrobcům brzo dojde, že na nové auto za milion jen tak někdo nemá, až se nasytí firemní prodeje… Škodovka a koncern na to dojedou velmi rychle ;-)
6. 5. 2023 23:09
Re: Komu tím prospějete???
A tem co ti nasekali minusy to mozna nekdy dojde taky. Vid Hamuno 😀
7. 5. 2023 09:21
Re: Komu tím prospějete???
Upřímně, je mi to asi i jedno. Multinick Hamuna tu jen plevelí diskuse, tj plusy a mínusy nejsou relevantní a redakci to nezajímá…
Avatar - Alexander the Great
7. 5. 2023 10:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
7. 5. 2023 10:44
Re: Komu tím prospějete???
Dej pokoj Hamuno. Na rozdíl od tebe, já jsem tu jen sám za sebe = jeden člověk, jeden nick a to už od roku 2006. 17 let, ty solidní diskutére ;-)
6. 5. 2023 20:50
Re: Komu tím prospějete???
Kdo by to chtěl? Sterilní elektrodesign (jak vnitřní tak vnější) leze na nervy, A když k tomu přidáme fakt, že se množí případy požáru EV tak proč vyhrazovat prachy za něco co se mi nelíbí, nedojedu s tím tam, kam bez problémů se spalovákem (ano dojedu, ale za nepoměrně delší dobu), a v horším případě mi investované prachy doslova a do písmene shoří na popel? Já doufám, že to těm potentátům dojde a vše vrátí alespoň k Euro6, nejlépe Euro5.
5. 5. 2023 20:12
Kolega a grafik
Ešte ho to detinské vymýšľanie "nových" modelov neprešlo? Však je to na smiech.
Rozbalit vlákno
0