Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ostrá elektrická Alfa Romeo může mít až 1000 koní! A zajímavou prodejní taktiku

Alfa Romeo chystá extrémně výkonný elektromobil s označením Quadrifoglio. Dosáhne hranice 1000 koní.
Zpět na článek
4. 7. 2023 09:16
Elektrická Alfa?! Chce se mi zvracet!
Na světě neexistuje jiná masová automobilová značka, u jejichž produktů by použití elektrického pohonu bylo absurdnější, než u Alfy Romeo! :-O :-O :-O :no:
Rozbalit vlákno
5
4. 7. 2023 09:24
Re: Elektrická Alfa?! Chce se mi zvracet!
V roce 2024 určitě elektrické Tonale nebude. Nebude totiž nikdy. První Ev model bude příští rok B- SUV.
4. 7. 2023 13:16
Re: Elektrická Alfa?! Chce se mi zvracet!
Njn, bráška Avengeru.

Tak co - těšit se, nebo plakat?
4. 7. 2023 16:24
Re: Re: Elektrická Alfa?! Chce se mi zvracet!
Uvidíme. Myslím že to bude určitě nejlépe jezdící auto na platformě cmp2. Uvidíme jestli si alfa prosadí víceprvkové zavěšení vzadu . . . .
4. 7. 2023 22:33
Re: Re: Elektrická Alfa?! Chce se mi zvracet!
Mno, schválně.

Bojim, ale snad to klapne.
Avatar - speedfred
4. 7. 2023 10:04
Re: Elektrická Alfa?! Chce se mi zvracet!
Pochop že je už taký trend, EV musí byť stoj čo stoj. Pokial je ale v ponuke stále slušné QV tak mi to nevadí.
4. 7. 2023 09:24
Obměna technologie
" Obměna technologie baterií bude prý probíhat v tříletých cyklech, čímž by si měly elektromobily značky Alfa Romeo udržet velmi vysokou konkurenceschopnost. " Tohle je pro mě zajímavý citát z článku. Zatím vnějším (a neodborným) pohledem vidím používání dvou technologií baterií/bateriových článků - jedna je Tesla monočlánky a bateriové články ala VW (větší - desky zalité elektrolytem). V roce 2017 jsem trávil týden na Akademii věd v Praze (naproti Národnímu divadlu) a potkával jsem tam spoustu mladých a někdy i nadšených vědců. Ti kteří se zabývali technologií uložení energie v bateriích moc entuziastičtí nebyli.
Rozbalit vlákno
1
4. 7. 2023 18:58
Re: Obměna technologie
Protoze je tezky se prosadit proti Cine?