Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: I čínské SUV může v ČR stát přes dva miliony. Jeho technika leckoho posadí na zadek

Čínské automobilové značky nabírají směr Evropa, přičemž vyzdvihovány jsou hlavně pro své nízké cenovky. Elektrické SUV z Číny však může stát i 2,2 milionu korun. Co všechno za takovou sumu nabídne?
Zpět na článek
15. 6. 2023 15:57
15. 6. 2023 20:09
15. 6. 2023 15:57
Věřím.
Dokonce si umím představit toho chuje, který si to koupí.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Barry Lyndon
15. 6. 2023 17:37
Re: Věřím.
Já moc ne, protože proruský dezolát bažící po čínském autě jen těžko půjde do elektromobilu. :D
15. 6. 2023 20:09
Re: Věřím.
Navíc s cenou přes 2mio Kč :-[]
Avatar - Barry Lyndon
15. 6. 2023 22:13
Re: Věřím.
Leda by se odvázal samotný Pitomio :D :yes:
Avatar - Barrichello
16. 6. 2023 09:43
Re: Věřím.
v PCHL maj dneska zas vycházky? :-) :-) :-)
10. 11. 2023 10:40
Čína? Proč ne?
Včera jsem v tom seděl. Ano, stojí to 2 miliony, což je ceníková cena, která jistě bude mít i možnost slev. Za rok koupíte třeba předváděcí vůz s nájezdem 3000 km za 1,5 mega. Tudíž stejně jako KIA EV9 a mnoho dalších aut, která se svou výbavou a zpracováním Voyahu ani zdaleka nepřibližují. Ovšem jeho kvalitu prověří teprve čas. Čína není malý trh a tam se tato auta prodávají dlouho. Jde jen o přepnutí v mozku evropana. Nepropaguji ani nezavrhuji. Jen neodsuzuji kvůli zemi původu. Koneckonců na evropských vozech je z Číny hodně součástek a nikomu to nevadí
Takže uvidíme co přinese budoucnost.
Ta doba, kdy tabulkám spolehlivosti vévodily evropští výrobci, je dávno pryč. Postupně se propadají tabulkou pod tlakem asijských značek. Mrzí mě to. Mám evropské auto.
Rozbalit vlákno
0